Odkopávání

414
11.3.06 17:45

Odkopávání

Ahoj holky, už dlouho řeším takový blbý problém. Jiříček v noci hrozně neklidně spí a je pořád odkopaný. Ale ne že by se odkopal nohama, on si prostě ve spánku různě sedá, lehá, pak si vyleze na peřinu a spí většinou na peřině, přičemž se ještě točí po celé postýlce. Máme poměrně chladný byt ve starém domě, a ač máme i v noci udržovací teplotu, tak tu je prostě chladno. Dokud byl menší, tak spal v punčoškách, ponožkách, bodyčku, tlusté mikině a dětském pytli. Ale teď už je prostě velikánský a navíc si z postýlky sám chodí ven, takže to není proveditelné. Pokud bych ho měla nabalit tak, aby mohl spát celou noc bez peřiny, tak asi spí ve vaťáku :(( Všechny děti mých známých v tomhle věku už bez problému spí v pyžamkách a prostě se neodkopávají… Máte tohle někdo taky?? Jak to řešíte?? Přece ho nebudu dávat spát v zimních kalhotách a svetru!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3321
11.3.06 18:15

Ahojky,
můžu tě uklidnit,náš malý se taky všelijak vrtí,sedá vstává a cestuje,a deka či peřina??Hahahaha :lol: Co to je??Ráno vše najdu srolované někde v rohu postýlky.
Vložnici netopíme.Sice tam není taková zima jako na baráku ale přesto…malého oblékám do overalu nebo pyžamko a na to svetr nebo mikinu.Myslím že tím nijak netrpí.

Papa gabule

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
414
11.3.06 18:17

Nojo, to co popisuješ, to mu dávám v létě na spaní… Aktuálně chodí spát v punčoškách, tlustých ponožkách, teplákách, triku a tlusté mikině. A ráno je zmrzlý jako slaneček a já v noci k němu asi 7× vstávám jen proto, že ho přikrývám a otáčím zpátky na polštář…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2583
11.3.06 18:43

Ahoj Aprilmouse, ja jsem se shodou okolnosti nedavno bavila na tohle tema s jednou mamcou, ktera uz ma vetsi deti (8 a 5 let) a obe pry dodneska spi v takovem tom miminkovskem spacim pytli s pruramky a na zip, protoze jsou taky „odkopavaci“.
Babicka jim proste jen usila vetsi velikosti a dokonce pry v nich umeji i chodit :)

Hana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15326
11.3.06 19:59

Ahoj,
máme přesně ten spací miminkovský velký pytel. Nemá zašité dno, takže se nebojím, že si v něm rozbije pusu. Mám ho ze seku za 30 Kč. Plus tlusté ponožky na nohy a v noci pohoda. Ahoj M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1436
11.3.06 21:17

Ahoj Aprilemouse, moj syn tiez nezniesol akukolvek prikryvku :-( vyriesila to tenulinka fleesova deka z KIky. stala okolo 80sk a je fakt tenucka, do tej ho celeho zabalim a kupodivu ta mu nevadi a zrazu sa mi zacal budit cim dalej menej a dokonca vcera prvy raz prespal celu noc!! a v postielke :-) tak skuste, mozno to zaberie.
Kolko mate v izbicke stupnov?
My tiez byvame na dome, maly tam ma 18 stupnov a ma na sebe:tenke pancusky, body bud kratky, alebo dlhy rukav a overal bez tapiek. A spi takto v pohode. Rano ma sice obcas studene rucicky, ale myslim, ze mu to nevadi :-)
A videla som niekde aj take ako spacaciky pre deti, ze sa tam strci a neodkope sa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56
11.3.06 21:18

Já si spaní bez spacího pytle nemůžu ani představit. Měla jsem původně z Loany, ale byl bez rukávů. Teď mám teplý flaušový s dlouhým rukávem, na zip ze sekáče. Nedám na něj dopustit.
Na léto máme pytlík z takové chladivé látky. Taky moc bezva.

Jiřík je ale velký, pochybuju, že tak velký se ti podaří sehnat. Ale nějaká šikovná švadlena by ho jistě zvládla ušít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
414
11.3.06 22:11

Gothic - no nejlepší je, že on se při tom vůbec nevzbudí. Prakticky spí v tahu celou noc - na peřině zmrzlý. To jen já musím furt k němu vstávat a přikrejvat ho, asi by si toho ani nevšiml…

Jinak ten pytel jsme měli asi do roka v původní velikosti od roka do roka a půl mi mamka našila na spodek ještě „nástavec“. Ale teď už je fakt obrovský, vždyť má 102 cm a skoro 20 kg… A spí v samostatné postýlce, ze které si ráno přelejzá k nám, než se úplně probudí. Mám docela obavu, že by se v pytli přizabil. Leda kdyby měl fakt dole díru na nožičky, ale nedokážu si představit, co by ho přinutilo v něčem takovém spát, je nepředstavitelně vzteklý a kolikrát i do pyžama ho musíme oblíkat s manželem a pod pohrůžkou :((

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
414
11.3.06 22:12

… a ještě dodávám - to jsem zapomněla. Nejlepší je, že on se občas v noci vzbudí a jen tak z nudy se svlíká… abych to neměla tak jednoduchý!!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32
12.3.06 04:16

Ahoj

ahoj , ja ziju v USA a tady se bezne prodavaji fleecove overaly na spani pro deti - videla jsem je i v hodne velkych velikostech- nad 10 let urcite. To by mohlo byt reseni pro vas - zkusim sem hodit fotku. http://store1.yimg.com/I/crazyforbargains_1889_15647193

Overal je cely z fleecu, na zip a jenom podrazky(nebo jak to nazvat)spodky chodidel jsou usite z protiskluzoveho materialu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32
12.3.06 04:18

h

Hmmm, nevim jak se na emiminu vkladaji obrazky, tak tady je stranka s overalama:http://www.crazyforbargains.com/…sogrfos.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama