Silná plynatost maminky z kojícího čaje

Anonymní
18.7.21 16:42

Silná plynatost maminky z kojícího čaje

Ahoj holky, od té doby, co piju kojící čaje mě šíleně trápí plynatost. Nikdy jsem si před manželem neprdla a teď mi to tolikrát ujede, v noci je to taky šílený… :roll: :lol: není to nic příjemného…

Setkala jste se s tím také některá? Jak jste to vyřešily případně pomohlo vyměnit kojící čaj?

Moc díky!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7312
18.7.21 16:44

A na co kojící čaj? Pij hodně vody / meltu, čaje jsou stejně jen podpůrná berlička.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9594
18.7.21 16:46

Já sem žádnej nepila a odkojila sem 2 děti. Jestli ti nedělá dobře tak ho nepij.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.7.21 16:47

@mackA159 byl mi doporučen laktační poradkyní, Meltu a vodu piju také o sto šest :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.7.21 16:48

@JancaS84 takže jsi pila jen hodně tekutin? Mě ho právě doporučila laktační poradkyně, tak jsem to chtěla dodržet…

• Citovat
  • Nahlásit
1681
18.7.21 17:06

A co je to za čaj? Třeba ti pomůže ho vyměnit za nějaký jiný.
Já piju kojící čaje od Lerosu - ten bylinný je s fenyklem a kmínem a nemůžu si vůbec stěžovat na plynatost, které mě předtím třeba docela trápila a espumisan byl můj kamarád.
Leros má ještě čaj s jestřabinou a ten je jenom na podporu laktace, nic na plynatost tam není.
Jinak na podporu laktace můžu doporučit ještě bylinné kapsle Benediktu lékařského a Pískavice řecké seno - taky mi to doporučila laktační přímo v porodnici a fakt to funguje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12687
18.7.21 17:30

Tak ho nepij.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17383
18.7.21 18:51

1. nepij kojící čaj.
2. nauč se fungovat spokojeně ve svém těle - tvému muži je úplně jedno, jestli prdíš a nebo ne. A když se sama se sebou smíříš, bude pro tebe daleko příjemnější i sex. Čím víc se kontroluješ, tím dál je orgasmus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2534
18.7.21 18:55

Ahoj, a jak dlouho jsi po porodu? Muže to byt i hormonama, a vyprazdenym břichem, vem si, ze na střeva tlačilo hodně miminko a teď je pryč a vše je volné. Musí se to zase v břiše porovnat ;) a ano, taky jsem měla po porodu problém s plynatosti, naštěstí nedlouhý, ale kojici čaje jsem nepila vůbec a takhle jsem si to vysvětlila :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.7.21 18:57

Já také piju kojící čaj s fenyklem a kmínem. A také dětský fenyklovy čaj. Je to kvůli tomu, že malá trpí na prdíky a tohle celkem pomáhá. Také mám problém s plynatostí a asi je to tím. Doufám, že se ti časem srovná nebo pak už malá ty čaje nebude potřebovat :D

• Citovat
  • Nahlásit
8000
18.7.21 19:01

Ty prdící složky v kojícím čaji, hlavně kmín a fenykl, jsou tam právě proto, aby na bříško netrpělo mimino. Tak snad to, v zájmu zdraví novorozeněte, pan manžel přežije. Nebo on nikdy neprdi?
Zmena čaje nepomůže, složení je přibližně stejné ve všech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat