Odkdy šampon?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ellie1
Povídálka 50 příspěvků 19.07.09 08:46
Odkdy šampon?

Ahoj, mám dotaz odkdy umývat dětem vlásky šamponem a používat mýdlo? Zatím malou koupeme jen v slunečnicovém olejíčku a nepoužíváme ani šampon ani žádné tělové mýdlo.

Reakce:
Eliška3
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 19.07.09 09:25
Re: Odkdy šampon?
Ellie1 píše:
Ahoj, mám dotaz odkdy umývat dětem vlásky šamponem a používat mýdlo? Zatím malou koupeme jen v slunečnicovém olejíčku a nepoužíváme ani šampon ani žádné tělové mýdlo.

..AHOJ OSOBNĚ JÁ JSEM ZAČALA POUŽÍVAT OD 4. MĚSÍCE..V DUBNU BYLY DOST VEDRA A MALÁ SE DOCELA POTILA…OD HIPPU sprchový gel na vlasy a tělo…zvlášt šampon u nás zatím nemá cenu používat, poněvač malá má jen málo vlásků, ale prostě se víc potí„JE RYCHLE ZÁHŘEVNÁ“ :wink: do té doby jen olej do koupání „madlovej“…a na prcku od 3. měsíce mýdlo od myslím SEBAmed kosmetika-měly jsme vzorek.

tulenice
Echt Kelišová 8793 příspěvků 19.07.09 09:46

šampon a mýdlo jsem začala používat v okamžiku, kdy si vlásky celé poblinkal, nablinkal si do ucha a smrděl tak, že to vodou nešlo odstranit… Vlásků měl hodně.
Používám šampon a mýdlo značky nivea.
Takže používat od okamžiku, kdy to už jinak nejde (bylo mu jen několik týdnů)… Do té doby jsem koupala v teplé vodě a mazala olejíčkem od hippu…

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.09 13:34

Male je 13 mesicu a vzadu ma dost huste kudrny, ale krasne ze. Kdyz spi, tak se poti a je jak beranek. Ted myju Johnsonem myci gel a sampon v jednom ve zlutem baleni s pumpickou. Prijde mi, ze ji vlasky po nem zesvetlaly, ale mozna se mi to zda. Zatim ji to staci, i se da hezky ucesat. Az ho dovybereme, tak zacnu myt klasickym detskym samponem. Hanka

erdita
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 19.07.09 16:12

ja si myslim ze je to uplne jedno.detskym mydlem zn.pufik jsem myla svou prvni dceru od novorozenatka a tu druhou take.myji ji take tim i vlasky.akorat te starsi(ma ted dva a pul roku)uz myji normalnim samponem.ono je to opravdu jedno,hlavu bych si s tim nelamala…

befana
Echt Kelišová 8647 příspěvků 19.07.09 16:48

Dokud nemá vlásky,tak je podle mě šampon zbytečný.

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 19.07.09 18:39

od 6t používám penathen - na celý tělo i vlasy. Neštípe do očí. Hlavu mejeme teď denně, má hrozně vlasů a je pořád zpocený.

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.09 19:39

Od narození dávám synovi do vody pěnu do koupele Sebamed a myju tuhým mýdlem od Weledy. Ze začátku jsem používala mýdlo na tělíčko i vlásky, ale teď už používáme šampon. Malému je 8 měsíců.

saja1
Ukecaná baba ;) 1283 příspěvků 19.07.09 20:43

já šampon začala používat až kolem roka a to je starší dost vlasatá. do té doby jsem jí vlásky občas přejela mýdlem. teď si uvědomuju, že té mladší jsem je ještě tím mýdlem nepřejela ani jednou:) a to je taky dost vlasatá:)

BohunkaP
Extra třída :D 14969 příspěvků 20.07.09 13:09

Mýdlo i šampon od Sebamedu používáme od narození - malá byla hodně vlasatá a ještě je narozená v létě, takže byla chudinka permanentně zapocená… Šampon 1× týdně, mýdlo na krk a zadeček denně, na tělíčko 2× týdně.

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 20.07.09 18:18

Tak já začala v době, kdy se jí začali mastit a to bylo až někdy po prvním roce. Mýdlo používám jen výjimečně a když ano, tak na prcku, nožky, podpaží a ručičky. Šampon používám Batole je to olivové a myslím, že to dělá firma, co dělá alpu. Jsem alergik a tenhle šampon nevadí ani mě.

katka-m
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 22.07.09 19:54

My máme šampon a mýdlo od sebamedu, vlásky namáčíme při každém koupání, ale šamponem myjeme tak jednou za týden…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >