Odmítání zavedených příkrmů

29
3.7.20 16:19

Odmítání zavedených příkrmů

Ahoj holky, mám skoro 6ti měsíční dceru, s příkrmy zeleninou jsme začali od 4 měsíce, oběd i odpolední svačinku jsme již nahradili příkrmy, krásně papala, ale poslední 3 dny jak vidí lžičku, zavře pusu a nechce, vzteká se, když dám UM vypije ho bez problémů, na UM jsme od začátku. Zkoušela jsem změnit lžičku, zkoušel krmit tatínek, je jedno jestli je to ovoce nebo zeleninovo-masový příkrm prostě to nevezme do pusy. Setkaly jste se s tím někdy? Čím to může být? V úterý jsme byly na očkování, téměř bez reakce, jen bolela nožička 1 den a je fakt že dole se klube zubík. Může to být tím? Co dělat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17445
3.7.20 16:23

To bude tim zubem, děti při růstu zubů moc jíst nechtějí. Nedělej nic, davej mliko a počkej az se zub vyklube.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68
3.7.20 16:40

Ano, měli jsme to samé, jakmile vylezl zoubek, zase s chutí začal jíst. S druhým zoubkem to už bylo lepší, tak uvidíme co udělají další zuby 8).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
3.7.20 16:42
@kikusha píše:
Ano, měli jsme to samé, jakmile vylezl zoubek, zase s chutí začal jíst. S druhým zoubkem to už bylo lepší, tak uvidíme co udělají další zuby 8).

A co jste dávala místo toho mléko? Vrátilo se pak zpátky do režimu v pohodě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68
3.7.20 16:47

Dávala jsem pouze mléko, ale zkoušela jsem na lžičku dávat trošku mléka, jestli si vezme, jakmile otevřel pusinu, tak jsem zkusila přesnídávku, banán. No a pak příkrm oběd, ale jen trochu, aby mi nebylo líto zbytek vyhodit. No a každý den jsem přidávala a pak už začal jíst normálně. S dalším zubem mi zatrnulo, ale to už bylo v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3246
3.7.20 16:48

Zuby, par dni to byla bída. Teď ji snad líp než předtím :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
3.7.20 16:57

Tak děkuji, vydržím budu zkoušet lžičku a jinak UM/kaše :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3246
3.7.20 17:02
@Petruna83 píše:
Tak děkuji, vydržím budu zkoušet lžičku a jinak UM/kaše :slight_smile:

Mne dcera kaši odmítala úplně když se prořezávali  :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
3.7.20 17:06
@mackA159 píše:
Mne dcera kaši odmítala úplně když se prořezávali :think:

Tak kaši teď snědla ale já dělám řidší do flašky. A zkusila jsem kapsičku, nejsem sice toho příznivce, ale jednu jsme dostali a to taky papala, takže asi ji fakt vadí lžička na zub.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
5.7.20 20:15

6ti měsíční dítě nechce jist

Dobry den, mám 6ti měsíčního chlapečka, příkrmy jsme zavadeli od 4 měsíce, všechno bylo v pohodě ale teď asi 4 dny nechce vůbec nic. Sotva si vezme prikrm. Mléko do nej nedostanu vůbec ani po 6ti hodinách bez jídla. Ani ráno po cele noci kdy spí. Ani čaje se nenapije proste vůbec nic. Máme dva zuby zatím další nevidím. Nemá někdo nějakou radu prosím? Nebo volat doktorce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama