Puchýřky na kolínkách

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Gemini91
Povídálka 48 příspěvků 30.06.19 17:51
Puchýřky na kolinkach

Holky myslíte že to jsou neštovice? Od patka teploty. má to jen na kolinkach a pár pupínků na ruce. Záda, břicho a obličej čistý. 6 nemoc jsme už měli. Díky za rady.

Reakce:
králíkovna
Ukecaná baba ;) 2120 příspěvků 30.06.19 17:56

7.nemoc ruka noha pusa. malej to mel presne takhle na kolenech jako prvni. Nurofen, fenistil, klid, nechodit na slunko a mezi deti.je to prudce infekcni. malymu pomohl i sudocream, rychleji pupinky uschly.az nebude mit puchyrky plne tekutony, muzete zaae mezi deti.

Gemini91
Povídálka 48 příspěvků 30.06.19 18:11

@králíkovna ahoj dekuji za radu. Už jsem o tom taky četla. Mezi děti nechodíme. Zítra jdem ráno k Mudr. Ale v pusince nic nemá.

ejhle
Závislačka 2862 příspěvků 30.06.19 18:21

@Gemini91 tak snad má Mudr vchod a čekárnu pro infekční děti. Ruce nohy ústa mám doma aktuálně x 2. pokud je to bez komplikací, není nutné navštěvovat lékaře (ani u neštovic). Minimálně mudre předem zavolej a domluv se s ní. Uvědom si, že v čekárně budou děti, které jdou na očkování, pro potvrzení na tábor, případně mají angínu (nebo co nyní aktuálně rádí). Ani jedno z nich nepotřebuje ruce nohy ústa chytnout.

Taky jsem byla se starším potomkem pro stempl na tábor a nějaká mamina se přišla ukázat (vlezla do čekárny pro neinfekční děti) s potomkem a jeho pupínky. Nyní mám doma dvě nemocné děti, na tábor starší nenastoupil, že a já jsem na OCR, venku vedra a my jsme zavření doma. Jupí :roll:

Gemini91
Povídálka 48 příspěvků 30.06.19 18:28

@ejhle samozřejmě, že první budu volat. Ale nechci to vypisovat do detailu že zvednu telefon poradím se a popřípadě půjdu. Nejsem blbá vím, že i kdyby to byly neštovice že je to infekční a nepůjdu hned do cekarny plný děti.

ejhle
Závislačka 2862 příspěvků 30.06.19 18:30

@Gemini91 :palec: tak hodně stesti

Gemini91
Povídálka 48 příspěvků 30.06.19 18:32

@ejhle děkuji. To mě mrzí, že vás nakazili. Bohužel lidí jsou nezodpovědní a sobečtí. Myslí jen na sebe. Já když něco první konzultují s Mudr po telefonu a ona mi řekne přijďte v tolik a v tolik…

králíkovna
Ukecaná baba ;) 2120 příspěvků 30.06.19 18:39

@Gemini91 starsi syn predloni taky v puse nic nemel, dcera loni jedinej aftik a nejmladsi letos mel puchyrky zvenku kolem rtu, ale uvnitr nic. podle de to ale bylo ono. hlavne to mel na prstech kolem nehtu na tech spickach, na dlanich a ploskach trosku, na kolenach, trosinku i predlokti.ma uz tyden po a jeste ted se loupe, hlavne jak se rozmoci ve vane. nekdy slezou i nehty.mel teplotu ctvrtek, patek, v sobotu par pupinku na kolenach, myslela jsem, ze ta zvyaena teplota je z prehrati, v sobotu byli v bazenu (doma, nafukovaci plivatko pro deti),tak to jsem si myslela, ze ma z nejakyho bordelu ze dvora no a v nedeli se vysypaly ty plosky, dlane a pusina pod dudlem. Nestovice vetsinou zacinaji na trupu

Gemini91
Povídálka 48 příspěvků 30.06.19 18:54

@králíkovna máš pravdu teď se mu u rtů jak má dudlík udělal jeden puchýřek. Vypadá to jako uhracek. Na rucicce to má u prstíků ale asi jen tři. Teploty měl pátek večer a celou sobotu. Tak to nejspíš bude ono. No uvidím zítra se poradím s doktorkou

Gemini91
Povídálka 48 příspěvků 01.07.19 08:59

Ahoj holky máme potvrzenou sedmou nemoc

ejhle
Závislačka 2862 příspěvků 01.07.19 21:59

@Gemini91 tak vítej v klubu. :roll: Alespoň se dnes večer ochladilo, tak to bude pro ty prcky snesitelnější

Gemini91
Povídálka 48 příspěvků 01.07.19 22:15

@ejhle no je to hrůza. Ty puchýřky se mi vůbec nelíbí. Kdyby ty nemoce člověk mohl vzít na sebe…

ejhle
Závislačka 2862 příspěvků 03.07.19 22:01

@Gemini91 puchýřky jsou hnus. U nás mají děti po týdnu už jenom flíčky. ale začíná se jim olupovat kůže. Mno, zrovna tuto nemoc bych na sebe nebrala. Děti to snáší vcelku dobře. Známá to měla v dospělosti a pěkně si zobla. Měsíc byla mimo, horečky, bolest kloubů… :zed:

Váš příspěvek
Reklama