Strava, a režim dítěte

Anonymní
4.1.20 14:12

Strava, a režim dítěte

Zdravím všechny měla bych takový dotaz zda to přeháním já nebo na to ségra trošku kašle, nechci aby jste si mysleli že si o sobě myslím že jsem nejlepší matka na světě, to opravdu ne, dám vám pár příkladů jak to u nich chodí a jak u nás, aby jste věděli podle čeho soudím včera u nás byli na návštěvě to že ségry malej (20 měsíců) tady řádil jak tornádo, rozbil naší malé (18 měsíců) 2 hračky a roztrhlal knížku opomenu, je prostě trošku divočejší… co mě ale zarazilo bylo to že nám s klidem řekli že malej snidal klobásu, to ale není všechno. K obědu jí běžná jídla co oni, to naše malá taky ale bez soli někdy jí trošku přisolim a málo kořeněné, ségře to je ale fuk klidně mu udělá fazole z konzervy, k svačině jí výhradně čokoládové lipanky nebo pribinačka, dokonce termix, my dáváme malé activii někdy jogobelu, semtam toho lipanka ale vanilkového, také jí dáváme každý den čerstvé ovoce a zeleninu nebo přesnídavku, to do něj prej nedostane vůbec, u nás malá večeři kaši někdy jenom chleba, případně rohlík s lučinou a šunkou, její malej půl litru pudinku, sama mi to řekla, někdy chleba s paštikou (kupovanou), někdy párky, jí klidně i chipsy a kinder čokolády, také jim chodí spát jak chce klidně o půl 11 večer, naše malá chodí pravidelně v 8, on celkově nemá žádný režim, žádné pravidelné spaní přes den, pravidelně jídlo ve stejnou dobu, o tom jsem s ní mluvila a ona se naštvala od té doby mi o tom spaní lže, vím to protože se občas prokecne a taky její manžel toho mnoho řekne, přijde mi že i utíká před mateřstvím do práce od jeho roku, říká že musí kvůli penězum ale finančně na tom nejsou špatně ale to jsem odbočila moje otázka zní řeším to moc já a nebo na to ségra kašle, jestli třeba nedržím naší malou ohledně jídla moc zkrátka, jinak když má chuť mlsat tak jí dám piškot nebo křupky v podobě hraškových lusků, mrkvových koleček a tak

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7663
4.1.20 14:17

Řekla bych, že se se. reš do něčeho, po čem je ti úplné kulové :roll: :roll: :roll:
Starej se radši o sebe a krm dítě tou super jogobelou :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2916
4.1.20 14:18

Miluju lidi, co se za každou cenu musí porovnávat s ostatními a řešit ostatní a kecat jim do života, jelikož oni jsou ti „lepší“. To jen tak na okraj.

K dotazu. Ideální strava to určitě není, ale pokud je dítě v pohodě, nemají žádné problémy, všechno funguje. Tak proč to řešit? Že vaše dítě uvidí uzeninu poprvé ve 20-ti letech je vaše věc a necpěte to druhým.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12223
4.1.20 14:20

Jejich dítě, jejich boj, nic ti po tom není, a jogobela je nejhorší jogurt s nejvíc chemickýma srajdama

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7143
4.1.20 14:21

Můj názor? Myslím, že se pleteš do toho, do čeho ti nic není. Kdybys řešila ty rozbité hračky, tak to pochopím, ale čím se stravuje dítě někoho jiného, není tvoje věc. A už vůbec nic ti není do toho, kdy od dítěte šla do práce. Já mám děti 2 roky a 6 měsíců a do práce na pár hodin měsíčně chodím už od 4 měsíců malé. Můj muž mě dokáže plnohodnotně zastoupit v péči o oba. Měla by ses starat sama o sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40148
4.1.20 14:21

Každý aŤ si krmí dítě jak chce. V tomhle věku mi už kluk jedl normálně naší stravu, někdy jsme s ním v klidu zašli i do restaurace na oběd. Jogurty jsme neřešila a střídala všechno možný: Matyldu (všechny příchutě), čokoládový Tvaroháček, různé ovocné jogurty. Ze sladkostí jedl hlavně Brumíka, domácí buchty. Na večeři míval ten rohlík s lučinou/sýrem/šunkou nebo kaši. Nedávala jsem chipsy a párky. Ovoce mi v určitém období nechtěl jíst, maximálně jednou za čas jablko. Tohle období trvalo pár měsíců. Třeba se k němu taky tvoje dokonalé dítě dopracuje a pak tě někdo bude řešit, jak jsi strašná, že ti to nejí :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.1.20 14:22

Zdravotní problémy tam jsou

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní

Hlavně kvůli tomu ta diskuze

• Nahlásit
  • Citovat
7663
@Anonymní píše:
Zdravotní problémy tam jsou

Něco sis vymyslet honem musela, že? :mrgreen: Abys nebyla za úplnou pipku :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
518

Co je tak super na jogobelle a rohliku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
781
4.1.20 14:26

Jídlo, asi není úplně ideální. Mě přijde ideál něco mezi.
A režim? U roční dcery ho vůbec neřeším. Já sama jsem typ člověka, co nepotřebuje obědvat pravidelně ve 12 hodin a chodit spát nejpozději v 10. Zkoušela jsem u malé režim nastavit a prostě to nefungovalo. Jsou večery kdy jde spát až v 10, jindy spí už v půl osmé…
Neřeš to, max bych ji řekla svůj názor kdybychom se o tom bavili a tím by to končilo. Je to jejich dítě a jejich věc. Kdyby z něčeho mělo dítě pak zdravotní problémy oni to budou muset řešit.
Hezký den ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.1.20 14:27

Já hlavně nechápu proč se do mě navážíte tím stylem že jsem dokonalá a že moje dítě je dokonalé, to jsem vůbec nenapsala, ty příklady jsem psala kvůli tomu aby jste věděli podle čeho soudím, že jsem si to nevycucala někde z palce že mám srovnání, jinak je v ničem nesrovnavam, třeba že jeden má víc zubů, nebo že druhej začal dřív chodit

• Nahlásit
  • Citovat
7143
4.1.20 14:27
@Anonymní píše:
Hlavně kvůli tomu ta diskuze

No jistě, proto se o tom v úvodním příspěvku vůbec nezmiňuješ. Prostě jsi čekala opačnou odezvu, jak ti budou všichni klepat na rameno a ono houby…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7663
4.1.20 14:28
@Anonymní píše:
Já hlavně nechápu proč se do mě navážíte tím stylem že jsem dokonalá a že moje dítě je dokonalé, to jsem vůbec nenapsala, ty příklady jsem psala kvůli tomu aby jste věděli podle čeho soudím, že jsem si to nevycucala někde z palce že mám srovnání, jinak je v ničem nesrovnavam, třeba že jeden má víc zubů, nebo že druhej začal dřív chodit

Nesrovnáváš? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tak si to po sobě přečti. :mrgreen:
A neřeš to tady. Řekni to segře. Jestli se jí ovšem nebojíš :-D Hrdinko :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.1.20 14:30

@flicek18 děkuju za normální komentář, má oslabenou imunitu a na krevních testech zjistili že mu chybí bílkoviny, železo a vápník má na hraně zatím to řešej nějakýma doplňkama stravy

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama