Odcizení ve vztahu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.05.19 22:36
Odcizení ve vztahu

Pátek večer, obě děti( dvouleťanda a 3 měsíčni mimino) už dávno spí.
Sex jsem měla s manželem naposled loni na podzim. Už mi z toho hrabe. Nevypadá to že by měl v dohledné době být…
Sedí teď u telky a kouká na nějaký videa na youtube v jazyku kterýmu nerozumí…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:
Lucius08
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 24.05.19 22:46

Sex loni na podzim 8o??? Hele a proč nevyvineš nějakou aktivitu ty? :dance: přijď k němu, vypni mu telku a sveď ho :nevim:.

Epl
Stálice 74 příspěvků 24.05.19 22:47

Čo konkrétne ťa trápi? Na nič sa nepýtaš. Možno by stačilo vyvinúť nejakú aktivitu z Tvojej strany.

kakuja
Povídálka 38 příspěvků 24.05.19 22:49

Normálně se na něj vrhni proč otalet :D :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.05.19 22:50

Asi se bojím odmítnutí, dřív jsme se mazlili neustále, nějak to vyprchalo asi..

mrav
Nadpozemská drbna 29193 příspěvků 24.05.19 22:53

Nebo si najdi milence. :lol: :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.05.19 22:54

@mrav ne každý na tohle má žaludek…

kakuja
Povídálka 38 příspěvků 24.05.19 23:00
@Anonymní píše:
Asi se bojím odmítnutí, dřív jsme se mazlili neustále, nějak to vyprchalo asi..

Je to buď a nebo, ale když to nezkuzis, nikdy to nezjistís :nevim:

TopSecret
Závislačka 4474 příspěvků 24.05.19 23:02
@Anonymní píše:
Pátek večer, obě děti( dvouleťanda a 3 měsíčni mimino) už dávno spí.
Sex jsem měla s manželem naposled loni na podzim. Už mi z toho hrabe. Nevypadá to že by měl v dohledné době být…
Sedí teď u telky a kouká na nějaký videa na youtube v jazyku kterýmu nerozumí…

Prepnete si tam Stifflerovu mamu :lol: :lol:
Co brani tomu si o tom popovidat? Nebo jit rovnou na vec? :nevim:

Lucius08
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 24.05.19 23:05
@Anonymní píše:
Asi se bojím odmítnutí, dřív jsme se mazlili neustále, nějak to vyprchalo asi..

On si může říkat to samé… hele, dělej s tím něco, tohle není fajn, půl roku bez sexu, neumím si představit týden :?… Ale asi to není jen o sexu, ale tak celkově. Když budete takhle pokračovat dál, akorát to skončí rozchodem ať se jeden nebo druhý zamilujete jinde :nevim:… Dejte děti na hlídání, zajděte si někam… nebo vypněte tu televizi, dejte si skleničku, zahraje si člobrdo :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.05.19 23:10

@Lucius08 máš pravdu, není to jen sex. Teď to nějak vázne celkově. A uvědomuju si ten začarovanej kruh…
Bohužel, 3 měsíční mimino nikam na hlídání neuvrtám. Já už ani nevím jak s ním mluvit. Kolikrát všechno špatně. Náročný to je
teď pochopitelně pro oba a tak malýma dětma, ale tahle situace gradovala už v těhotenství..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.05.19 23:12

Teď jsme došli do ložnice. Říkal, pojď už spát. Tak jsme šli. On lehl a otočil se ke mě zády.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.05.19 23:15

Kolikrát mám chuť ho zpakovat, jenže vím že bych to bez něj nedala a taky mi je líto zahodit 10 společnejch let… Říkám si, až půjdu do práce bude to jiný… ale aby to nebylo ještě horší.
Teď nemáme ani společný témata k hovorům. Vše se točí okolo dětí. Ty až budou velký nudeme už nejspíš každej úplně jinde

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.05.19 23:25
@Anonymní píše:
Kolikrát mám chuť ho zpakovat, jenže vím že bych to bez něj nedala a taky mi je líto zahodit 10 společnejch let… Říkám si, až půjdu do práce bude to jiný… ale aby to nebylo ještě horší.
Teď nemáme ani společný témata k hovorům. Vše se točí okolo dětí. Ty až budou velký nudeme už nejspíš každej úplně jinde

hele u nás je to stejné. Máme půlroční dítě a spali jsme spolu asi před měsícem na mé naléhání. Jinak před tím jsme spolu nespali rok. On tvrdil, že se bál v těhotenství (já měla těhotenství naprosto v pohodě), ale dobře. Jenže on mi za celou dobu těhotenství ani jednou nepohladil břicho. Chodila jsem doma nahatá, snažila jsem se, ale prostě nic. V těhotenství jsem přibrala jen břicho a hned po porodu bylo všechno pryč a já mám původní postavu, žádné poporodní problémy, prostě všechno v pohodě, jiní chlapi by mě na rukou nosili (skrz tohle, myslím :-) ). Ale vztah je v háji. Cokoliv řeknu hned startuje, že na něj útočím. Jenže to mu přijde i když se ptám jestli si dá jídlo :lol: taky přemýšlím, že odejdu, ale s takhle malým dítětem to sama nedám. Takže jsem se rozhodla, že ho do sexu tlačit nebudu, ten poslední sex byl fakt hnus. Spal se mnou jen z donucení a ještě se po něm ptá jaké to bylo… no co mu na to říct. A budu s ním fungovat jen provozně, až si řekne o sex tak uvidím jak zareaguju. Po pravdě už se mi s ním ani spát nechce. A postupně ten vztah půjde do háje. Až půjdu do práce a dítě bude větší, tak doufám, že si najdu nějakého milence. Nechci žít od 28 v celibátu. Smutné je, že vím a sám to i říká, že se dívá na „p“ a to mu prý stačí. No nevím jestli někoho má nebo ne, nehodlám po tom pátrat. Prostě špatný výběr patnera.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.05.19 23:30
@Anonymní píše:
hele u nás je to stejné. Máme půlroční dítě a spali jsme spolu asi před měsícem na mé naléhání. Jinak před tím jsme spolu nespali rok. On tvrdil, že se bál v těhotenství (já měla těhotenství naprosto v pohodě), ale dobře. Jenže on mi za celou dobu těhotenství ani jednou nepohladil břicho. Chodila jsem doma nahatá, snažila jsem se, ale prostě nic. V těhotenství jsem přibrala jen břicho a hned po porodu bylo všechno pryč a já mám původní postavu, žádné poporodní problémy, prostě všechno v pohodě, jiní chlapi by mě na rukou nosili (skrz tohle, myslím :-) ). Ale vztah je v háji. Cokoliv řeknu hned startuje, že na něj útočím. Jenže to mu přijde i když se ptám jestli si dá jídlo :lol: taky přemýšlím, že odejdu, ale s takhle malým dítětem to sama nedám. Takže jsem se rozhodla, že ho do sexu tlačit nebudu, ten poslední sex byl fakt hnus. Spal se mnou jen z donucení a ještě se po něm ptá jaké to bylo… no co mu na to říct. A budu s ním fungovat jen provozně, až si řekne o sex tak uvidím jak zareaguju. Po pravdě už se mi s ním ani spát nechce. A postupně ten vztah půjde do háje. Až půjdu do práce a dítě bude větší, tak doufám, že si najdu nějakého milence. Nechci žít od 28 v celibátu. Smutné je, že vím a sám to i říká, že se dívá na „p“ a to mu prý stačí. No nevím jestli někoho má nebo ne, nehodlám po tom pátrat. Prostě špatný výběr patnera.

s tím útočením je to u nás podobné, hodně věcí bere jako výtku. Tlačit do sexu ho taky nechci, nechybí mi sex jako takový, ale spíš ten kontakt, doteky. Úplně cítím jak jsem nedomazlená a strádám tím

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek
Reklama