Odlitek těhotenského bříška

96
26.2.21 13:20

Odlitek těhotenského bříška

Ahojky, mám takový dotaz. Viděla jsem jak některé maminky dělají sádrový odlitek těhotenského bříška. Chci se zeptat dělali jste si někdo takovou památku?😱 popřípadě co jste použili za materiál? Koukala jsem, že jsou nějaké sady ale myslela jsem si jestli není něco jednoduššího a levnějšího? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26.2.21 13:30

Ahoj, o tomhle jsem neslyšela, ale zajímalo by mě, v jakém stádiu těhotenství to plánuješ dělat a kam to chceš dát :)
Ad levnější varianta, co třeba vyfotit?
Fotila jsem si celou postavu z boku na stejném místě vždy po měsíci, bylo to fajn srovnání, jak jsem se měnila v čase.

Příspěvek upraven 26.02.21 v 13:32

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1186
26.2.21 13:31

Takovou kravinu jsem už dlouho neslyšela. Udělej si fotku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1872
26.2.21 13:33

@Modrásek modrý může si z toho udelat lavor na prádlo :lol:

Anebo nejakej puf na sezení :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.2.21 13:36

@Semtex no zkouším si to představit na zdi nebo ve vitríně a nejde mi to. Zvlášť ve velikosti mého břicha v termínu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36649
26.2.21 13:40

Tyhle relikvie někoho po narození zajímají? pokud to dítě přežije, dokumentace jeho vývoje má přeci diametrálně jinou hodnotu. Odlitek bříška bude dost velká a ošklivá socha, nakonec musí skončit na půdě a následně způsobit šok náhodnému nálezci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1872
26.2.21 13:45

@Modrásek modrý no praaaaave, já když si vzpomenu na sebe… tak teda nic moc. Nebo třeba to bude i s prsama a kusem stehen, a bude z toho taková vestonicka venuse v maxi velikosti :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7402
26.2.21 13:46
@Modrásek modrý píše:
@Semtex no zkouším si to představit na zdi nebo ve vitríně a nejde mi to. Zvlášť ve velikosti mého břicha v termínu.

Když tomu udělat rovné hrany nahoře a dole, tak si to můžeš udělat třeba 4× a mít originální sedátka ke konferenčními stolku. Tomu udělej nohy z odlitku celých dětských nožiček. Nápoje můžeš dávat do odlitku z dětských hlaviček.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.2.21 13:51
@Cenarius
@Cenarius píše:
Když tomu udělat rovné hrany nahoře a dole, tak si to můžeš udělat třeba 4× a mít originální sedátka ke konferenčními stolku. Tomu udělej nohy z odlitku celých dětských nožiček. Nápoje můžeš dávat do odlitku z dětských hlaviček.

Stydím se za to, ale smála jsem se nahlas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4793
26.2.21 13:53

Jo tenhle výstřel sem přišel z USA. Jako praskání balónků ohledně pohlaví a párty před porodem. :roll:
Doopravdy mi přijde lepší se vyfotit atd. Jelikož si neumím představit, že mi odlitek mého pupku bude překážet v obýváku nebo tak nějak.. Není to totiž ani jako dekorace hezké. :nevim: Čím bys to chtěla levněji nahradit? Je to sádra a obvaz. :nevim:
Obvaz se obvazem a ať tě někdo napatla sadrou. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
549
26.2.21 13:54
@Cenarius
@Cenarius píše:
:mrgreen: :mrgreen: :potlesk: :palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
844
26.2.21 13:57

Lepší mi přijde to foto 😊 😊i já si to tak dělám.. Neumím si představit pak si udělat odlitek a koukat na to v obýváku 😁neeeeee to nedělej 😁 😁 😁 😁 😁 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7576
26.2.21 14:00
@Semtex píše:
@Modrásek modrý může si z toho udelat lavor na prádlo :lol:Anebo nejakej puf na sezení :mrgreen:
Truhlik na rajcata ;).
@Cenarius píše:

„Mamo, ozereme se dnes z Ivanka nebo z Anicky?“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
794
26.2.21 16:06

Já si udělala sádrový otisk bříška ve čtvrtém těhotenství 5 dní po termínu a super ;) Už nějaký čas jsem v Lidlu chodila kolem té krabičky ve výprodeji a jelikož jsem se nudila…Stálo to asi 120-150,–, součástí byla vazelína a sádrové obvazy, nebylo to nic těžkého, obvazy jsem nastříhala, namočila a jen se to přiložilo, prostě podobně jako když člověku dávají nohu do sádry. Manžel mi pomáhal, stála jsem, aby gravitace nedeformovala ani bříško, ani prsa a moc se to povedlo..Je to lehoučké a mám to pověšené na zdi v ložnici, bílá zeď, bílý otisk, vypadá to fakt dobře, je to úplně monumentální sochařský výtvor :lol: a popravdě, z fotky si člověk ani neuvědomí, jak mohl být tak objemný..No, myslela jsem, že je to mé poslední bříško, není a ještě mi tam pár obvazů zbylo, tak třeba si to zopakuju, i když nevím, jestli ta sada vyzbude i na druhý monument ;) Každopádně tentokrát poprvé dostanu k narozkám vyloženě fotoobraz, tak památka bude tak jako tak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
844
26.2.21 16:09

@eryby nevím proč ale chtěla bych to vidět jak to vypadá 😁 😁 😁 protože já si to nedokážu představit že bych si to někam dala 😊 😊 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat