Odešlo mi sebevědomí. Nevím co...

Anonymní
9.9.21 12:50

Odešlo mi sebevědomí. Nevím co

Se mi preplo v hlavě.
Je mi 33 let, za rok 34. V roce 2019 jsem si přišla sexy, má sebevědomí, dařilo se mi. Poslední rok jsem nula, nepřijdu si sexy, nic se mi nedaří.

Joo, když se hezký obléknu, tak vidím, že na mé chlapi koukají, i mají zájem. Ale nejde jen o ně, nevím co se mi v hlavě stalo?? Nerozumím tomu a nechápu se. Přišlo pár pádu, několik kritik, které nebyly na místě - jen špatný den nebo neměla jsem svůj den, bylo to v práci. Kterou jsem milovala a skončila. A od té doby se v tom melu.

Psychologa mi prosím neradte byla jsem, hodně jsem se mu otevřela. Na léky to není, terapie? Můžu, i nemusím. Prý záleží na mě. Co mi jeden čas pomáhalo bylo otužování, ale už se mu nevenuji.

Asi píšu zmateně, ale v okolí mě nikdo nechápe. Od kamarádek, přítele, sousedek i známých slyším, že jsem hezká holka, příjemná, nejsem hloupá atd.
Nevím, opravdu nevím co se to se mnou stalo.

:nevim: :nevim: :roll:
  • Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
38502
9.9.21 13:29

Máš moc času, očividně:). Přemýšlíš nad blbostmi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4250
9.9.21 13:29

Zkusila bych se zvednout sama skrze to, co ti dřív sakra hodně pomáhalo. Zkusit to pár dnů, přemoct se - buď se to zlomí, nebo ne a budeš to pak řešit dál.
A asi, dle toho, co píšeš, bych začala tím otužováním. To je super.
A opravdu má potenciál změnit naladění člověka, duše i těla.

a možná i ukonči vztahy, které sahají do minulosti, a cítíš, že tě obírají o energii, byť třeba jen nějak podvědomě, zdánlivě nenápadně…
Spíš jsi nejistá, nestojíš pevně na svých nohách. Potřebuješ se stát rozhodnou ženou, jakou jsi byla.
I proto ti možná dělalo fajn to otužování - to je totiž hodně o pevném postoji. Držím palce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3752
9.9.21 13:41
@Anonymní píše:
Se mi preplo v hlavě.
Je mi 33 let, za rok 34. V roce 2019 jsem si přišla sexy, má sebevědomí, dařilo se mi. Poslední rok jsem nula, nepřijdu si sexy, nic se mi nedaří.

Joo, když se hezký obléknu, tak vidím, že na mé chlapi koukají, i mají zájem. Ale nejde jen o ně, nevím co se mi v hlavě stalo?? Nerozumím tomu a nechápu se. Přišlo pár pádu, několik kritik, které nebyly na místě - jen špatný den nebo neměla jsem svůj den, bylo to v práci. Kterou jsem milovala a skončila. A od té doby se v tom melu.

Psychologa mi prosím neradte byla jsem, hodně jsem se mu otevřela. Na léky to není, terapie? Můžu, i nemusím. Prý záleží na mě. Co mi jeden čas pomáhalo bylo otužování, ale už se mu nevenuji.

Asi píšu zmateně, ale v okolí mě nikdo nechápe. Od kamarádek, přítele, sousedek i známých slyším, že jsem hezká holka, příjemná, nejsem hloupá atd.
Nevím, opravdu nevím co se to se mnou stalo.

:nevim: :nevim: :roll:

Tak ono je dost logicke, kdyz ztratis nosič tve (subjektivni) hodnoty, v tvem pripade skvelou praci, aniz bys ji nahradila necim srovnatelnym (nepises nic o kvalite tveho soukromeho zivota, o koničcich, zazemi pratel a rodiny, dalsi seberealizace), tak nemas z ceho cerpat pozitivni zpetnou vazbu a uspechy.

Proto se obecne lidem radi, aby udrzovali work-life balance, pripadne trojnožku (rodina, prace, konicky a pratele), aby kdyz se jeden pilir zhrouti, aby se clovek nesesunul do totalni prazdnoty, ale oprel se o ty ostatni hodnoty v zivote.

Psycholog ma pravdu, muzes a nemusis, ale co musis, je naplnit si zivot hodnotami, pro ktere ti bude stat za to vstat z postele, zoptimalizovat zjev a produkovat neco ze sebe ;) jakmile te tva aktivita bude uspokojovat, vrati se ti tvuj dobry pocit ze sebe a potazmo sex appeal ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat