Zánět močového měchýře u ročního dítěte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
HayLin
Stálice 96 příspěvků 30.06.19 17:44
Zánět močového měchýře u ročního dítěte?

Ahoj maminky, můj syn poslední dva dny pořád jen pláče, dává nohy k sobě když se mu chce čůrat a nechce je povolit, u toho hystericky řve… a všimla jsem si že jeho moč páchne, jako kdyz já měla zánět močového měchýře. Myslíte že to může být? Teď jsme po angíně a zítra jdu k doktorce na kontrolu tak ji to řeknu. Jen by mě zajímalo jak u takto malého dítěte poznám nějaké příznaky, nebo jak se to pak řeší?
Děkuji

Přečtěte si článek: Infekce močových cest u dětí: Poznáte je?

Reakce:
Teresa.p
Zasloužilá kecalka 565 příspěvků 30.06.19 18:02

Muze byt. jeste muze mit treba zrnko pisku treba z piskoviste za predkozkou a zanet z toho, ale to by mu nezapachala moc. doktorka mu nalepi pytlik na pytlika a moc vysetri na pritomnost bilkoviny. resi se ATB. :nevim: no, moc jsem asi neporadila, ale pokud nema
horecku a moci dostatecne, tak vydzte do zitra. na noc bych mu asi dala nejaky nurofen nebo
paralen od bolesti.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.06.19 18:08

No já mám podobnou zkušenost a u nás se jedná teda o dětskou masturbaci :oops: logicky, když má nohy od sebe a nemůže si pindu mačkat, tak zuří :mrgreen: :roll:

Teresa.p
Zasloužilá kecalka 565 příspěvků 30.06.19 18:11

To me napadlo taky s tou masturbaci…moc muze zapachat mozna po atb na anginu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.06.19 18:15
@Teresa.p píše:
To me napadlo taky s tou masturbaci…moc muze zapachat mozna po atb na anginu.

Stydím se o tom mluvit a nejhorší je jak všichni včetně manžela :jo on takhle tlačí :roll: ale je to přesně jak tady psaly ženský… Je u toho rudej a funí :roll: :mrgreen:

Verun83
Extra třída :D 10134 příspěvků 30.06.19 19:38

Jestli pachne moc, ma zanet mocaku. Chudak. 2 dny, to uz musi trpet. Ja po dobrani atb na anginu jsem taky dostala zanet mocaku. U nas detska proto vysetruje moc po kazdych atb.

A teda moc mi pachla, kdyz uz jsem mela chycene ledviny a podotykam, ze jsem mela jen 36,9.

Váš příspěvek
Reklama