Hladina hcg a pohlavi

Anonymní
29.4.21 17:03

Hladina hcg a pohlavi

Jen tak pro zajímavost. Vy co teprve čekáte, nebo ti co si to pamatují. Jakou ste měli při prvním screeningu hladinu hcg a co čekáte?? Prý vyšší hladina znamená dívka. Já mám hladinu volného beta hcg 199,7 IU/I

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4464
29.4.21 17:06

:D Ne, to se fakt podle tohoto nepozná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
376
29.4.21 17:09

Tak to určitě :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.4.21 17:12

Četla jsem to už u více maminek na fb 😀 že měli vyšší hladinu u holčičky jak u syna 😂 prý kvůli vyšší hladině hcg většinou bývá zle i těm maminkám co čekají holčičku.

Jak píšu, ptám se jen tak pro zajímavost 😁
Bohužel nevím kolik jsem měla hcg u synů 😁

• Citovat
  • Nahlásit
21074
29.4.21 17:18
@Anonymní píše: Četla jsem to už u více maminek na fb 😀 že měli vyšší hladinu u holčičky jak u syna 😂 prý kvůli vyšší hladině hcg většinou bývá zle i těm maminkám co čekají holčičku.Jak píšu, ptám se jen tak pro zajímavost 😁
Bohužel nevím kolik jsem měla hcg u synů 😁

Podle toho se to nedá určit :D i ty nevolnosti nejsou pravidlo, já znám naopak všechny co maj holky byly v pohodě a s klukama sme problily cele těhotenství :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2267
29.4.21 17:23

Tak já jsem zvracela úplně stejně u synů jako u dcery, tím bych se fakt nařídila ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
215
29.4.21 17:24
@Kriss Tina píše:
Podle toho se to nedá určit :D i ty nevolnosti nejsou pravidlo, já znám naopak všechny co maj holky byly v pohodě a s klukama sme problily cele těhotenství :mrgreen:

Potvrzuju. U dcery pohoda. U synů mi bylo pěkně blbě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9751
29.4.21 17:54

To je zas blbost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
577
29.4.21 18:00

Je to hloupost ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.4.21 18:01

Že já něco psala 😂 😂 jsem říkala jen pro zajímavost😁 😁 a ještě jsem se ani od jedné nedozvěděla to na co jsem se ptala 😂

• Citovat
  • Nahlásit
9751
29.4.21 18:03
@Anonymní píše: Že já něco psala 😂 😂 jsem říkala jen pro zajímavost😁 😁 a ještě jsem se ani od jedné nedozvěděla to na co jsem se ptala 😂

A na screeningu ti pohlaví neřekli?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4912
29.4.21 18:13
@Anonymní píše: Že já něco psala 😂 😂 jsem říkala jen pro zajímavost😁 😁 a ještě jsem se ani od jedné nedozvěděla to na co jsem se ptala 😂

Promiň, ale co chceš slyšet. :lol: Je to úplná blbost. Takže jsi se odpověď od holek dozvěděla. Jen ji asi nechceš slyšet. :mrgreen:
Podle HCG se nepozná pohlaví. Kamarádka měla 3 děti stejného pohlaví a vždy HCG úplně rozdílné. :nevim:
Prostě HCG ti pohlaví neřekne. Nic víc a nic míň. To že si to nějaká matka na netu myslí, to už je věc druhá.
Takže jen ze zajímavosti jsi odpovědi dostala. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.4.21 18:16

@karkarka nene neřekli. Syny jsem věděla už od 12 tt, teď nic.

• Citovat
  • Nahlásit
6445
29.4.21 18:17

Je to kravina, ale když to říkají maminy na FB, že…? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.4.21 20:35

Já měla 49,1 a mám kluka ;)

• Citovat
  • Zmínit