Odplenkování - co s tím?

77
4.1.20 14:37

Odplenkování-co s tím?

Ahoj, chtěla bych poprosit o radu.
Naše malá je zhruba 4 měsíce bez plen. Už jsem nemusela mít ani strach nechat jí bez dozoru, sama přišla a řekla si, že chce na noční.
Poslední 3 dny se začala počuravat a od včerejška vyžaduje plenu a ječí, když jí chci sundat (třeba po spinkání),takže dnes má celý den plenu a nechce si ani za nic sednout na nočník ani na záchod. Je teda pravda, že jí teď lezou spodní pětky, tak jestli to může být tím?
Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3108
4.1.20 14:45

A jak je stara?

Nezmenilo se u vas doma neco zasadniho? Nema cerstve sourozence, nezacala chodit do skolky? Zuby a curani mi moc dohromady nejdou..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
77
4.1.20 14:49
@Pajka89 píše:
A jak je stara?Nezmenilo se u vas doma neco zasadniho? Nema cerstve sourozence, nezacala chodit do skolky? Zuby a curani mi moc dohromady nejdou..

Vůbec nic, vše při starým právě…Má 2r3m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5169
4.1.20 15:16

Tři dny jsou strašně krátká doba, nedělej paniku, nenaléhej a v dobrém to zkoušejte, neboj, do školy s plenou nepůjde. Hlavně žádná drastická opatření, ať si nevytvoří blok. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1663
4.1.20 16:24

Pokud je 4 mesice bez plen tak moc nechapu, proc jste ji tu plenu zase dali. Nebo je bez pleny jen pres den a ma ji jeste na noc? Tak jako tak bych ji pleny uz na den nedala. Pokud je bez plen uplne tak zbyle vyhodit a nedat. Pokud ma na noc tak bych koupila nejake ‘specialni’ ktere jsou jakoze jen nocni a na den (ani denni spani) nejsou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
77
4.1.20 20:33

Plenu má na spaní a na dlouhý cesty autem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama