odkdy do porodnice

23
11.9.04 08:35

odkdy do porodnice

Ahoj,
chtela bych se jen zeptat od ktereho tydne bych mela prejit od sveho gynekologa na prohlidky do porodnice, kde budu rodit? Jsem ted ve 28. tydnu a na 32.tyden jsem jeste objednana ke svemu doktorovi. Nejak me nenapadlo se ho na to zeptat a on mi zatim nic nerikal.
Diky moc J.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
11.9.04 08:52

Ahoj Janulenko,
rozhodně nika, nespěchej.
To by měl rozhodnout gynekolog podle stavu těhotenství a podle průběhu a období. Těhotenství trvá zhruba 40 týdnů a tak máš ještě čas. Pokud Ti nepraskne voda nebo nemáš jiné problémy v těh. neni nutné nastoupit do porodnice. Tvůj gynekolog ke konci těh. zřejmě bude požadovat častější navštěvy a podle toho určí termín nástupu, pokud nedojde k již zmiňovaným věcem.
Užij si ješte klidu a pohody v těhotenství a přeji Ti hezký porod v termínu.
Ahoj Štěpík

• Nahlásit
  • Citovat
1191
11.9.04 09:16

Ahojky,

mě poslal můj doktor do porodnice do rizikové poradny až ve 40.týdnu. Prostě po termínu.

Přeju pohodové těhotenství a bezproblémový porod.

Ajka, Lenička 2 roky a Lukášek 14 dní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2341
11.9.04 09:43

Ahoj Janulenko,
určitě máš ještě čas. Na příští kontrole se kdyžtak s doktorem domluv, protože každý to možná praktikuje jinak. Já jsem byla u svého doktora naposled na konci 34.týdne kdy mi vystavil mateřskou a ujistil se, že to mám v porodnici domluvené. Tam mě objednali za 2 týdny (4 týdny před termínem) a na kontroly jsem chodila jednou týdně. Od příští kontroly budu chodit na KTG (monitor) což gynekologové ve svých ordinacích asi většinou nemají.
Poprvé jsem rodila U Apolináře, teď se chystám v Motole a probíhá to v obou porodnicích zhruba stejně.
Katka a Míša 2,5r. a Víťa 38.tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
11.9.04 22:48

Ahoj,
me poslal doktor do porodnice ve 36 tydnu a mkyslim, ze to bylo tak akorat.
pa Monca

• Nahlásit
  • Citovat
483
8.11.04 07:50

V Podolí se máš hlásit od 36týdne,někdo tam má svého doktora,tak chodí i podstatně dřív..Mě tam dr poslala až 38tt,sice mě trošku sprdli,ale jsem ráda,protože tam byl dost blázinec..Od roku 2005 tam musíš být registrovaná,jinak tě nevezmou… :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
10.11.04 17:46

Mam takovy dotaz - dneska jse byla poprve v poradne v porodnici (koncim 36.tyden), ale ja hlava derava jsem se nezeptala, kdy mam prijit priste… Pani doktorka mluvila jen o tom, ze za ctrnact dni mam jit na monitor (to delaji jinde), ale kdy na dalsi prohlidku mi nerekla… Chodi se ted kazdy tyden nebo kazdych ctrnact dni?

Moc diky. Jana

• Nahlásit
  • Citovat
483
10.11.04 18:04

Pokud ti neřekla,kdy máš přijít na prohlídku a nenapsala ti to do průkazky,tak já chodila na monitor a pak do poradny… :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2304
10.11.04 19:05

Záleží na tom zda jsi ve městě s porodnicí nebo někde dál na venkově. Bydlím cca 28 km od 3 porodnic a normálně se chodí buď k porodu nebo když se přenáší dr. rozhoduje jak dlouho po termínu pošle. Nechodla jsem ani na monitor a vlastně nechápu k čemu je to dobré, dr. mě vždycky pečlivě poslouchala fetoskopem nebo pustila zvuk při UTZ. Příště se zeptej jak to je u tebe. Ale neboj, dr. určitě udělá všechno jak má být. Když jsem bydlela v Praze, sice jsem chodila do poradny, ale u porodu stejně byl pokaždé někdo jiný, který mě neznal, tak to vyšlo na stejno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama