Odlišná teplota

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 04:34
Odlišná teplota

Mám dotaz zda se stalo někomu něco podobného. Dcerka od včerejška teplotuje 3r, necim zda je to tím vedrem či ne. Máme doma digitální teploměr, který v ousku vždy naměřil teplotu totoznou s teplotou v zadečku. Od včerejška nevím jaké teplotě věřit. V zadečku ma 38,4 po odectu v ousku 36,9. Nechápu to. Neví zda to teplo dokáže nějak ovlivnit rektalni teplotu? Měli jsem digitální teploměr dva, ten první byl úplně k prdu ale tenhle se nikdy nespletl a v ousku naměřil to co v konečníku. Nestalo se někomu něco podobného? Nevím jak si to vysvětlit. Děkuji moc

Reakce:
Verun83
Extra třída :D 10134 příspěvků 01.07.19 05:33

Neporadim. Ale temhle teplomerum neverim. Taky jsme jeden cas meli, ale nemeril presne. Pouzivam jen digitalni.

Z.jev
Závislačka 3370 příspěvků 01.07.19 05:49

Digitálním moc nevěřím. Měli jsme, rozdíl klidně jeden stupeň oproti klasickému, v rozmezí pár minut měřil úplně jiné hodnoty. Teď už používám jenom obyč

Aduš8
Kelišová 5219 příspěvků 01.07.19 05:57

Teplota se nejpřesněji měří v konečníku, neovlivňuje to vedro, ale prostě je to nejpřesnější. Tak měř tam a nemusíš řešit rozdíly. Nemusí to být chyba teploměru.

lovethelife
Ukecaná baba ;) 1218 příspěvků 01.07.19 10:44

Několik doktoru mi nezávisle potvrdilo, že nejspolehlivější je rychlobezka (stará rtutova, nebo dnes už plní necim jiným, nemůžu si teď vubec vzpomenout). Jinak mám i digitální a bezkontaktní a oba merej blbě a jsou schopny nahlásit absolutně různé teploty… na rychlobezku spoléhám

Váš příspěvek
Reklama