Reklama

Odkdy šampon?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ellie1
Povídálka 50 příspěvků 19.07.09 08:46
Odkdy šampon?

Ahoj, mám dotaz odkdy umývat dětem vlásky šamponem a používat mýdlo? Zatím malou koupeme jen v slunečnicovém olejíčku a nepoužíváme ani šampon ani žádné tělové mýdlo.

Reklama

Reakce:

Eliška3
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 19.07.09 09:25
Re: Odkdy šampon?
Ellie1 píše:
Ahoj, mám dotaz odkdy umývat dětem vlásky šamponem a používat mýdlo? Zatím malou koupeme jen v slunečnicovém olejíčku a nepoužíváme ani šampon ani žádné tělové mýdlo.

..AHOJ OSOBNĚ JÁ JSEM ZAČALA POUŽÍVAT OD 4. MĚSÍCE..V DUBNU BYLY DOST VEDRA A MALÁ SE DOCELA POTILA…OD HIPPU sprchový gel na vlasy a tělo…zvlášt šampon u nás zatím nemá cenu používat, poněvač malá má jen málo vlásků, ale prostě se víc potí„JE RYCHLE ZÁHŘEVNÁ“ :wink: do té doby jen olej do koupání „madlovej“…a na prcku od 3. měsíce mýdlo od myslím SEBAmed kosmetika-měly jsme vzorek.

tulenice
Echt Kelišová 8793 příspěvků 19.07.09 09:46

šampon a mýdlo jsem začala používat v okamžiku, kdy si vlásky celé poblinkal, nablinkal si do ucha a smrděl tak, že to vodou nešlo odstranit… Vlásků měl hodně.
Používám šampon a mýdlo značky nivea.
Takže používat od okamžiku, kdy to už jinak nejde (bylo mu jen několik týdnů)… Do té doby jsem koupala v teplé vodě a mazala olejíčkem od hippu…

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.09 13:34

Male je 13 mesicu a vzadu ma dost huste kudrny, ale krasne ze. Kdyz spi, tak se poti a je jak beranek. Ted myju Johnsonem myci gel a sampon v jednom ve zlutem baleni s pumpickou. Prijde mi, ze ji vlasky po nem zesvetlaly, ale mozna se mi to zda. Zatim ji to staci, i se da hezky ucesat. Az ho dovybereme, tak zacnu myt klasickym detskym samponem. Hanka

erdita
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 19.07.09 16:12

ja si myslim ze je to uplne jedno.detskym mydlem zn.pufik jsem myla svou prvni dceru od novorozenatka a tu druhou take.myji ji take tim i vlasky.akorat te starsi(ma ted dva a pul roku)uz myji normalnim samponem.ono je to opravdu jedno,hlavu bych si s tim nelamala…

befana
Echt Kelišová 8647 příspěvků 19.07.09 16:48

Dokud nemá vlásky,tak je podle mě šampon zbytečný.

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 19.07.09 18:39

od 6t používám penathen - na celý tělo i vlasy. Neštípe do očí. Hlavu mejeme teď denně, má hrozně vlasů a je pořád zpocený.

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.09 19:39

Od narození dávám synovi do vody pěnu do koupele Sebamed a myju tuhým mýdlem od Weledy. Ze začátku jsem používala mýdlo na tělíčko i vlásky, ale teď už používáme šampon. Malému je 8 měsíců.

saja1
Ukecaná baba ;) 1283 příspěvků 19.07.09 20:43

já šampon začala používat až kolem roka a to je starší dost vlasatá. do té doby jsem jí vlásky občas přejela mýdlem. teď si uvědomuju, že té mladší jsem je ještě tím mýdlem nepřejela ani jednou:) a to je taky dost vlasatá:)

BohunkaP
Extra třída :D 14935 příspěvků 20.07.09 13:09

Mýdlo i šampon od Sebamedu používáme od narození - malá byla hodně vlasatá a ještě je narozená v létě, takže byla chudinka permanentně zapocená… Šampon 1× týdně, mýdlo na krk a zadeček denně, na tělíčko 2× týdně.

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 20.07.09 18:18

Tak já začala v době, kdy se jí začali mastit a to bylo až někdy po prvním roce. Mýdlo používám jen výjimečně a když ano, tak na prcku, nožky, podpaží a ručičky. Šampon používám Batole je to olivové a myslím, že to dělá firma, co dělá alpu. Jsem alergik a tenhle šampon nevadí ani mě.

katka-m
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 22.07.09 19:54

My máme šampon a mýdlo od sebamedu, vlásky namáčíme při každém koupání, ale šamponem myjeme tak jednou za týden…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Chášakdžího umučili a rozřezali. Proč se nikdo nebouří a Saúdy měříme jinak?

Před zraky celého světa se odehrává vyšetřování zmizení saúdskoarabského... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >