Je to toxický vztah?

Anonymní
9.9.21 11:04

Je to toxický vztah?

Ahojky, potřebuji se asi probrat. Je mi 26 příteli 23 a téměř 2 roky spolu jsme. Jsme spolu skoro pořád. Ve svý podstatě máme stejný pohled na budoucnost děti atd…ale kdykoli chci někam jít například o víkendu má kamarádka rozlučku u sebe doma ne do klubu grilování atd…tak mi začne psát týden před tím jak jsme mohli být spolu a že mi na něm nezáleží a že on by nikam nešel kdybych to nechtěla atd…když jsme někde nemůžu se podívat na nikoho kdo má opačné pohlaví. Byli jsme na dovolené šli jsme na masáže a 2 dny se se mnou nebavil protože jsem se bavila s maserem o tom odkud jsme :nevim: poslední hádky vznikla kvůli antikoncepci, kdy on vše jedem na půl doslova i 100 mu mám poslat když platí víc…chtěla jsem jestli by mě neprispel na ochranu ze je to starost obou. Tak mi řekl ze tím pádem mu mám platit cesty do práce když tam jede kvůli mě vydělávat :nevim: nějak to asi celé nechápu a přijdu si jako v blbym filmu…mám utéct? Nebo se tohle fakt někde deje a je to vpohodě? Děkuji :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
58974
9.9.21 11:05

Ano, uteč

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11452
9.9.21 11:08

Jo, je to blbec a citový vyděrač.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7749
9.9.21 11:09

Proč si otravovat život s takovým nevyrovnaným člověkem, s věkem se bude vše ještě zhoršovat

Příspěvek upraven 09.09.21 v 11:13

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
457
9.9.21 11:11

Zdrhej. Žárlivec a škrt je kombinace neslučitelná s normálním životem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3139
9.9.21 11:11

Jezismarja, co to je za cloveka? 8o Zdrhej, tohle fakt normalni neni. Skrt, zavislak a citovy vyderac, nejlepsi kombinace! :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
99
9.9.21 11:17

Citový vyděrač skřížený s bl.em. Jsi mladá a nemáš zapotřebí ztrácet čas s takovým i dividuem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1067
9.9.21 11:22

Potvrzuji, strašný, toxický :) co se má co urážet, že promluvíš s masérem? Proč tak strašně žárlí? Si představ, co bude za pár let - bude ti zakazovat se i stýkat s rodinou. A na antikoncepci by měl přispívat automaticky, když je to hlavně jeho nápad s dělením nákladů. Zjevně mu záleží jenom na svém štěstí, tvoje je mu jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
331
9.9.21 11:22
@Anonymní píše:
Ahojky, potřebuji se asi probrat. Je mi 26 příteli 23 a téměř 2 roky spolu jsme. Jsme spolu skoro pořád. Ve svý podstatě máme stejný pohled na budoucnost děti atd…ale kdykoli chci někam jít například o víkendu má kamarádka rozlučku u sebe doma ne do klubu grilování atd…tak mi začne psát týden před tím jak jsme mohli být spolu a že mi na něm nezáleží a že on by nikam nešel kdybych to nechtěla atd…když jsme někde nemůžu se podívat na nikoho kdo má opačné pohlaví. Byli jsme na dovolené šli jsme na masáže a 2 dny se se mnou nebavil protože jsem se bavila s maserem o tom odkud jsme :nevim: poslední hádky vznikla kvůli antikoncepci, kdy on vše jedem na půl doslova i 100 mu mám poslat když platí víc…chtěla jsem jestli by mě neprispel na ochranu ze je to starost obou. Tak mi řekl ze tím pádem mu mám platit cesty do práce když tam jede kvůli mě vydělávat :nevim: nějak to asi celé nechápu a přijdu si jako v blbym filmu…mám utéct? Nebo se tohle fakt někde deje a je to vpohodě? Děkuji :?

tak a teď si představ, že se ti s tímhle svěří kamarádka, co jí řekneš?
Asi ne, to je hodnej mužskej, toho se drž, ale spíš „utíkej, včera bylo pozdě“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1539
9.9.21 11:28
@Psssssst píše:
Zdrhej. Žárlivec a škrt je kombinace neslučitelná s normálním životem.
:palec: souhlas. Tohle není normální.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4123
9.9.21 11:29

Jo, je to vůl :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
316
9.9.21 11:30

Manipulativní, lakomý a nevyspělý pako.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.9.21 11:34

Po te, co se mnou delala HA (zkousela jsem jich vic), jsem toho nazoru, ze ji chlap ma platit, kdyz chce sex bez kondomu. Ty si totiz nicis zdravi a to ma vetsi hodnotu nez 300 Kc za mesic. Co Ti na to rekl, je vrchol.

Jeho chovani vuci Tobe je hrozne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
420
9.9.21 11:36

Ten jeho přístup se změnit může, ale jen s odbornou pomocí, a to musí chtít, což si nejsem úplně jistý, jestli bude. Závisí to na tom, kolik toho dalšího vám klape a jak vás vůbec vnímá. Promluvte si o tom s terapeutem, který většinou dokáže odhadnout, jestli ten vztah má smysl zachraňovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2857
9.9.21 11:48

Určitě uteč a ještě bych se bála aby ti nedělal po rozchodu problémy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat