Odmítá plenku

9273
19.6.13 12:20

Odmítá plenku.

Dobrý den maminky, potřebuju radu od zkušených. Dcerka 17 měsíců nechce plenky, látkové ani papírové. Když jí chci vysazovat na nočník, řve jako tur.Co s tím?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
644
19.6.13 12:23

Jak se to projevuje, že je nechce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
346
19.6.13 12:24

:-D Taky jsme u obou dětí měli období holých zadků. Doma jsem je nechávala běhat jen tak nebo ve spodním prádle…Na ven jí mít musely, ale nějak zvlášť neprotestovali…ovšem jak jsme přišli domů, muselo vše dolů. Je teď horko, tak bych jí klidně nechala jen tak. A s nočníkem to já dělala tak, že jsem ho malé nechala v pokojíčku a ona si na něj začala sedat sama, když chtěla…ze zvědavosti a časem pochopila, k čemu slouží. Mladší to má od ségry okoukané, ale taky si tam chodí sednout jen tak a potřebu do něj vykoná jen náhodou. Ale ze zkušenosti vím, že na to časem dětičky přijdou sami :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33184
19.6.13 12:24

@dada453 tak ji nech běhat nahatou - ted je léto tak se nic nestane..já to tam mám, no akorát pořád musím vytírat ale co..
Možná místo nočníku zkusit už dávat na normální záchod ( s tím dětským prkénkem )..děti jak vidí že dospělí chodi na záchod tak se někteří chtějí opičit a být taky " dospělí"..tak ji přidržovat na velkém záchodě.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16851
19.6.13 12:25

Tak to já jsem nekompromisní, nechceš na nočník, tak máš plenu. A on to brzo pochopil :lol: Sice má nehody, ale to mi nevadí, ale na záchod chodí :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9273
19.6.13 12:26

@abela sundá ji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33184
19.6.13 12:27
@dada453 píše:
@abela sundá ji

jsem viděla fotky dětí které měli plenu obvázanou izolepou:o)) to už nesundali :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7189
19.6.13 12:27

Se nedivím v tom horku. Nech ji bez plenky, dej ji na oči nocnik, vysvětli, že může jít i na záchod a ono to nějak dopadne. Buď se plen už nadobro zbavíte, nebo budeš často vytirat. ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7995
19.6.13 12:28

Taky by me zajimalo, jak se projevuje, ze dite nechce plenku. To moje porad zkouma zapinani, odtrhava to a sundava si ji, pri prebalovani jeci a zdrha. Ale je mu sotva deset mesicu, tak to bych s nocnikem asi nepochodila. Latkovy pleny to jisti, do tech kdyz se dostane, jeste porad ma prekazku v podobe spony.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31600
19.6.13 12:32

Dvouleťák teď odmítal plenu na noc :zed: Zkrátka si ji sundal a hlásil, že chce jít. Dala jsem pod prostěradlo podložku, připravila náhradní lůžkoviny a očekávala věci příští. Do půlnoci vydržel v suchu, pak jsem to na něj už nějak narvala, ale pro mě je to signál, že mám začít zkoušet odplínování na noc - jen počkám, až nebude takový vedro a nebude tak šíleně před spaním lemtat vodu.

Nechala bych bez pleny, vysvětlovala, ukazovala, třeba bych vzala nočník ven a nechala běhat venku někde na zahradě, v parku… Prostřední to pochopil rychle, jen ho nesmím vysazovat, má holej zadek, na nočník si sedá sám a podle svého uvážení, nátlak většinou dost ořve

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31600
19.6.13 12:34

@ncc1701 zkrátka si za ní dítě tak dlouho rve, až jí serve. Pokud má dost síly, pokoří i patentky :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9273
19.6.13 12:39

@Gladys koukám,že se musím obrnit velkou trpělivostí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26955
19.6.13 12:41

@dada453 zkus ji posadit na nočník obráceně. Nám prcek taky řval, tak jsem ho dala opačně a není problém. Bál se, že se neměl čeho držet. Teď si sedá i vstává sám. Jinak má jen slipy, aby něco chytly - máme všude koberce a jak je teplo, je bez plíny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26955
19.6.13 12:44

@ncc1701 nebo se prostě vysouká ze zapnutý. S jednorázovkama nemá nejmenší problém. Látkovky teď nedávám, protože máme tak 2 za den, tak se mi nechce prát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8598
19.6.13 12:46

Malej je ve dne bez plen, curat davam nad záchod, bobek seberu, neřeš to…na ven je to horší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat