Odchod od partnera v těhotenství

Anonymní
11.11.19 14:55

Odchod od partnera v těhotenství

Ahoj holky, otázka zní jasně. Odešla jste některá z vás od partnera v době těhotenství? Kam jste šli? Jak jste potom fungovali s dítětem?
Už se delší dobu rozmýšlím a zjišťuji, že budu radši sama, než žít s manipulátorem.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1000
11.11.19 15:50
@Anonymní píše:
Ahoj holky, otázka zní jasně. Odešla jste některá z vás od partnera v době těhotenství? Kam jste šli? Jak jste potom fungovali s dítětem?
Už se delší dobu rozmýšlím a zjišťuji, že budu radši sama, než žít s manipulátorem.

Většinou si myslím. Že chodí k. Rodičům pokud mají možnost a to. Jsi ho nepoznala dřív než teď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
876
11.11.19 19:26

Možnosti je víc - vlastní podnájem, obecní bydlení, rodiče, azylový dům pro matky s dětmi. Je dobré obrátit se na nějakou sociální pracovnici, abys věděla na co máš nárok. Nicméně i s manipulátorem se potřebuješ domluvit, jak to bude probíhat po porodu. Jako otec má právo se s dítětem min. vídat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.11.19 22:30

A jak moc zlý to s tím manipulováním je? Netýrá tě?
Každopádně si myslím, že děláš dobře (není-li to jen chvilkovej zkrat), lepší než odcházet s miminkem v náručí :hug:
Jak jsi na tom finančně? Co rodina, podpoří tě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.19 00:48

@Alžběta 12345 fyzicky ne. Finančně jsem na tom špatně, za všechny peníze jsem vybavila náš byt. A rodina mě podpoří.

• Citovat
  • Nahlásit
2786
12.11.19 00:56
@Anonymní píše:

No, tak jestli jsi ho prokoukla a je to zlé, je lepší odejít co nejdřív. Jak už se objevilo výše, může stále chtít dítě vídat a pokud se nedohodnete, bude soud. Proto se teď pečlivě zomysli, co a jak uděláš a co mu řekněs. Pokud jsi vybavila byt, tak si to vem s sebou (to, co jde a má smysl). Způsob odchodu s někým prober. Prý je nejlepší zmizet, když dotyčný není doma, nechat dopis. Zní to hodně podivně, ale psychologové to prý radí. Dotyčný si pak svůj největší smutek odbyde sám a další komunikace je klidnější. Ikdyž se na to neznalí dívají jako na větší podraz, než když to řekneš do očí.
Ale já s tímto řešením osobní zkušenost nemám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.19 01:10

Já už ani nevím, jestli je to zlý, nebo ne. Nemlátí mě, chodí do práce, nájem platí. Ale na druhou stranu nula. Jenom slyším, jak jsem líná, že jsem největší sobec na světě. Dneska jsem se dozvěděla, že ani to dítě nemám ráda. Nevím, jak dál

• Citovat
  • Nahlásit
2786
12.11.19 01:28
@Anonymní píše:
Já už ani nevím, jestli je to zlý, nebo ne. Nemlátí mě, chodí do práce, nájem platí. Ale na druhou stranu nula. Jenom slyším, jak jsem líná, že jsem největší sobec na světě. Dneska jsem se dozvěděla, že ani to dítě nemám ráda. Nevím, jak dál

Já myslím, že by neuškodilo si to tom s někým promluvit. Ivestuj čas do toho, že zajdeš do nějaké poradny, popíšeš jim situace. Nebo psychologie. Prostě to chce někoho, kdo nezávisle vyhodnotí, jak na tom jste. To, že tě nemlátí je sice fajn, ale pokud budeš pod psychickým tlakem, není to o nic lepší. Ponižování si taky nemůžeš nechat líbit. To dítě to taky vycítí.
Na diskuzích to nevyřešíš, protože nikdy přesně nepopíšeš situaci a my tady navíc umíme jen blbě kecat :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.19 01:32

Máš pravdu, díky

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.19 09:07

Muj otec byl manipulator a tyran. Prijde mi to co popisujes jsko uplna malickost, ale muze se to stupnovat :think:
Nezapomen ze jsi i precitlivela z hormonu

• Citovat
  • Nahlásit
1900
12.11.19 10:35
@Anonymní píše:
Já už ani nevím, jestli je to zlý, nebo ne. Nemlátí mě, chodí do práce, nájem platí. Ale na druhou stranu nula. Jenom slyším, jak jsem líná, že jsem největší sobec na světě. Dneska jsem se dozvěděla, že ani to dítě nemám ráda. Nevím, jak dál

Děláš něco, co tomu nenarozenému mimču škodí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.19 10:39

@e-Surfařka nemyslím si, nekouřím, nepiju.

• Citovat
  • Nahlásit
1900
12.11.19 13:41
@Anonymní píše:

Tak potom to blb bude :nevim:

Já se na to, jestli děláš něco škodlivýho, ptala proto, že asi budou i takové, co by byly schopné mít v jedné ruce panáka, v druhé cigáro a přitom se rozčilovat, co se do nich ten bídák naváží a kritizuje :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6688
12.11.19 20:54
@Anonymní píše:

A jak prisel na to, ze dite nemas rada? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2786
12.11.19 21:32
@Kubula.K píše:
A jak prisel na to, ze dite nemas rada? 8o

Hele, na to ten chlap asi nijak nepřišl, ale je to snadný argument pro citové vydírání. „nemiluješ mě“, „nevážíš si mě“, „nemiluješ naše dítě“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat