Odložení genetiky

30.4.21 01:36

Odložení genetiky

Ahoj maminy. :hug:
Mám takovou otázečku.
10.5. Jsem objednaná na genetické vyšetření, měla bych být 12+6 tt, akorát jsem dnes zjistila že se tam nebudu moct dostavit :?, je vůbec možné odložit termín alespoň o 3 dny?
Prosím o odpovědi jen žen který měli stejný problém, a nakonec jim vyhověli.
Moc děkuji. :andel: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
916
30.4.21 03:23
@Kaculina256 píše:
Ahoj maminy. :hug:
Mám takovou otázečku.
10.5. Jsem objednaná na genetické vyšetření, měla bych být 12+6 tt, akorát jsem dnes zjistila že se tam nebudu moct dostavit :?, je vůbec možné odložit termín alespoň o 3 dny?
Prosím o odpovědi jen žen který měli stejný problém, a nakonec jim vyhověli.
Moc děkuji. :andel: :kytka:

Geneticke vysetreni nebo prvotrimestalni screening? 🤷🏼‍♀️

Pokud to druhe, tak si tam zavolejte, to bude uplne nejlepsi, protoze vsude maji tu hranici tydne tehotenstvi urcenou trosku jinak.

A pokud opravdu mluvite o tom prvnim, o genetice, tak tam je par dni uplne jedno 🤷🏼‍♀️.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1260
30.4.21 03:53

Pokud jde o utz, tak je to jedno. Pokud vam maji i brat krev, tak na tu bych si skocila driv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6070
30.4.21 06:17
@peclen píše:
Pokud jde o utz, tak je to jedno. Pokud vam maji i brat krev, tak na tu bych si skocila driv.

Není to jedno. Vyšetření se dělá do 13+6tt. Takže je to možné o tři dny odložit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
916
30.4.21 06:56
@mackA159 píše:
Není to jedno. Vyšetření se dělá do 13+6tt. Takže je to možné o tři dny odložit.

Ne vsude. Proto si ma taztelka zavolat. Nekde delaji jen do 12+6.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63701
30.4.21 07:26

Rozhodně jim zavolej. Má se dělat přesně :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76285
30.4.21 08:21
@mackA159 píše:

No, ono jak kde, ve spoustě center mají dost nával, takže fakt nebudou mít za 3 dny volný termín. Když jsem se objednávala já, tak měsíc předem byl hraniční termín na to ulovit místo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1260
30.4.21 08:59

@mackA159 Ano to je idealni rozmezi. Pokud ale nelze neco presne zobrazit, tak se utz opakuje s nejakym casovym odstupem. Navic se muze datace tehotenstvi na tomto utz posunout obema smery. Dulezite je mit tu krev v tomto rozmezi. Ty utz markery se vyvijeji vice pozvolna a kdyby mely byt nejak vyznamne vychylene, tak to bude znat i o tyden ci dva dele navic byvaji pri vvv vice patrne s pribyvajicim stadiem tehotenstvi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6070
30.4.21 09:06
@j.a.n.i1 píše:
No, ono jak kde, ve spoustě center mají dost nával, takže fakt nebudou mít za 3 dny volný termín. Když jsem se objednávala já, tak měsíc předem byl hraniční termín na to ulovit místo.

Jasný, nemyslela jsem to tak že si nakluse do centra za 3 dny :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8344
30.4.21 09:58

Zavolej si tam a domluv se :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.4.21 19:12

No na odběr krve jsem byla tento týden pondělí, moc děkuji všem za odpovědi. :kytka: Brnknu tam.😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.4.21 19:13

A jinak teda špatně jsem to napsala jde o prvotrimestalni screening.🤣 Omlouvám se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.4.21 19:15

@j.a.n.i1 Taky jsem se musela objednávat skoro měsíc dopředu. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat