Odchod hlenové zátky, nevím

Anonymní
3.11.19 21:50

Odchod hlenové zátky, nevím

Ahoj holky. Moc je mi blbý se tu ptát, ale od včera mám bolesti zad, tvrdnutí břicha a už jsem zaznamenala i výtok, ale fakt nevím jestli je to hlenová zátka nebo ne. Konzistenci mi to přišlo jako sperma. :D bílé okolo tekuté s tužšími kusy. Včera trochu, dneska zase. Ale beru momentálně tablety, tak nevím jestli to nejsou ony nebo nějaký výtok jenom. Ale odchod stejně neznamená že nutné budu rodit že?
Jsem 37+2 což je dle mě ještě brzy.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3.11.19 22:00

Ta hlenova zátka může odcházet po částech.. A porod nemusí být hned

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
760
3.11.19 22:30

Od 38 je dítě považovano za donosene, takže klidně už rodit můžeš. Ale jak píšeš odchod zátky neznamená hned porod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6205
3.11.19 23:28

Bílý výtok může být i z těch tablet. Hlenová zátka je taková zvláštnost. Někomu vypadne najednou, četla jsem o žblunknutí do záchodu. A ženy rodily třeba druhý den. :mrgreen: Mně odcházela postupně cca týden, byl to táhlý hustý hlen, dal by se přirovnat k hodně hustému soplu. A trvalo ještě několik týdnů do porodu. Takže i kdyby odcházela ta zátka, tak se zbytečně nestresuj. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
185
4.11.19 10:50

Zatka byva vetsinou spis do ruzova, hneda, takze to bude spis z tech tablet. Ja porodila druhy den po odchodu zatky, ale nekdo porodi az treba za mesic, takze tim se nestresuj a vsimej si spis, jestli neodteka plodova voda, ci nemas kontrakce. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama