Reklama

Odběry HP- jak probíhá?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 21.01.18 19:10
Odběry HP- jak probíhá?

Ahoj, prosím trochu o pomoc. Zítra mám jít do Gennetu na odběry HP. Vzorky mají být odebírány mezi 2. a 4. dnem menstruačního cyklu. Zítra mám 4. den, ale menstruaci už mám fakt hodně slabou. Vymyslí tam se mnou něco, nebo budu muset čekat na odběry další cyklus? Snad mi některá s lepšími zkušenostmi řeknete, co přesně se tam ode mě očekává. :lol: Díky

Reklama

Reakce:

Peruz
Ukecaná baba ;) 1068 příspěvků 21.01.18 19:21

@Čičorečka to je úplně jedno jaké máš krvaceni, prostě ti vezmou krev

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 21.01.18 19:25
@Peruz píše:
@Čičorečka to je úplně jedno jaké máš krvaceni, prostě ti vezmou krev

Z žíly? Ahaaaa, to se mi ulevilo :) Já si představovala bůhvíco :lol: Díky!

Peruz
Ukecaná baba ;) 1068 příspěvků 21.01.18 19:31

@Čičorečka jojo vezmou a jdeš domu

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >