Odčervení koťátek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Renitko
Ukecaná baba ;) 2105 příspěvků 14.06.19 11:11
Odčervení kotatek

Zdravím:) chci se zeptat ohledně kotat dnes mají 4 týdny měly by se podruhé odčervit pastou poprvé dostali ve 14 dnech dal mi takto rozpis veterinář pastu Caniverm kde je psáno 0,5 ml na 0,5-2g, tzn pul dílku by měli dostat na půl kila ale jelikož měli nějakých 200g tak jsem jim dala na radu vetrináře na první odčervení dala :) půlku pulky toho dílku říkal že celý puldílek byl moc no ale nicméně ted mají nejtěžší nějakých 470g nejlehčí holka 400g takže ještě furt nemají to požadovanou váhu půl kila. Mám jim dát zase zase tedy jen pulku z pulky toho dílku nebo už můžu dát toho půl mililitru pasty? Ublíží jim to nějak?:)

Reakce:
MáškaMarie33
Kecalka 324 příspěvků 14.06.19 11:24

Teď už se váha blíží těm 500g, takže tu půlku už nedělte. Vždy je potřeba dát stejně nebo víc odčervovadla, nikdy míň.

Renitko
Ukecaná baba ;) 2105 příspěvků 14.06.19 11:37

Dobře dám ted půldílek už každému:) já se raděj ptám abych jim neublížila nějak:)

Renitko
Ukecaná baba ;) 2105 příspěvků 14.06.19 18:07

Tak kotátka odčerveni všeci dostali tolik kolek měli obávám se že ale určo něco každí vyslintal brutálně všem po podání začali téct sliny s obsahem té pasty, píšou v příbaláku té pasty že to tak může dělat, tak nevím no, přidávat jím ale už nechci, bobánkům malým

Váš příspěvek
Reklama