Odběr moči u 9 měs. mimi

2179
14.7.08 13:09

Odběr moči u 9 měs. mimi

Ahoj maminy,

zítra se máme dostavit k Dr. s močí odebranou do zkumavky. Poradíte některá, jak jí „nachytat“ u chlapečka, kterému je 8 měsíců a kousek? Díky předem za všechny rady a tipy :!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24836
14.7.08 13:18

Ahoj Kalamajko, osobní zkušenost sice nemám, ale v lékárně či zdravotnických potřebách jsou k dostání sáčky na moč. Přilepí se prckovi na prdelku a ten by se do nich měl vyčůrat. Pak už mě napadá jen klučinu rozbalit a „chytat“ :roll: Víc neporadím. Hodně štěstí, M.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9130
14.7.08 13:19

Ahoj,
ve zdravotnich potrebach prodavaji pytlicky na moc, takhle odebirame moc my. Pytlicek nandas na pindika a prilepis, az se vycura, tak jen sundas a prelejes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5560
14.7.08 13:22

Doporucuju pytlik, pokud jste dostali zkumavku na sterilni moc, nezbyva nez rozbalit a cekat a cekat a cekat a pak hlavne dobre chytat stredni proud moci. :wink: Pokud ti ale Dr ani sestra nic o te sterilite nerekla, mas nejjednodussi ten pytlik. Stoji par korun.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5648
14.7.08 13:23

ja bych poradila to same.Ale protoze jsem si je samozrejme nekoupila,tak kdyz jsme meli prinest moc (prvne pri horecce v 8 m.),tak jsem ho po vyspinkani ihned po:,–(ila na nocnik,on se vycural a bylo :-).A to na nocnik normalne nechodime.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2245
14.7.08 13:26

já teda nevím k jakému vyšetření moč potřebuješ,ale my vždycky měli chytat střední proud ( no radši jsem chytala hned od začátku,a nikdy to nevadilo) a to do pytlíku to neovlivníš,ale hlavně nám mudra říkala,že výsledek může bát zkreslený.

tak jsem ho rozbalila na přebalováku a čekala třeba i hodinu než se vyčural a pokaždé se mi to povedlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
VERONIKA
14.7.08 13:32

Doporučuji pytlík tak jako holky!
My jsme to nakonec zvládli i bez pytlíku do zkumavky, ale pytlík je jistota!!!

• Citovat
  • Nahlásit
2406
14.7.08 14:45

Ahoj, taky doporučuji pytlík. A se středním proudem moči, jak se vždycky chtělo, si nedělej starosti,,,,,, když jsem byla s holkou v 11 měsících v nemocnici, taky jí sestry chytaly moč do pytlíku a vůbec to neřešily. A.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2179
14.7.08 15:03

…holky, moc díky za rady. Snad budou mít ten pytlík v lékárně :? Čekání bylo zatím bez úspěchu :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymni
14.7.08 16:30

Taky jsem to řešila. Pytlík jsem neměla a bála se ho použít, když mi ho nedoporučili (kvůli sterilitě).
Tak taťka dávala malému pořádně napít čaje a já chytala. Podařilo se brzy.
Tak to zkuste s tou lahvičkou čaje.

• Citovat
  • Nahlásit
2649
14.7.08 21:54

Kalamajko, ještě můžeš zkusit po probuzení vzít nahatého do náruče nad umyvadlo a pustit vodu :-) U nás to funguje, u obou synů …

Martina

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat