Mám odejít?

Anonymní
19.10.19 17:57

Odejít - co si o tom prosím myslíte?

Ahoj, trošku na prd situace. Jsem těhotná, máme už jednoho syna (3). Teď zas po delší době hádka, naštěstí u toho maličký nebyl. Že stojim za h…, že nešu…, že doma nic nedělám, chtěla jsem po něm, aby dojel na nákup. Jenže to vůbec není pravda, mám vždycky uklizeno, vyprano, jídlo atd. Prostě čistou domácnost a vše. Začalo to už asi včera, kdy jel se synem do krámu a on se mu počůral v autě, tak ho dovezl domů i se sedačkou a odjel. Tak jsem ho vykoupala, vyprala všechno atd. a začal, co je k večeři a že to mám mít už dávno uvařené, když jsem doma… přitom bych to udělala, až by byli na nákupu…no tak byl uraženej, že jsem mu řekla, ať si namaže chleba, přitom má v práci teplé obědy. Na to, že jsem těhotná, tak se chová, jak hovado…dneska tady na mě řval přes celou bytovku, byl sprostej, že se úplně stydím někoho potkat. A těch jmen, co jsem dostala. A mimo jiné i že mám vypadnout, že jsem tady stejně k hovnu, že žádný další dítě nechtěl, tak ať si ho nechám atd. Přijde mi, že se ke mně chová jako ke služce. Nevím, co teď dělat. Fakt mi to není příjemné, aby se ke mně takhle někdo choval, jak hulvát. A ne, až takhle se předtím nechoval. Peníze na nějaké vlastní bydlení bych měla…tak jsem se aspoň vypsala. Co radíte? Největší strach mám z toho, co na to syn…bude se ptát a je hrozně chytrý a vnímavý. Jsme často ale u babičky, takže třeba 2 dny v týdnu nejsme doma nebo on je u babiček i sám. Takže nejsme pořád jen s ním doma, ale určitě by mu bylo divné, kam se stěhujeme a proč. Myslím, že by se mi ulevilo, stejně akorát dělá bordel a ještě pak tvrdí, že neuklízím. Díky za přečtení :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
877
19.10.19 18:02

To je hovado…vem nohy na ramena, syn to pochopí, je ještě maly :) A uvidíš jak bude manželovi, když bude na vše sam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.10.19 18:05

@Diana69 z toho mám právě strach, aby nebrečel, že jinam nechce nebo tak. Ja nemám vůbec strach, že bych to se dvěma dětma nezvládla, babičky hodně pomáhají, berou si ho rády. Nejhorší je, že byt, kde jsme, jsem vybrala já a je na úplně úžasném místě, v přírodě, jenže bohužel je jen jeho, takže bychom fakt museli odejít my…on se z bytu nehne.

• Citovat
  • Nahlásit
9408
19.10.19 18:06

Myslím si, že tady asi není o čem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
507
19.10.19 18:07

Po životních zkušenostech se vyhýbám hodnocení na základě jednostranných informací. Pokud se domníváš, že jsi udělala chybu ve volbě partnera, měla by si jednat v nejlepším zájmu dítěte. Co to je je ale relativní. Může to být odstěhování se, ale i lepší snaha v péči o domácnost. Každopádně že následky tvé volby dopadají primárně na tebe je v pořádku.
Jednostranné řešení se může jevit jako rychlé řešení, jen počítej s tím, že taky můžeš začít proces, na jehož konci můžeš skončit bez dětí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
277
19.10.19 18:12

A pomahaly by Ti babicky dal? Zkusit jeste poradnu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
339
19.10.19 18:13

Pryč…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.10.19 18:18

@badaboom tak bez dětí bych neskončila…to by ani nebylo v jeho zájmu. No, teď si říkám, že jsem asi tu chybu udělala, ve výběru. Právě, co je nejlepší pro dítě?? Je tak šťastnej, když jsme po hromadě… :,(

• Citovat
  • Nahlásit
3950
19.10.19 18:18

Ano odejít. Ano syn může mít problém, ale to neospravedlnuje to, aby byl svědkem vašich hádek, urážek a dehonestace různého druhu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
629
19.10.19 18:19

Nohy na ramena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.10.19 18:20

@M-77 jojo, určitě, ty jsou skvělý…jak moje máma, tak moje babička a i jeho máma s manželem. Možná, by to chtělo, aby si nás někdo poslechl oba dva žvást a udělal závěr…

• Citovat
  • Nahlásit
30978
19.10.19 18:22

Tady bude asi hlavní problem v tom sexu… ;) ale takovýhle chování samozřejmě nelze trpět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.10.19 18:22

@Martha03 naštěstí toho není svědkem, teď je zrovna u babičky…já se před ním nikdy nehadam a říkám to i chlapovi, většinou se teda drží, takže tomu naštěstí vystavený není, to bych nedovolila.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.10.19 18:24

@veria to je možné, že to je vše od toho, ale právě, i přesto se nemůže tak chovat…a navíc když minule mělo něco být, tak se mu ani skoro ani nepostavil, tak si to pak vylévá asi takhle

• Citovat
  • Nahlásit
3950
19.10.19 18:25
@Anonymní píše:
@Martha03 naštěstí toho není svědkem, teď je zrovna u babičky…já se před ním nikdy nehadam a říkám to i chlapovi, většinou se teda drží, takže tomu naštěstí vystavený není, to bych nedovolila.

Nicméně jsi těhotná, k těhotné se takhle nechová a to, že tim trpíš ty (stres) nepřispívá ani tomu nenarozenemu dítěti. Pokud je tvůj chlap takový magor jak ho zde popisuješ je jen otázkou času, kdy dojde k tomu, že toho chlapec svědkem bude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat