Odmítání večerního kojení

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
6.1.22 08:41

Odmítání večerního kojení

Ahoj maminky, jdu si k vám pro radu:
Mám osmitýdenní plně koženou holčičku, prospívá dobře. Posledních pár dní mi dělá to, že se v podvečer, kolem 18. hodiny v klidu napije. Když je pak kolem té 20. hodiny neklidná, nabídnu jí, ona se přisaje a jakmile se mléko spustí, začne sebou házet, mává rukama nohama, pouští se prsa a brečí. Něco málo ale vypije. Pak pospává a nemůže pořádně zabrat, asi že není uplně dosyta najedená, a kolem 22. hodiny se zase uplně v pohodě nakojí a usne. A to je v tu chvíli bdělá, žádný polospánek. Čím to může být? Máte radu? Zkoušela jsem při tom chodit, ale žádná velká změna. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
801
6.1.22 09:58

Jak spí přes den? Na vás nebo ji odkládáte?
Může být přetažená z celého dne, chtěla by usnout ale nejde to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.22 11:14

Jako může to být únavou, vždy je to v dobu, kdy před tím byla vzhůru, aby právě ideální se napila a usnula… Což nám teda nevychází 8o
Nebo mě napadlo, že prostě v tu chvíli nechce a já ji to nutím. Zvykla jsem si z těch prvních tydnů, že se hlásí o mlíko nejpozději po dvou hodinách, často i dřív. Tak když už to jsou ty dvě hodiny, jdu ji nabídnout i teď. Teď v těch osmi týdnech má 5,5kg, tak třeba už nepotřebuje pít jako závod jako předtím? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
16755
11.1.22 00:45

Pokud jindy pije dobre, tak bych to asi uplne neresila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat