Odhlášení ze služeb

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
AmyLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.10 19:30
Odhlášení ze služeb

Ahoj holky,

chtěla jsem zeptat.. Příští rok se budeme stěhovat s přítelem do svého, ale já nemůžu kvůli pár problémům měnit trvalé bydliště tak jsem se chtěla zeptat zda-li se dá odhlásit ze služeb a u přítele se zase přihlásit..

Děkuju za odpověď

Reakce:
Gina108
Generální žvanilka 23860 příspěvků 10.10.10 19:34

Jaké služby máš na mysli?

AmyLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.10 19:37

popelnice, teplá, studená voda, otop, osvětlení na chodbě apod..

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 10.10.10 19:41

Popelnice: se plati dle trvaleho bydliste.Takze to mas jedno kde je platis.
A elektrika,vo­da,plyn, si muzes hlasit taky kde chces.

AmyLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.10 19:42

Katko děkuju.. jsem z toho zmatená.. sic už jsem bydlela s exmanželem, ale tam jsem se o to „nestarala“.. teď to jsou pro mě novinky… :-D jako dá se říct že všechno v poslední době :lol:

Gina108
Generální žvanilka 23860 příspěvků 10.10.10 19:48

Popelnice - záleží, kde bydlíš. Např. v Praze se platí dle toho, jak často a kolik se vyváží, tzn v paneláku dle skutečného počtu osob, které tam bydlí. V jiných městech se většinou platí dle trvalého bydliště, bez ohledu na to kolik odpadu produkuješ. Chce to zjistit jak konkrétně to máte.
Otop se u nás počítá dle velikosti bytu, tam počet osob platbu neovlivní, světlo na chodbě by možná ukecat šlo /s majitelem bytu , popř s představiteli družstva spoluvlastníků. Voda, elektřina se počítá dle skutečné spotřeby, nebydlíš - nespotřebuješ, vrátí zálohy, zde nic nevyřešíš.

AmyLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.10 19:49

no Prahu mám docela z ruky.. Bydlím v KA a bavila jsem se o tom s mamčou a ta říkala že to nejde.. a kámoška co se stěhuje tak že to jde. no nvm jsem zmatená, protože nechci aby mamča zbytečně platila za jednu osobu na víc!!

umba
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.12 15:16

Mam podobny problem. Ja a muj syn jsme trvale prihlaseni v byte u mych rodicu, ale nebydlime tam, jsme prihlaseni i na sluzbach tudiz my rodice plati zbytecne sluzby za dve osoby. Ted cekam ddruhe dite, a zase ho musim prihlasit trvale k mym rodicum. Takze se bude platit zbytecne za 3 osoby. Nevite nahodou jestli se jde odhlasit jen ze sluzeb, ale byt trvale prihlasen na byte.

katkabanova
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 16.01.12 16:00

jasne,ja to taky ted menila kdyz jsem se stehovala od mamky do sveho bytu,podle toho jaky byt nebo co to mas?:)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Cajthamlová se přirovnala k Farné a říká: Žena se mění celý život

Dietoložka, internistka a hvězda pořadu DoktorKA Kateřina Cajthamlová (56) se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >