Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Maminky, podstoupila jsem odběr choriových klků ( zvyšene NT 3,4)Down a ostatní vyloučeny. Dnes mi volaly ostatní vysledky SMA, cystycká fibróza a ostatní vyloučeny ale zjistili odchylku na 3. Chromozomu. S manželem podstoupíme naše genetické testy. Ale více jsem od doktora nepochopila. Jedeme tam až příští týden. Je tu někdo komu byla taktéž zjištěna odchylka na 3. Chromozomu?
Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!