Odmítá odstříkané mléko

10410
10.4.09 22:29

Odmítá odstříkané mléko

Ahoj,
prosím máte někdo zkušenost s tím, že by vaše mimi odmítalo odstříkané MM z lahvičky? Po ohřátí ve vodní lázni (v ohřívačce) má moje i čerstvě odstříkané mléko divnou vůni i chuť :roll: A to i MM, které rozmrazím. Takže když občas potřebuji dokrmit nebo chci, aby nakrmil někdo jiný, musím dát dceři Nutrilon, s tím není problém. A moje MM pak vylévám :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

99
10.4.09 22:54

Tak to neznám, Anette, já kojila málo (2,5 měsíce, a to s příkrem Nutrilonu od začátku), Adámek si vzal prso i lahvičku, v lahvičce cokoli - MM i UM… v tomhle byl zlatej… Ale možná dcerce chuťově víc sedí MM a formou „prso“, zkrátka od Tebe pije raději, že to jsi Ty, ale Nutrilon jí „šmakuje“. Proč Ti připadá chuť vlastního mléka „divná“. To já odstříkané ochutnala, bylo „zvláštní“, hodně sladké, ale nedá se říct, že špatné…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10410
10.4.09 23:02

jitul, čerstvě odstříkaný mlíko je dobrý, to by dcera určitě vypila, jenže by bylo už studený :D takže ho dám do ledničky do vysterilizované lahvičky a když ho třeba za další 3 hodiny ohřeju, už je divně cítit a chuťově opravdu není dobré, nedivím se, že ho nechce :? Je to prostě tím ohřátím a mě zajímá, jestli je to normální nebo mám nějaké divné mléko :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
99
10.4.09 23:12

Aha - tak to vážně neporadím - já chutnala jen to svoje čerstvé, ohřívané už ne - a malej si ho stejně bral… Ale je fakt, že dost odblinkával, a to těžko říct proč, jestli kvůli chuti či byl plný… Mudr mi tehdy řekla, že mu asi nesedí kombinace UM a MM. Dost jsem se trápila tím, že mu moje MM nedělá dobře (kolika, blinkání), tak jsme byli brzo plně na UM - kolika ani bliknání nepřestalo:-( Takže doporučuju dávat MM, dokud bude, a když holt malá nechce MM v lahvi, dávej jí prso, a když nebudeš doma, ať pije Nutrilon, protilátky tím tak jako tak předáváš a netrap se chutí. To řeší hodně maminek, že MM nemá dobrou chuť, ale miminka chtějí hlavně kontakt - prso, mazlení, chuť řeší až druhotně (náš Adam je zatím nejspokojenější na hořkém Nutrilon Comfort, já bych to nepila :roll: , netrap se

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10410
10.4.09 23:25

No je to věda, co? :lol: Škoda, že jsi nezkusila dávat jen UM a svoje zatím odstříkávat, zjistila bys, že nemusíš končit s kojením.
Já první dceru kojila jen krátce a u této druhé jsem dlouho za mléko bojovala a když konečně je, tak ho odmítá, no alespoň že z prsa si dá :roll: A máš pravdu, ta trochu Nutrilonu ji nezabije :D Díky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
99
10.4.09 23:31

To víš , že jo. Taky si teď říkám, že jsem měla vydržet (Adam je první a já jsem byla úzkostná prvomatka). Koj, dokud to bude Tobě a dcerce milé a pokud Tě nebude trápit bolení prsou, neodstříkávej. Dej jí to i ono, moje kamarádka magistra z lékárny mě „utěšovala“, že UM je fakt na dobré úrovni, a Nutrilon je prý opravdu kvalitní, takže :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama