Odmítání manžela

Anonymní
20.1.21 22:13

Odmítání manžela

Ahoj. Mám na vás dotaz, nevím co dál.
S manželem jsme spolu tři roky, máme šestiměsíční miminko.
Od začátku těhotenství jsem měla problém se svým manželem spát. Jednou mi bylo špatně, pak jsem byla unavená, ale pak to začalo přecházet až k takovým extrémům že jsme spolu nespali protože mě zabolel malíček na ruce…
Porod jsem měla dost náročný tak že jsem nakonec musela na akutního císaře. Asi tři měsíce mi trvalo než jsem se nerozbrečela při slově bonding. Doteď jsem naštvaná na všechny co mohly rodit přirozeně.
Každopádně od porodu jsme s manželem spolu spali třikrát, hrozně mě to bolí a vůbec mě to nebaví, ani na to skoro nemám chuť. Vlastně mám pocit jako by vše kromě miminka skončilo a to s manželem trávíme čas sami, ale jako by mě teď nezajímal. Je mi ho hrozně líto a taky vím že ho moc miluju. Tak nevím co se sebou, snad mi tu někdo poradí…
Je mi 25

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3950
20.1.21 22:19

Rada- odborník. Někde ti přeplo už v těhotenství… Pokus jsi tedy manžela už od začátku nebrala jen jako oplodňovače. Začni s tím něco dělat nebo se vám to rozpadne. On by měl chápat, že se s tím snažíš něco dělat a že tě to trápí (to bys mu měla říct)… A ty bys měla chápat, že to jistě trápí i jeho. Nic než společná konverzace a odborník to asi nevyřeší. Podle mě sis od těhotenství vystavěla bloky, které sama jen tak nezbouráš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.21 22:52

Měla jsem to docela podobně, po porodu a vlastně i během těhotenství jsem vůbec, ale vubec neměla chuť na sex. A popravdě ani na masturbaci. Porod jsme měla náročný, doktor mě hodinu zašíval a hojení bylo snad horší než ten porod. Ještě k tomu hemeroidy, první pokus o sex byl 3 měsíce po porodu a bolelo to strašně. Manžel byl trpělivý, hodně jsme o tom spolu mluvili, protože mě to strašně mrzelo. Nespěchal, hodně mě mazlil, ale chuť se nevracela. Nakonec se to zlepšilo až když jsem se rozhodla, že to i přes nechuť budeme zkoušet a postupně se to zlepšilo! Šest měsíců po porodu jsme dostala menstruaci a od té doby to je super! Sice mám menší sexuální apetit než předtím, ale mám chuť častěji k oboustranné spokojenosti.

Takže moje rada, fakt to občas zkuste, třeba ne sex, ale jen mazlení a postupně a hlavně pomalu se k tomu propracovávejte, pokud to nepůjde zkus se na to zeptat na gyndě, hodně štěstí,

H.

P. S.: JO A MLUVTE O TOM!

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.21 23:35

Tohle je normální projev hormonů při a po těhotenství. Když byla žena těhotná tak to měla obráceně měla neustále chuť ve dne i v noci a to i po porodu ale to nešlo takže bylo jenom mazlení. Po porodu se jí hormony začaly vracet pomalu do normálu. Moje rada je že tohle neber na lehkou váhu a poptej se u doktora/gyndě protože znám pár lidi co to nijak neřešili a stálo je to nakonec vztah. Hlavně s manželem komunikuj ať nemá pocit že ho nezajímáš a kašleš na něj.

• Citovat
  • Nahlásit
1996
20.1.21 23:37

Pokud kojis, tak ta chuť na sex může být minimálni či žádná, neboj, to přejde..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
209
21.1.21 07:30

Taky by mě zajímalo čím to je. U nás to vygradovalo až k totální neúctě a nerespektování toho druhého, prosazování jen vlastních zájmů až to došlo k rozpadu vztahu. A rozhodně to nebylo léky, porodem,…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat