Screening Brno Veveří

Anonymní
29.4.21 19:13

Screening Brno Veveří

Dobrý den, byla jste prosím některá teď na screeningu ve 13. Týdnu v Brně Veveří? Mohl jít partner s vámi nebo kvůli aktuální situaci jste museli jít sami? Děkuji za odpověď

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
306
29.4.21 19:26

Byla jsem minulý týden, doprovod musí čekat před čekárnou, ale na ultrazvuk samozřejmě může.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
914
29.4.21 19:30
@Charlie18 píše:
Byla jsem minulý týden, doprovod musí čekat před čekárnou, ale na ultrazvuk samozřejmě může.

Samozrejme bych uplne netvrdila.

Pro tazatelku: Zavolejte si tam a zeptejte se na konkretniho lekare/lekarku ke kteremu jste objednana. Ne vsichni doprovod prijimaji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
306
29.4.21 19:35

@janikema90 ale já tam byla, všechny maminky jsme si chodily pro partnery/manžely na to schodiště, když je zavolal lékař na utz. Takže úplně bez problému 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1383
29.4.21 19:41
@Charlie18 píše:
@janikema90 ale já tam byla, všechny maminky jsme si chodily pro partnery/manžely na to schodiště, když je zavolal lékař na utz. Takže úplně bez problému 8)

Já tam byla taky a záleží na lékaři. Tak tam zakladatelko zavolej a zeptej se přímo na dotyčného doktora.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
203
29.4.21 20:11

Opravdu zalezi na lekari, nekteri doprovod nepousti. Nejlepsi bude zavolat a zeptat se :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
306
29.4.21 20:14

Tak za mě t byli tři lékaři a ani jeden problém neměl teda. A jako nepustit tatínka k prvnímu screeningu, když vedle do ordinace normálně jiný může, to by mě hodně naštvalo 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
577
29.4.21 20:33

Opravdu to v dnešní době není samozřejmost a určitě tam, zakladatelko, zavolej. Mě to přijde minimálně i slušné se zeptat :). Já byla na oba screeningy v Brně jinde a manžel se mnou mohl, ale záleží opravdu jen a pouze na doktorovi. Zrovna na veveří vím, že je to jak u koho.
Ale situace je teď lepší, tam to snad půjde. My jsme byli prosinec a únor, to bylo hodně zlé a šlo to :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
914
29.4.21 21:28
@Charlie18 píše:
@janikema90 ale já tam byla, všechny maminky jsme si chodily pro partnery/manžely na to schodiště, když je zavolal lékař na utz. Takže úplně bez problému 8)

A co ze ste tam byla? 😀 Ja vam rikam, ze ne kazdy lekar prijima doprovod a proste to tak je. To ze vy ste videla, ze si maminky chodily pro partnery neznamena, ze vsichni lekare, kteri provadi screening doprovod pusti.

Takze znovu pisu, at si tazatelka zavola a zepta se 🙃.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
914
29.4.21 21:37
@Charlie18 píše:
Tak za mě t byli tři lékaři a ani jeden problém neměl teda. A jako nepustit tatínka k prvnímu screeningu, když vedle do ordinace normálně jiný může, to by mě hodně naštvalo 8o

Nastvat vas muze co chce, ti lekari, kteri doprovod nepousti, k tomu maji sve duvody a je to jejich rozhodnuti.
Pokud to nektere mamince vadi, tak si prave ma zavolat, informovat se a pripadne se preobjednat k nekomu, kdo doprovod prijima. A ne se tam priritit jak velka voda a pak byt nedejboze nastvana, jak vy pisete, ze tatinka nepusti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
158
29.4.21 22:09

Zrovna vcera jsem to resila.
Pred par tydny jsem byla ve 13. tydnu, manzela nepustili. Mezitim v Prenatalu bylo nekolik znamych - vsem partnery pustili. Vcera jsem tam volala, abych se preptala na 2. screening - pry zalezi na lekari. Vis, ke komu jdes? Konkretne co vim, tak Benes a Vondrackova nepousti.
Ja opet i na druhy vychytala lekare, ktery nepousti :? co uz no :lol: tak drzim pesti :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat