Odbočování vlevo

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
359
11.4.21 10:15

Odbočování vlevo

Ahoj, mám dotaz. Jela jsem po hlavní, odbočovala vlevo na vedlejší, naproti jelo auto. Zastavila jsem a ono zastavilo také, takže jsem si vůbec nebyla jistá, jestli mě pouští, když má přednost on, nebo jestli se bojí, že bych jela. Podotýkám, že tam nebyl žádný provoz, kromě mého a jeho auta. Je to obvyklé? Já jsem se s s tím ještě nesetkala, když nepočítám hodně frekventované silnice, kde, když vás řidič, pouští, vám vlastně pomůže. Předem díky za názory.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16079
11.4.21 10:18

Možná si nebyl jistej, že je na hlavní. Spousta lidí prehlidne značku a pak radši zastaví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Aquarius79
11.4.21 10:22

Možná si jen všiml vašich nádherných očí a tak vás gentlemansky pustil.

• Citovat
  • Nahlásit
1050
11.4.21 11:08

Obcas se to stava, treba se mu zdalo, ze jste uz byla hodne najeta do silnice a pro jistotu vas pustil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1804
11.4.21 12:30

Zřejmě si nebyl jistý dopravní situací, tak raději zastavil. Problém by byl, kdybyste se potom rozjeli oba současně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
590
11.4.21 13:42

Už se mi i stalo, že auto, které projíždělo po hlavní zastavilo (křižovatka do klasického kříže) a nechalo projet veškerá auta z vedlejších silnic i protijedoucí po hlavní odbočující vlevo ačkoliv to nebyla frekventovaná silnice a po tom, co by projelo, by projeli i všichni ostatní. :nevim: ví bůh, co k tomu takového člověka vede. Nepozornost, strach? Každopádně je takové chování někdy samo o sobě taky dost nebezpečné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat