Jak vybrat kuchyni?

Anonymní
24.8.21 18:14

Od koho kuchyni?

Potrebuji pár rad, od koho si pořídit kuchyňskou linku.
Rekonstrujeme, a vzhledem k tomu, že covid, se to prodražilo o 80% :cert: půjdeme asi cestou sektoru, než truhláře. Můžete mi poradit od koho? Nechceme nic extra, délka kolem 4m. Rovná. Máme děti a kocoury, tak ať to chvíli vydrží 8)
Já ani nevím, kdo je pořádně na trhu… Möbelix, kika, Oresi (to prý nic moc :think: ) ikea… A dál?
Plzeňský kraj

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
711
24.8.21 18:19

My máme Ikeu už 9 let a je pořád stejně pěkná a praktická jako na začátku. Stejně tak tchyně má taky Ikeu cca 5 let a taky vše v pořádku. Za mě super poměr cena výkon. Manžel i tchán kuchyně sestavili sami, takže jsme ušetřili za montáž

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54574
24.8.21 18:24

Najdi si v okolí truhláře, který vyrábí kuchyně.
Je to jiný kraj. Ale mám zadanou výrobu u truhláře, který je prověřený. Už nám dělal kuchyně. Teď nám chystá bílý vysoký lesk a desku v dekoru beton. Takže moderní odstíny. Byla jsem se dívat ve Scontu. Nějaké prvky jsem tam zahlédla a použijeme. Ale stejně jsme zvolili práci truhláře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
303
24.8.21 18:25

My máme kuchyni z Hornbachu (sama jsem se prvotně bála), a jsem už rok spokojená. Vyhověli nám se vším, co jsme chtěli, několikrát jsme měnili barvu (jsem nerozhodná :D ) a pomohli se vším, s čím bylo potřeba. Byť jsme tam byli jen pro koberec, zamilovala jsem se tam do jedné linky, a moje láska přetrvává i když už je doma :D

ps. byli jsme v Hornbachu v Plzni :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3505
24.8.21 18:33

Mám z Ikei. Zatím rok a super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14657
24.8.21 18:38

Normalne jsem googlila na netu, chtela jsem masiv, tak to bylo narocnejsi. Objednala jsem jednotlive skrinky, a nakonec dobry.
Kdyby se to moc osoupalo, proste to zbrousime a prelakujeme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
258
24.8.21 18:45

Kuchyně Hanák, jsou sice dražší, ale fakt kvalitní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17106
24.8.21 18:46

Ikea 9 let a super :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1060
24.8.21 18:50

Máme Oresi a opravdu nedoporučuju. Kvalita samotných skříněk je fajn, ale komunikace s nimi a řemeslné provedení některých prvků je otřesné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7890
24.8.21 18:54

Nedoporučuju Hanáka. Komunikace s nimi otřesná. Absolutně nezvali v potaz naše požadavky. Bylo to něco ve stylu - my chtěli rovnou kuchyni a oni navrhli U s ostrůvkem… :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1526
24.8.21 18:58

Mame Oresi, ale uz 11 let, takze ted to muze byt jine. Brzy se zaclo na ruznych mistech odchlipovat, loupat, porad neco opravuju, lepim. Brzy snad bude nova a od Oresi rozhodne ne :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1031
24.8.21 19:14

Před cca 5 lety jsme si nechali dělat v jednom kuch. Studiu na míru a oni odebírali materiál od českého výrobce Infini, tak jestli třeba někdo ve vašem městě nenabízí také dodání od nich. Byla to mnohem menší cena než za Sýkoru, Hanák, Gorenje atd…a pritom klalitativne mě to přišlo shodné, samozřejmě zalezi na tom kuch. studiu jak jsou schopni
V Plzni jsem našla že od nich bere toto studio : http://www.kuchynekydlicek.eu/…-miru/infini

Příspěvek upraven 24.08.21 v 19:51

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75
24.8.21 19:50

Já mám od Hornbachu taky :mrgreen: byli vstřícní, milí, nic nebyl pro ně problém. Funguje normálně, prostě praktická a funkční.
Mají na výběr víc druhů, my jsme vzali tu levnější, protože jsme potřebovali rychle a moc financí už nebylo.
Jinak u mě byl nedávno řemeslník, a ten mi říkal, že má taky kuchyň od nich už 8 let a byl též spokojen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
378
24.8.21 20:01

Máme Ikea 4 roky a velká spokojenost s celým procesem. Doma jsme si v klidu v tom jejich on-line plánovači udělali sami předběžný navrh, na prodejně to s nimi zkonzultovali a upravili (poradili nám důležité věci napr. vzdálenost indukce od stěny kvůli riziku požáru apod., osvětlení a další detaily). Je super ze ti přímo řeknou jake jsou moznosti a hned ti to všechno předvedou jak to reálně vypadá a osahas si to. Nemám moc predstavivost, tam jsem si vzala kousek pracovni desky a prikladala ke dvirkum atd.,a všechno se ti ukládá do jednoho projektu, vidíš hned i cenu tak víš jak se můžeš ještě rozsoupnout. Takže to co si navrhnes doma otevres na PC na prodejně a pak si to zase můžeš doma v klidu projít.

Pak jsme klikli na objednat a mohli si ji jet hned vyzvednout, vše bylo skladem. Odvoz jsme si řešili sami, montáž jsme měli domluvenou od jejich pracovníka. Čekali jsme cca 14 dni na termín. Přišel a za dva dny to dal dokupy. Dodělal nám tam bez problému i ne-Ikea věci napr. jsem chtěla jiný dřez než Ikea nabízí, tmavý granit, koupili jsme ho jinde a on nám ho namontoval, nebo vysuvne el. zásuvky, vůbec neřešil ze to není Ikea. Byl hrozně milej a pracovitej, vše montoval sám nechtěl vůbec pomoc, i těžké spotřebiče apod., měl to proste v ruce a pracoval dokud na to viděl, to jsem dlouho nezažila. Shodli jsme se ze sami bychom to montovali týden a nejspíš se rozvedli.

Od te doby jsme řešili už i dvě reklamace (drobnosti, nesvitilo svetylko v mycce), hned někdo přijel opravil vyměnil, žádný problém, jeden podpis. Od prvního návrhu po hotovou kuchyň to trvalo cca mesic a tři návštěvy. Měla jsem současně i první navrh od truhlare a tam byla cena dvojnásobná a to tam nebyly žádné věci typu vnorene supliky, světlo v zasuvkach apod. Už bych nic jiného než Ikea nebrala. Navíc mi tam sedí všechny jejich doplňky a vychytávky a nemusím řešit rozměry, proste to pasuje a ladí k sobe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6547
24.8.21 20:35

Mam bily vysoky lesk od Hanaka, uz 5 let a zatim teda nepovolil ani jeden sroubek, jsem maximalne spokojena.
Ze stejneho dekoru mame i skrinky v obyvaku, a taky bez problemu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat