Málo železa-nechce Aktiferrin

3006
7.7.08 10:56

Málo železa-nechce Aktiferrin

Ahoj,
máme hodně málo železa (i když zdaleka nesplňuje důsledky nízkého železa-snížená imunita a únava-vše spíš naopak :lol: ) a dostali jsme Aktiferrin v sirupu. Nejdřív to docela šlo, i když se ksichtil, pak zjistil, že nemusí polknut vše, co mu dám a nechal to vytéct (dávám mu ho stříkačkou) a teď i prská, takže je všechno černé(pěkně to barví, dávám mu ho ve vaně, aby byly co nejmenší ztráty na oblečení :lol: :lol: ). Sirup má kovövý chuťový ocas, takže to pozná ve všem. A teď naposledy mu po lžičce kaše se sirupem natahovalo. Já nevím, jak to do něj dostat. Máte nějaké finty nebo má jiná firma lepší „maskování“? Navíc bych mu to správně neměla s mlíkem dávat, protože se na železo váže. :roll: Vždycky jsem poznala, že spolknul aspoň něco podle tmavých hovínek, ale teď už jsou normální. Takže si myslím, že do něj dostanu nulanulanic. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2431
7.7.08 11:01

Ahojky já mu ho dávam ,když mu dávám něco sladkého např.přesnídávku tak mu do toho nakapu a sbljzne to celé.Ale my máme Maltofer a chutná mu to ,jak vidí kapky tak už je chce co změnit kpky myslím,že obsah je stejný. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3006
7.7.08 11:15

Jo, na Maltofer jsem taky myslela. Ještě počkám, co napíšou i další. Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lia
4466
7.7.08 11:26

Ahoj, my máme Maltofer, dávám mu to s přesnídávkou.
Vždycky 1 kapka do každé lžičky, dáváme 10 kapek :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2752
7.7.08 12:00

Ahojky,

já jsem to dávala ve třech měsících, takže to se ještě Honzík nevztekal a podařilo se mi to do něj dostat…

Nicméně co jsem tak slyšela, tak Aktiferin většinou doktoři dávají jako první možnost, ale jsou na trhu prostě lepší kapky.. jako třeba ten Maltofer. Takže být Tebou, tak bych si řekla o jiné kapky. Právo na to určitě máte!

A taky jak píšou holky - trocha přesnídávky nebo něčeho trošku „výraznější“ chuti…

Tak hodně štěstí! :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
7.7.08 12:32

Naše malá ho taky nechtěla, ale přišlo mi, že věděla, co dělá,
protože po něm blinkala.
Raději zkusit asi něco jiného …

Prvosenka

• Nahlásit
  • Citovat
4035
7.7.08 13:27

Taky jsme to dostali a kapky letěly do koše. Dítě to nechtělo ani za nic, a když už, totálně zvracel a rozvrátilo mu to žaludek, že ani mlíko nechtěl. Ani se nedivím, mě z toho železnýho smradu navalovalo taky… Tak jsem se na to vyprdla, nikdo už to dál nezkoumal a jelikož byly blízko příkrmy, tak jsem najela na kvalitní bio hovězí a tam je železa habaděj. Dost mě to trápilo, ale dneska už bych to u druhého dítěte neřešila vůbec.
Jak říkají holky, buď lepší kapky, nebo bych kojení střihla UM, kde je železa tak akorát. Bohužel MM železa má málo…
Takže bych to nelámala, ten hnusnej vocas ničím nezamaskuješ (možná česnekem? :lol: ne, fakt je to síla, takže fígl nevím nevím…)
NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
7.7.08 13:37

Mám dítě na UM a taky má málo železa… v tom to asi nebude.
Bolí Vás po tom Maltoferu míň břicho? Jsou dny, kdy mu Aktiferrin vůbec nemůžu dát, aby mu nebylo ještě blbějc.

• Nahlásit
  • Citovat
3006
7.7.08 13:46

No, já mu UM tak od 3.měsíce večer přidávala taky a v 6.měsíci vyšla blbě krev. Tak jsme urychleně začali s červeným masem. Máme rozumnou doktorku, takže jsem nejdřív měla železo brát já a malej hodně červený maso a KO dělala v 9.měsíci. Železa měl ještě mnohem míň. Takže už nám šoupla Aktiferrin. Ale zkusíme teda Maltofer.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
7.7.08 15:03

Kupte maltofer, vubec nema tu osklivou kovovou chut a je sladoucky, mala na nej dela nam nam nam :-)

• Nahlásit
  • Citovat
3492
7.7.08 15:44

Syn taky bere kapky maltofer a zatím bez problémů. Kapky voní :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1687
7.7.08 20:15

Ahoj, taky jsme s tím dost bojovali :? ale nakonec úspěšně vyhráli :D :D

Vyzkoušeli jsme nejdříve Aktiferin, to jsem do něj nedostala. Pak jsme měli kapky - to už šlo trošičku lépe, protože toho bylo menší množství než sirupu. Podávala jsem mu to také stříkačkou (do pusinky mu strčila svůj malíček, který začal dudat a vedle něj to sktříkala). Po pár týdnech ale ani kapky jsem do něj nedostala (začal je i zvracet), tak jsme přesedlali na Maltofer a pak už to nebylo nutné.

Byli to vždy boje, prskal, plakal, bránil se…někdy jsme ho s partnerem mordovali oba dva :cry:

Tak hodně sil a neboj, brzy to bude v pořádku. Hlavně, když aspoň trošku vždy do něj dostaneš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3006
8.7.08 18:19

Ode dneška máme Maltofer kapky a je naprosto úúúúžasný :potlesk: :potlesk: :potlesk: Vůbec nezničí chuť jídla, má krásně voňavé aroma i chuť. Musím ho doktorce potom pořádně vychválit, aby ho psala dětem rovnou. Aktiferrin je proti Maltoferu fakt nechůťo. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
8.7.08 22:52

Hlavně díky této diskuzi jsem dnes vyrazila k dětské a vydupala si místo Aktiferrinu ten Maltofer. Snad mu bude líp, minimálně to líp chutná a taky to dávkování - je rozdíl dávat 2×denně 5 kapek Maltoferu nebo 3×denně 15 kapek Aktiferrinu, byly to hrozné boje.
Nevím, proč mi nedali ten Maltofer hned, o to víc, když ví, že mám dítě trpící na bolení břicha.

• Nahlásit
  • Citovat
3006
17.7.08 19:30

Stále jsme všichni spokojení, malej pěkně papá mňammňam železo v čemkoli, maminka nemá všechno černé od zachlého Aktiferrinu. Je jasné, že doktoři budou psát nejdříve Aktiferrin, protože je o dost levnější. Ale fakt stojí za to si Maltofer vydupat. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama