Odchod pejska

5.8.20 15:40

Odchod pejska

Ahoj, v neděli jsem nechala uspat pejska. Bylo jí 16 let. Byla se mnou tak dlouho. Nemůžu se s tím vyrovnat. Tak strašně moc mi tu chybí. Prosím neradte mi nového pejska, na to nejsem připravená. Vůbec nezvládám žít dál, bez ní. Zažili jste to taky? :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6414
5.8.20 15:46

Zažili, před dvěma lety. Je to sice klišé, ale časem to přebolí. I když vzpomínáme stále.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14602
5.8.20 15:48

@Navzdy_smutna zažila jsem to taky…bylo to fakt strašné…a jediné, co pomohlo, byl nový psík…pořídili jsme si ho až asi po třičtvrtě roce, ale fakt nám to hodně pomohlo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
745
5.8.20 15:51

To je mi líto :hug: Na tohle je nejlepší čas a i když o tom nechceš ani slyšet, nový psí kamarád. Bude tě potřebovat a tím, že svou energii budeš věnovat jemu a jeho potřebám, nebudeš mít tolik času na smutek a vzpomínky. Nechci tím v žádném případě říct, že bys vzpomínky na ní měla vytěsňovat, ale trápení už nic nevyřeší, je potřeba jít dál. Teď je to všechno ještě čerstvé, ale za pár týdnů už to bude lepší, uvidíš :srdce: Prošla jsem si tou bolestí také a shodou náhod jsme za dva měsíce měli nového psa a moc mi to pomohlo.

Příspěvek upraven 05.08.20 v 15:53

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.8.20 15:52

Časem si ho pořídím, ale teď to nejde, brala bych to jako zradu. Brecim jak dítě, je to hrozný. Ještě jednoho pejska mám, ale není tu ona, ta moje partacka, provázela mě životem 16 let a teď tu najednou není. Strašně mě to mrzí, a ještě víc to, že jsem tam nedokázala být s ní. Strašně si to teď vyčítám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47232
5.8.20 15:53

Upřímnou soustrast. Ano, zažil jsem to. Dojemné loučení s dalmatinem u mého dědy. Teď už je tvůj pejsek tam, kde je mu dobře, už ho nic nebolí. A snad je ještě teď s tebou- alespoň na hrob Pluta na zahradě chodí všichni psi- a to ho někteří ani nemohli znát. Příroda je mocná. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14602
5.8.20 15:55

@Navzdy_smutna je to člen rodiny a je to strašně smutné :hug: já jsem taky nedokázala s ním být do konce, poslala jsem manžela :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.8.20 15:59

Já jsem si ji ani nevzala sebou, neměla jsem kam. Achjo, moje holčička, já nevím jak to zvládnu. Zítra zkusím zajít k doktorovi, jestli mi napíše něco na uklidnění, jsem na zhroucení. Chtěla bych vrátit čas a být tam s ní než usne, zbaběle jsem utekla. Snad to pro ni bylo lepší, zůstat tam s někým kdo byl klidný a nehroutil se. Ona se nebála, jen čekala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14602
5.8.20 16:23

@Navzdy_smutna Zvládneš to, protože ti nic jiného nezbývá. S tím, že si s ní nebyla už stejně nic neuděláš, tak se tím netrap…pomůže jen čas…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5557

To je mi moc líto. :hug: Pejsek nám odešel před rokem. Ještě teď je mi do breku a moc mi chybí. Byla jsem u něj až do konce. :,( Plán byl nového pejska nepořizovat. No, upřímně? Chybí i dětem a já tak nějak pokukuji po pejskovi. Děti by se spokojily i s morčátkem - to je aktuální téma u nás doma. Já bych raději toho psa. Jak můžu, tak se jdu s nějakým pejskem pomazlit.
U žádného pejska jsem toto nezažila. Možná je to tím, že jsem vždy měla nového.
Hodně sil. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29219

@Navzdy_smutna :hug: Je mi to líto. Šestnáct je krásný věk, určitě se s tebou měla dobře :srdce: Zažila jsem to v únoru, odešla mi parťačka :,( Druhý pes a ten, co přišel po ní nejsou takoví.
Netuším, co ti poradit, aby to bolelo míň, ale cítím s tebou :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
361
5.8.20 16:30

Psi poslání (1 a 2) - moc hezky film k tomuto smutnému tématu. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.8.20 16:50

Všem děkuju. Jsem ráda že si o tom můžu aspoň popovídat. Bolest je ale hrozná. Je tu tak prázdno, ale nechci ji teď nahrazovat. nechci na ni zapomenout. Pro mě to byla ta nejlepší. Byla se mnou tolik let, hodně jsme toho spolu prožily. Snad je ji dobře. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
264
5.8.20 16:54

Nám taky umřel přesně před měsícem pejsek, nejdříve jsme nechtěli nového, je to takové divné ho hned vyměnit, ale jedna fotka na internetu rozhodla a už máme nového doma. Pořád si říkám, jestli by to tomu původnímu nevadilo, aby si nemyslel, že jsme ho vyměnili, ale na druhou stranu nám to moc pomohlo, bez psa to nejde a pro mě je ten pes velkým koníčkem, tak teď mám co dělat, tenhle nový potřebuje hodně času a neni čas tolik truchlit. My měli ale možná výhodu, že umřel sám, nemuseli jsme nic rozhodovat za něj a bylo to velmi rychlé. Ráno byl v plné síle, večer byl už na druhém konci. Držte se, bude líp, když máte ještě jednoho, tak ten vám určitě pomůže, ale vím jak je to strašný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.8.20 17:22

@Matt 02 to mě mrzí, a co se mu stalo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie