Odměny pro záchranáře

Anonymní
3.5.21 06:04

Odměny pro záchranáře

Teď jsem četla, že odměny pro záchranáře budou. Ale není psáno nikde za jaké období… Pracuju u záchranky od listopadu… Tak snad něco dostanu ikdyz jsem byla v adaptaku :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7992
3.5.21 06:24

Můžeš se zeptat v práci. :roll:

Jinak můžeš nastudovat tu vyhlášku
https://www.sagit.cz/info/sb21172

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.5.21 06:35

No jestli budou stejně jako u hasičů… Tam to dostanou od 8. platový třídy výš, to v překladu znamená, že kluci z terénu dostanou kulový, slíznou to kancelářský :poblion:… A ještě těm chudákům rovnou řekli, že ať nepočítají s vánočními premiema…

• Citovat
  • Nahlásit
4016
3.5.21 07:15

A proc zas odmeny?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1384
3.5.21 07:18
@Anonymní píše:
No jestli budou stejně jako u hasičů… Tam to dostanou od 8. platový třídy výš, to v překladu znamená, že kluci z terénu dostanou kulový, slíznou to kancelářský :poblion:… A ještě těm chudákům rovnou řekli, že ať nepočítají s vánočními premiema…

Tak to je hnus :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6069
3.5.21 08:17
@Anonymní píše:

Co mají společného odměny s prémiemi? Odměny jsou pro IZS od státu, a premie snad přímo od zaměstnavatele daného zařízení ne? Jinak záchranáři odměny normálně dostanou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6069
3.5.21 08:17

Na tvůj dotaz ti odpoví ve skupině na fb „odbory a nelékaři“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.5.21 10:17
@mackA159 píše:
Co mají společného odměny s prémiemi? Odměny jsou pro IZS od státu, a premie snad přímo od zaměstnavatele daného zařízení ne? Jinak záchranáři odměny normálně dostanou.

No mě to taky smysl nedává, ale tak to bylo řečeno známýmu, kterej dělá hasiče… Ale když poslouchám jak to u nich funguje, tak se snad nedivím ničemu :nevim:. Při těch podmínkách se divím, že ještě vůbec někdo hasiče dělá.

• Citovat
  • Nahlásit
10694
3.5.21 18:47
@mackA159 píše:

a co je na tom překvapujícího? jsem zdravotník a taky jsme kvůli covidu nedostali odměny za hospodaření za rok 2019. protože než nám je vyplatili, přišel covid, zvýšené náklady na všechno, tak je nejdřív vedení slibovalo alespoň pokrácené, a když potom stát dal zdravotníkům covidové odměny, tak tím pádem vedení nemocnice usoudilo, že peníze už máme, takže na ty za rok 2019 můžeme zapomenout. za rok 2020 jsme samozřejmě žádné neměli (hospodaření nebylo na odměny - uškrecená plánovaná péče, naopak neplánované zvýšené covidové náklady navíc) a jestli to letos půjde stejně, jako loni - tedy jestli opět sice budeme padat na ústa, ale zároveň bude omezená plánovaná péče, tak nečekám ani odměny za hodpodaření za letošní rok :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6069
3.5.21 19:18

Oprava špatně jsem cetla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6069
3.5.21 19:21
@sagina píše:
a co je na tom překvapujícího? jsem zdravotník a taky jsme kvůli covidu nedostali odměny za hospodaření za rok 2019. protože než nám je vyplatili, přišel covid, zvýšené náklady na všechno, tak je nejdřív vedení slibovalo alespoň pokrácené, a když potom stát dal zdravotníkům covidové odměny, tak tím pádem vedení nemocnice usoudilo, že peníze už máme, takže na ty za rok 2019 můžeme zapomenout. za rok 2020 jsme samozřejmě žádné neměli (hospodaření nebylo na odměny - uškrecená plánovaná péče, naopak neplánované zvýšené covidové náklady navíc) a jestli to letos půjde stejně, jako loni - tedy jestli opět sice budeme padat na ústa, ale zároveň bude omezená plánovaná péče, tak nečekám ani odměny za hodpodaření za letošní rok :nevim:

To je mi líto, u nás dávají odměny i právě mimořádné..zaměstnavatel. Váží si práce svých zaměstnanců…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10694
3.5.21 19:33

@mackA159 no, tak to my nějak v loni v létě dostali óóóbrovské velikonoční kindervejce. každý zaměstnanec svoje. jsem si dělala legraci, že to jsou ty slibované odměny za hospodaření za rok 2019 a nejspíš jsem nebyla daleko od pravdy, protože od té doby se o nich tak nějak přestalo mluvit a smázlo se to s tím, že přece máme odměny od státu za covid. ale tak co už. jsem si vzpomněla na ředitele nemocnice tuším v Duchcově, který za dostatečný benefit pro sestry považoval to, že můžou po pacientech dojíst rohlík a natočit si čaj :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6069
3.5.21 19:36
@sagina píše:
@mackA159 no, tak to my nějak v loni v létě dostali óóóbrovské velikonoční kindervejce. každý zaměstnanec svoje. jsem si dělala legraci, že to jsou ty slibované odměny za hospodaření za rok 2019 a nejspíš jsem nebyla daleko od pravdy, protože od té doby se o nich tak nějak přestalo mluvit a smázlo se to s tím, že přece máme odměny od státu za covid. ale tak co už. jsem si vzpomněla na ředitele nemocnice tuším v Duchcově, který za dostatečný benefit pro sestry považoval to, že můžou po pacientech dojíst rohlík a natočit si čaj :nevim:

Haha, ten rohlík a čaj mě taky dostal :) To je mi opravdu líto :? U nás zaměstnavatel dával jak na Vánoce, tak i jednorázově navíc k výplatě, kdo si jak zasloužil..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.5.21 19:41

Na poště doručovatelé dostali odměnu v lednu za covid maximalně dva tisíce hrubého. Ani roušky a desinfekci nedostali, za to vedení si vyplatilo milionové odměny za dobré hospodaření. Další odměny či prémie už tento rok řadoví zaměstnanci nedostanou.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.5.21 23:24

Jo občas jsou ty benefity a prémie takový, že rozum zůstává stát a kdyby nedali nic, udělali by líp :zed:… Manžel je taky pošťák (řidič), jednou dostal jako vánoční prémie 200Kč ve stravenkách po 20Kč, o rok později horalku a jablko, za celej covid vyfasoval 2 kusy respirátorů. Jo a hasiči na té služebně, co je ten můj známej, loni dostali extra poděkování za covid nasazení a s velkou pompou (dopis od nějakýho hlavouna) odměny - taky celých 200,–, no aspoň ne ve stravenkách…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat