Povera o kočárku

5
10.9.04 12:35

Povera o kočárku

Ahoj tehulky a mimísci.
Jak tak pisete o tech kočarkách,chtela bych vedet jakou jste si vybrali znacku.Ja uz taky obchádzim obchody,ale zatim nevim.

A jeste jeden dotaz,vim ze jste vetšinou z Prahy ale ja bych mnela v lednu rodit v Hodonine,ale ze pry se tam ruší porodnice,nevite o tom neco?
Lucia+21tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

107
10.9.04 14:16

Kočárek..

Po kočárkách koukám už strašně dlouho, ještě i když jsemnebyla ani těhu.. Takže jsem si předběžnou představu udělala.. Hlavně měkky a stabilní podvozek, nafukovací kola, a vaničku vyměnitelnou za sedačku.. Jeden tip byla Inglesina Vittori a pak mne zaujal Quinny.. ale neměla jsem moc důvěry k jeho vyklápěcímu přednímu kolečku a korbičce která byla k nožičkám zůžená… a po vyměnění za sortovní sedačku jsem zjistila, že se nedá perka na nožičky zvedat, takže spící dítko má nožky dolu a nebo když je má krátké, tak mu visí a nedosáhne na stupačku..
Pak jsem jednou narazila na kočárek Dream 3XL a jeste ten den jsem si ho odvezla.. Sportovní 3jkolka, vpredu ma o 180 stupnů otočné kolečko a dvojité, maximální odpružení a nafukovací velká kola, lehká snadno skládací konstrukce, velký prostor na uložení pod kočárkem, korbička propevněná na 4 clipsy, sportovní sedačka na stejný způsob ( 3 polohy poloh, to samé i pro nožičky. Vanička uvnitř maximálně polstrovaná. Celkem prostorná. Širší ovál. Materiál bud susták , kerý má sundavací část boudy takže je pak sítovaná a perfektně větrá a nebo ten co jsem koupila já, je bílá koženka, takže praktická :o)) nepromokne, neprofoukne, nedelá fleky pokud ji budu nekde drhnout, a je snadno umyvatelná. V :,-(ě je igelitová pláštěnka a natahovací záclonka proti hmyzu. Možno přikoupit i do setu patřící autosedačkuv ceně 3500,–, kterou lze přicvaknout i na konstrukci kočárku.. A cena? 12999,– !! Mrkněte se na něj mam ho už vyfocený na stránkách:
http://rodina.cz/…um/photo.ASP?…
http://rodina.cz/…um/photo.ASP?…
Andrea

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama