Odkašlávání u dítěte

196
9.12.19 08:38

Odkaslavani u ditete

Zdravim
Prosim poradte.22 11 zacal mit 2letak rymu, vodovou, asi 4 dny. Nasledne jsem to chytla ja.Pak spis u me zacal kasel, odkaslavala jsem…pak zacal odkaslavat maly, kasle asi pres tyden, ale jen rano tak 5× odkasle, jinak cely den a celou noc nic. Slysim, ze v nem chrasti hleny. Davam skoro tyden kapky na odkaslavani.Zda se mi, ze chytl mozna dalsi rymu od pritele, neb kycha nekdy(ale jde to asi zadem)..Teplotu za celou dobu nemel.Neni zmozen,naopak.Sli byste k lekari? Dle meho se nam to tu toci…Bojim se, aby tam nechytil neco dalsiho..Diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1106
9.12.19 08:45

Já chodim s odkašlávacim kašlem tak po 3 dnech na poslech, jestli to nespadlo na průdušky. Jinak já teď kašlala přes měsíc a vim a více lidech co se jich to dlouho drželo. Asi nějaký zákeřný vir :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21201
9.12.19 09:29
@Ssasanka píše:
Zdravim
Prosim poradte.22 11 zacal mit 2letak rymu, vodovou, asi 4 dny. Nasledne jsem to chytla ja.Pak spis u me zacal kasel, odkaslavala jsem…pak zacal odkaslavat maly, kasle asi pres tyden, ale jen rano tak 5× odkasle, jinak cely den a celou noc nic. Slysim, ze v nem chrasti hleny. Davam skoro tyden kapky na odkaslavani.Zda se mi, ze chytl mozna dalsi rymu od pritele, neb kycha nekdy(ale jde to asi zadem)..Teplotu za celou dobu nemel.Neni zmozen,naopak.Sli byste k lekari? Dle meho se nam to tu toci…Bojim se, aby tam nechytil neco dalsiho..Diky

Já bych počkala. Kdyby dítě normálně kašlalo, nedusilo se v noci a nemělo teplotu, k lékaři bych nechodila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5040
9.12.19 09:37

@Ssasanka Po 12 dnech nemoci bez viditelného zlepšení bych k doktorovi šla, minimálně aby jste se ujistila že se to neposunula do průdušek nebo do plic. Ale teď tu litá nějaká neodbytná viróza. Já už jsem s dětma 3 týdny doma a je to na palici. Začalo to zadní rýmou s občasným odkašláváním, pak z toho byl takový hrozný chrchlavý kašel a teď jim to teče jak z nosu tak z krku. U doktorky jsme byli, průdušky u obou OK, dětem celkem nic není jen nemůžeme ven protože jakmile se proběhnou na chladném vzduchu začnou kašlat tak až z toho oba zvrací :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama