Partner mě při hádce uhodil a je agresivní

Anonymní
20.1.21 13:17

Hádka a ničení majetku mimo jiné

Holky, potřebuji se odpíchnout a znát názor někoho jiného. Partner je výbušný a často ho vytočí moje nějaká poznámka nebo otázka na normální věci, který by se ve vztahu podle mě měly řešit. Vznikla hádka ohledně otázky koupě pozemku (oba barák chceme, alespoň to tvrdí, že do budoucna), že bychom se mohli po nějakém začít dívat. On se vytočil, že spravil byt (objednal lidi, ale neplatil ani materiál ani práci). Koupil mikrovlnku, postel měl, sedačka, tv, lednice rodiče.
Jde mi o to, že mi vyčetl, už po několikáté, že jemu to takhle stačí a co po něm pořád chci, že uz toho udělal dost (ano, v pár věcech skutečně pomohl)
Ale z té výměny názoru a křičení mi dal z ničeho nic hlavičku do nosu. Byla u toho i naše tříletá dcera.
Na to jsem mu řekla nějaké další věci, které se mu nelíbily a chtěla s malou odejít. Zabouchl dveře, s tím, že nikam nepůjdu a jak zabral a byl v ráži, vyrvaly se dveře z pantu. Dokonce v afektu chytl stromek a převrátil ho vzhůru nohama. Potom ho zase spravil. Tohle malá taky viděla a samozřejmě plakala. Podotýkám, že měl prý tak tři piva a to jeho pití piv doma je obden nějaký měsíc. Párkrát se stalo, že usnul už třeba v šest odpoledne nebo si šel lehnout o půl osmé, že je unavený. Ale je mi jasný, že měl popitý. A tohle nebyla úplně první taková scéna. Předtím jich už pár proběhlo, opět pro mě kvůli maličkostem a před dcerou. Vždycky se druhý den omluvil anebo ještě ten večer a že se to už nebude opakovat. Že to takhle nechce. Jenže se vytočí anebo ho výtočím já jak říká a je další taková podobná hádka. A já už jsem si řekla dost, v tomto malá vyrůstat nebude. Nehledě na to, že jsem v něčem podobném vyrůstala já a kdysi jsem si řekla, že takhle moje děti vyrůstat nebudou a ono se to děje. Nechci malé brát tátu, je na ni hodný, ale my máme vyloženě problém a já nechci skončit někde skopaná na zemi kvůli jeho agresi a výbušnosti. Takže bych to ráda zarazila, dokud je čas. Díky za vaše názory.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15538
20.1.21 13:23
@Anonymní píše:
Holky, potřebuji se odpíchnout a znát názor někoho jiného. Partner je výbušný a často ho vytočí moje nějaká poznámka nebo otázka na normální věci, který by se ve vztahu podle mě měly řešit. Vznikla hádka ohledně otázky koupě pozemku (oba barák chceme, alespoň to tvrdí, že do budoucna), že bychom se mohli po nějakém začít dívat. On se vytočil, že spravil byt (objednal lidi, ale neplatil ani materiál ani práci). Koupil mikrovlnku, postel měl, sedačka, tv, lednice rodiče.
Jde mi o to, že mi vyčetl, už po několikáté, že jemu to takhle stačí a co po něm pořád chci, že uz toho udělal dost (ano, v pár věcech skutečně pomohl)
Ale z té výměny názoru a křičení mi dal z ničeho nic hlavičku do nosu. Byla u toho i naše tříletá dcera.
Na to jsem mu řekla nějaké další věci, které se mu nelíbily a chtěla s malou odejít. Zabouchl dveře, s tím, že nikam nepůjdu a jak zabral a byl v ráži, vyrvaly se dveře z pantu. Dokonce v afektu chytl stromek a převrátil ho vzhůru nohama. Potom ho zase spravil. Tohle malá taky viděla a samozřejmě plakala. Podotýkám, že měl prý tak tři piva a to jeho pití piv doma je obden nějaký měsíc. Párkrát se stalo, že usnul už třeba v šest odpoledne nebo si šel lehnout o půl osmé, že je unavený. Ale je mi jasný, že měl popitý. A tohle nebyla úplně první taková scéna. Předtím jich už pár proběhlo, opět pro mě kvůli maličkostem a před dcerou. Vždycky se druhý den omluvil anebo ještě ten večer a že se to už nebude opakovat. Že to takhle nechce. Jenže se vytočí anebo ho výtočím já jak říká a je další taková podobná hádka. A já už jsem si řekla dost, v tomto malá vyrůstat nebude. Nehledě na to, že jsem v něčem podobném vyrůstala jáa kdysi jsem si řekla, že takhle moje děti vyrůstat nebudou a ono se to děje. Nechci malé brát tátu, je na ni hodný, ale my máme vyloženě problém a já nechci skončit někde skopaná na zemi kvůli jeho agresi a výbušnosti. Takže bych to ráda zarazila, dokud je čas. Díky za vaše názory.

Bohužel sis podvědomě vybrala partnera podle svého otce. No snad se nepotřebuješ ptát, zda máš zůstávat s násilníkem, agresorem a opilcem (potažmo alkoholikem)? A je úplně jedno, jak hodný je k dceři. Dobrý táta se především chová hezky a slušně k matce dětí. Sama to vidíš, že je to problém. Máš-li kam, odejdi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5679
20.1.21 13:23

:lol: proč sním chceš stavět barák? Ber nohy na ramena, chudák dítě. Proč trápíš ještě dceru? Bude hur.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4747
20.1.21 13:30

I fyzický konflikt by měl mít úroveň. Pokud ti dal hlavičku, je to něco neomluvitelného a tady bych to ukončil.

Příspěvek upraven 20.01.21 v 13:31

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
578
20.1.21 13:30

Hlavičku do nosu? S takovým prasetem chceš být? Máš nějakou hrdost? Pokud ano, zabal se, vem holku a jdi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13476
20.1.21 13:31

Diskuse je zbytečná

Jako spousty jinych :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13086
20.1.21 13:32

Jestli jsi v tom vyrustala, mas dost pochroumane vnímání, co je ještě normální a co uz ne. Takže: normální to není. Vyhledej psychologa nebo nejakou poradnu pro oběti, aby Ti pomohli najít sílu odejit pryc. Jestli to nedokážeš pro sebe, udelej to pro sve dítě. Druha věc, kterou nechápu - nekdo Te uhodi do obličeje a Ty s nímddal diskutujes? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
20.1.21 13:36

@Ba-stet ano, z mé strany k němu tam proběhla už taky nějaká facka, protože tohle si líbit nenechám. Takhle moc na mě vztáhl ruku (spíš hlavu) poprvé a naposledy. Na to konto jsem mu řekla, že je neschopný a chtěla jsem odejít, aby se uklidnil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
20.1.21 13:38

@cecetka mně ale třeba tato diskuze pomůže si alespoň trochu utřídit myšlenky. Než třeba opravdu vyhledám nějakého psychologa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
20.1.21 13:39

@Ba-stet opravdu si uvědomuji, že to normální není. Prožila jsem desetiletý vztah, ve kterém žádné takové napadání ani takové výbušné chování a hádky nebyly. Samozřejmě, že jsme se taky občas pohádali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
673
20.1.21 13:40

Já snesu leccos, jsem schopná o všem diskutovat, hledat kompromisy, pochopim výjimečné jednání v afektu pokud se neopakuje… Ale jednou jedinkrát by mě chlap praštil… sbalila bych nejnutnější věci, vzala děti a šla pryč. Mlátit se opravdu nenechám. Každej normální chlap má zaklopku, může se sebevíc naštvat, naprahnout se, ale ve výsledku neprasti. Pokud ano, udělá to jednou, udělá to klidně i znovu. Slíbit může cokoliv, ale nevěřila bych. Byla bych dávno pryč. Zvlášť když jsou v tom děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
299
20.1.21 13:41

Máte domácnost, kde se „fackujete“ a plánujete dům? Zní mi to absurdně :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5244
20.1.21 13:42

Pokud jsou otec a matka normální tak i po rozchodu má dítě oba rodiče. Žila jsem v podobné domácnosti a kdyby mamka odešla ušetřili jsme si dost nervů a strachu. Člověk se bojí otevřít si i mlíko aby to nebylo špatně. Pak taky noční hádky, rozbíjení věcí a modřiny které na mamce ráno vidíš a ona ti tvrdí, že se bouchla dveřma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
20.1.21 13:43

@Midaku ano, několikrát se už taky napřáhnul, ale neudělal to. Ale včera už to takhle moc udělal a pro mě to byla ta kapka, že to opravdu už nenechám zajít dál. Vždycky v nějaké takové hádce řekl, že odejít mám já, že on byt cely spravil. Přitom je psaný na mě a pristěhoval se on.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15538
20.1.21 13:45
@Ennie8 píše:
@Midaku ano, několikrát se už taky napřáhnul, ale neudělal to. Ale včera už to takhle moc udělal a pro mě to byla ta kapka, že to opravdu už nenechám zajít dál. Vždycky v nějaké takové hádce řekl, že odejít mám já, že on byt cely spravil. Přitom je psaný na mě a pristěhoval se on.

Prosímtě na tohle hlavně nepřistup 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat