Odebrání 2,5letého syna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lenisek87
Kecalka 317 příspěvků 09.01.19 07:43
Odebrání 2,5letého syna

Ahoj maminky..Od vcera me tíží jedna věc. Nějak se mi povedlo rozhadat ex s jeho partnerkou, kvuli ktere me nechal 2m pred porodem. včera mi vratil syna, byl s nim jen pul hodiny, mel ho mit na dva dny, ale jak byl nasranej tak mi ho privezl zpet a jel zase hned za tou jeho do prahy to urovnavat..Ted k otázce. Bojím se ze ted udela krok takovy, ze mi vezme našeho syna, nebo ze dá stridavku.Dela u policice, takze smeny ma 24h a ma to. celkove rozhozene, bydli na poli.ubytovne.Ve styku se synem mu nebranim, muze ho videt kdy chce, vidi ho i mimu dobu,,kdy ho mit nema, ale to dela natajnacku, aby to slecna nevedela..O syna se radne staram, milujuho..Nekourim, nejsem alkoholicka, atd. Dekuji za reakce maminky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
1mila2
Zasloužilá kecalka 631 příspěvků 09.01.19 07:48

Tak slecna by asi nebyla rada, kdyby mel stridavku (kdyz ted jezdi za klukem na tajnacku).
Jinak zazadat muze a soud to muze odklepnout :nevim:

Verun83
Echt Kelišová 9266 příspěvků 33 inzerátů 09.01.19 07:53

Vzit syna ti nemuze. Klid. Asi te jeho vadi spis vase dite, nez to zes neco udelala a rozhadala je.

Anitramm
Zasloužilá kecalka 858 příspěvků 09.01.19 07:58

Podle mě zažádat může a to je asi tak všechno. ;) S jeho pracovní dobou a bydlením na ubytovně nemá šanci se o synka starat denně. Držím palce, aby to neudělal a kdyby snad, tak abys to vyhrála. Takovýmu zmetkovi, co by mě kvůli nějaký couře nechal 2 měsíce před porodem, bych nesvěřila ani štěně. ;)

araw
Neúnavná pisatelka 16737 příspěvků 09.01.19 08:04
@Anitramm píše:
Podle mě zažádat může a to je asi tak všechno. ;) S jeho pracovní dobou a bydlením na ubytovně nemá šanci se o synka starat denně. Držím palce, aby to neudělal a kdyby snad, tak abys to vyhrála. Takovýmu zmetkovi, co by mě kvůli nějaký couře nechal 2 měsíce před porodem, bych nesvěřila ani štěně. ;)
:mrgreen: :mrgreen: No, co na to napsat. myslíš že to, že se s ní rozešel z něj dělá špatného tátu? A když se zakladatelka bojí, tak asi provedla něco, co nebylo moc košer. A taková má vychovávat dítě? paroduju tvojí kravinu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Střídavá péče, pokud je nastavená dobře, může být přínosem pro dítě. nemusí to být týden a týden, ale dítě má právo na oba rodiče, ten kluk miluje tátu určitě stejně, jako mámu. Zakladatelko, při střídavce to není o odebrání dítěte, ale o střídavé péči. Chceš žít v klidu? Nech ho, ať si žije svůj život a nepleť se do něj a nedělej křivárny, stojí ti to pak za ty nervy? :nevim:
Anitramm
Zasloužilá kecalka 858 příspěvků 09.01.19 08:07

@araw Hele, ty si dej odchod a nesleduj, co kde komentuju. :lol: ;) Viz.včerejší příspěvek, kdy chtěla pani poradit s výběrem deníčku pro miminko. ;) :mavam:

Rosary
Kecalka 135 příspěvků 09.01.19 08:12

@araw

No já nevím, já myslím,že když otec od dítěte odejde, tak to z něj špatného tátu teda sakra dělá :D (pokud k tomu nebyly fakt vážně důvody a jen mu nehráblo z nové pipiny) ale tak můj názor ;)

Lenisek87
Kecalka 317 příspěvků 09.01.19 08:16

@Rosary ahoj..duvod vazny nebyl..Byla jsem s nim 7let. V listopadu otehotnela a v prosinci zjistila,ze se neco deje..uhofila jsem a rekl mi,ze se rozhodl byt se mnou a mit deti,ze at na to nemyslim.Prestala jsem myslet,jenze to neukoncil. V unoru to rekl sve rodine a ja na to pak prisla sama

finduska
Neúnavná pisatelka 15348 příspěvků 09.01.19 08:18

Me tak napada jestli už je synovi 2,5let tak muz musi byt s tou partnerkou necele tri roky uz. To už zase je sakra dlouhá doba na to,aby zakladatelka delala nejake podrazy :think: co presne si provedla? :mrgreen:

A proc proboha po trech letech vztahu taji kdy vida dite?

Nicmene to jsou me dotazy ,k veci.pokud ji taji kdy vidí dítě asi je tam nějaký problem :think: Myslíš,že ona by chtěla střídačku?

Lenisek87
Kecalka 317 příspěvků 09.01.19 08:18
@araw píše: :mrgreen: :mrgreen: No, co na to napsat. myslíš že to, že se s ní rozešel z něj dělá špatného tátu? A když se zakladatelka bojí, tak asi provedla něco, co nebylo moc košer. A taková má vychovávat dítě? paroduju tvojí kravinu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Střídavá péče, pokud je nastavená dobře, může být přínosem pro dítě. nemusí to být týden a týden, ale dítě má právo na oba rodiče, ten kluk miluje tátu určitě stejně, jako mámu. Zakladatelko, při střídavce to není o odebrání dítěte, ale o střídavé péči. Chceš žít v klidu? Nech ho, ať si žije svůj život a nepleť se do něj a nedělej křivárny, stojí ti to pak za ty nervy? :nevim:

A podle tebe jaká taková?? Za svoje dítě bych dala zivot!! Takže jaká taková? Jsem snad horší povl jako ty „matky“ co hodi novorozene do popelnice?

Rosary
Kecalka 135 příspěvků 09.01.19 08:26

@Lenisek87 takže mu hráblo z nové pipiny… docela mne děsí jak často se tohle v těhotenství děje… každopádně neměj strach, jak již bylo zmiňováno, té míce, Tvoje - Vaše, dítě podle všeho vadí, jinak by nemusel chodit za VLASTNÍM dítětem tajně. Očividně je pro něj hodně důležitá, že obětuje čas s dítětem. Ona by mu to jen tak nedovolila :D Další věc je to, že nevíme, co tak špatnýho si provedla, že mu bylo přednější jít s ní něco urovnávat…

Lenisek87
Kecalka 317 příspěvků 09.01.19 08:31
@Rosary píše:
@Lenisek87 takže mu hráblo z nové pipiny… docela mne děsí jak často se tohle v těhotenství děje… každopádně neměj strach, jak již bylo zmiňováno, té míce, Tvoje - Vaše, dítě podle všeho vadí, jinak by nemusel chodit za VLASTNÍM dítětem tajně. Očividně je pro něj hodně důležitá, že obětuje čas s dítětem. Ona by mu to jen tak nedovolila :D Další věc je to, že nevíme, co tak špatnýho si provedla, že mu bylo přednější jít s ní něco urovnávat…

Me vytocilo tohle.. A on to samozrejme nevedel ze to vim..Ma jet pristi tyden do do zahranici,ne s ni..Tak jsem s ciziho cisla napsala,ze si to tam s nim užije nekdo jiny..tohle jsem napsala

Rosary
Kecalka 135 příspěvků 09.01.19 08:35

@Lenisek87 upřímně si myslím, že by Ti pomohlo si někoho najít. Je vidět, že k ní ještě chováš hodně hlubokou zášť. Možná by jsi to pak přestala tak řešit. Kamarádky z vás teda určitě nebudou, ale aspoň by jsi se neužírala starýma ránama, měla svůj vlastní klid. Docela chápu tu emoci, co tě k tomu vedlo, ale jak se říká, když se pořád vrtáš v raně, bude stále téct hnis.

Lenisek87
Kecalka 317 příspěvků 09.01.19 08:39
@Rosary píše:
@Lenisek87 upřímně si myslím, že by Ti pomohlo si někoho najít. Je vidět, že k ní ještě chováš hodně hlubokou zášť. Možná by jsi to pak přestala tak řešit. Kamarádky z vás teda určitě nebudou, ale aspoň by jsi se neužírala starýma ránama, měla svůj vlastní klid. Docela chápu tu emoci, co tě k tomu vedlo, ale jak se říká, když se pořád vrtáš v raně, bude stále téct hnis.

To mas pravdu..

pikola
Neúnavná pisatelka 19906 příspěvků 09.01.19 09:25
@Lenisek87 píše:
Me vytocilo tohle.. A on to samozrejme nevedel ze to vim..Ma jet pristi tyden do do zahranici,ne s ni..Tak jsem s ciziho cisla napsala,ze si to tam s nim užije nekdo jiny..tohle jsem napsala

Proč tohle děláš, když už spolu nejste? To celé tři roky vedeš takovou válku, ty na ní stále žárlíš? :roll: promiň, ale chováš se jak malá

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Peníze ze sociálky utrácí za drogy, tvrdí exmanžel Terezy z Výměny

Přání mnoha televizních diváků se možná brzy stane realitou. Účastnice... číst dále >

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >