Odletovy formulář bulharsko

Anonymní
18.7.21 21:42

Odletovy formulář bulharsko

Ahoj, je tu někdo kdo cestuje do Bulharska? Nevíte, jak je to s odletovym formulářem a odletovym? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5587
18.7.21 21:55

Odletovým a odletovým? Pro let tam (do Bulharska) není třeba vůbec nic, ale v Bulharsku musíš online vyplnit formulář pro návrat do ČR.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30607
18.7.21 22:10
@nettie píše:
Odletovým a odletovým? Pro let tam (do Bulharska) není třeba vůbec nic, ale v Bulharsku musíš online vyplnit formulář pro návrat do ČR.

No nevim, od zítřka pry ma byt do Bulharska nejaka zmena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24283
18.7.21 22:14
@Anonymní píše:
Ahoj, je tu někdo kdo cestuje do Bulharska? Nevíte, jak je to s odletovym formulářem a odletovym? Děkuji,

změna od zítřka je v tom, že musíš mít test, očkování nebo být po covidu - do dnešního dne se dalo cestovat do Bulharska bez ničeho,
příjezdový formulář do Bulharska žádný není, příjezdový do Česka pak vyplníš elektronicky v Bulharsku, odešleš a dojde ti na mail QR kód, ukážeš v mobilu a je to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.7.21 23:31

Že jim tu šaškárnu podporujou, fakt nechápu.
Jezdíme k moři také, ale letos je fakt se**… a i další, aspoň ušetříme. Ono je to přejde až si nahrabou.

• Citovat
  • Nahlásit
4686
18.7.21 23:46
@stinga píše:
změna od zítřka je v tom, že musíš mít test, očkování nebo být po covidu - do dnešního dne se dalo cestovat do Bulharska bez ničeho,
příjezdový formulář do Bulharska žádný není, příjezdový do Česka pak vyplníš elektronicky v Bulharsku, odešleš a dojde ti na mail QR kód, ukážeš v mobilu a je to

Mám info, že v Burgasu na letišti nemají čtečky QR kódů a formuláře chtějí vidět, stačí na mobilu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.7.21 06:49

@Amalthea takže ty QR kódy nám nedojdou? radši si ty formuláře i vytisknu. Můžu si je vyplnit a odeslat už teď, když odlitam 30.7.? Ty QR kódy ale stejně dojdou až později, ne? Moc děkuji za informace

• Citovat
  • Nahlásit
4686
19.7.21 09:51
@Anonymní píše:
@Amalthea takže ty QR kódy nám nedojdou? radši si ty formuláře i vytisknu. Můžu si je vyplnit a odeslat už teď, když odlitam 30.7.? Ty QR kódy ale stejně dojdou až později, ne? Moc děkuji za informace

Dojdou, ale v Burgasu je neumějí načíst, takže chtějí v mobilu vidět ty formuláře pro celou rodinu případně… nevím odkud letíte, a nevím jak je to na letišti ve Varně, mě zajímá Burgas, tak sleduji info tam odtud

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24283
19.7.21 12:32
@Anonymní píše:

musíš tam mít číslo letu, jestli už ho víš, tak si to udělej dopředu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24283
19.7.21 12:35
@Amalthea píše:
Mám info, že v Burgasu na letišti nemají čtečky QR kódů a formuláře chtějí vidět, stačí na mobilu.

a proč vůbec Bulhaři kontrolují formulář, který slouží mzčr? nedává to smysl moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4686
19.7.21 12:54
@stinga píše:
a proč vůbec Bulhaři kontrolují formulář, který slouží mzčr? nedává to smysl moc

Netuším, ale způsobuje to na letišti hrozné průtahy, zpoždění i hodinu a půl. Oni jsou hrozní magoři, i ty bezpečnostní kontroly, všechno z kabelky ven, třikrát pod rentgen, kočárek rozšroubovat, mě tam osahávala minule snad 5 minut, protože jsem pipala, pod podprsenku, do kalhotek… ale čtečku QR nemají, když už to nutně potřebují kontrolovat :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24283
19.7.21 15:45

@Amalthea to jsou fakt magoři, já Bulharsko trochu zvažovala, když bylo zelené, no ještě, že jsem volila Chorvatsko - ale také jsem měla problém s těma příjezdovýma a odjezdovýma formulářema - ale autobusem nikdo nic nechtěl, jen OP skenovali

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4686
19.7.21 16:02
@stinga píše:
@Amalthea to jsou fakt magoři, já Bulharsko trochu zvažovala, když bylo zelené, no ještě, že jsem volila Chorvatsko - ale také jsem měla problém s těma příjezdovýma a odjezdovýma formulářema - ale autobusem nikdo nic nechtěl, jen OP skenovali

My tam létáme rádi, takže letos zase Bulharsko, ze zelené jsem se radovala, ale tušila jsem že to nevydrží :lol: ale to letiště tam je fakt opruz :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.7.21 17:30

@Amalthea
Však Bulharsko je pořád zelené… Zatím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4686
19.7.21 18:07
@čarodějka1311 píše:
@Amalthea
Však Bulharsko je pořád zelené… Zatím…

Ode dneška už ne mám takový dojem, každopádně tam už je potřeba test a zpět taky, v mém případě tedy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat