Strava, a režim dítěte

Napsat příspěvek
218
4.1.20 15:48

A jinak jeste dodam-naucte se rozeznavat pojmy-to, ze napisu, ze by se dle me melo s ditetem spravne manipulovat a davat mu pestra vyvazena strava neznamena, ze mu delam policajta a dite se nesmi dotknout pisku, zaspinit ci podobne. Je trochu rozdil v tehlech vecech ;-) ja se pouze snazim delat vse pro jeho spravny telesny vyvoj. Kdyz tohle nerozeznavate, tak pak nema cenu dal tady o necem debatovat ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
805
4.1.20 15:59

@Elisaaa já jsem to dávala jen jako vysvětlení, proč nechci dávat až moc na vše pozor. Protoze si myslím, že to škodí, nikdo nevíme jak které věcí ty děláš krom toho co jsi tu psala. Nevim jak on byl nemocny jako malinky, dávala jsem to jen jako druhý pohled. ;)
Já třeba taky dělám veci podle toho co rikaji odbornici a udelam si z toho svuj názor. A jelikož do určitě míry hlídám co nase dítě ji a hlídám aby ji nikdo navodil za ruce když ještě chodí kolem nábytku a podobně, jsem u některých lidí viděna jako ta strašně alternativni matka z lesa…
Já si myslím, že by všem bylo nejlíp, kdyby si každý hleděl svého a diskutoval o tom s lidma který o to stojí a nevnucovala názor ostatním. Protože co si budeme povídat, mě taky vytaci když mi někdo po několikáté říká, že už nemám dítě kojit. ;)
Hlavní je, že každý děláme pro dítě to co si myslíme že je nejlepší :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
218
4.1.20 16:04

@flicek18 to si myslim take :-) nemyslela jsem to nijak utocne na Vas :kytka:,ale tez jsem to chtela vysvetlit, kdyz uz tady nektere mely potrebu ze me delat cvoka skodiciho prehnanou peci svemu diteti. Puvodne jsem jen chtela reagovat na zakladatelku, ale tady je opravdu v posledni dobe lepsi se nevyjadrovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
805
4.1.20 16:24

@Elisaaa nebrala jsem si to osobně to ne. To už se odnaučuji :lol: jen mi, přišlo škoda, že by jste byla naštvaná za chování všech i když to tak od většiny nebylo třeba myšlené ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7451
4.1.20 16:42

@Elisaaa já jsem svůj příspěvek taky nemyslela špatně, jen se mi prostě potvrdilo to, co jsem si myslela. Každá máma, která nějak pečuje o své dítě, to dělá se svým nejlepším svědomím i když v očích jiné to může být špatně. A to by si spousta ženských měla uvědomit, nez budou soudit ostatní. Ovlivňuje to tolik faktorů, rodina, ve které jsme vyrůstali, prostředí, ve kterém žijeme, názory rodičů, kamarádů, blízkých. A spousty dalších věcí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Sonča 12
5.1.20 08:20

@admin prosím o smazání diskuse, jedná se o mojí kamarádku a je mi nepříjemné že její sestra takhle zveřejňuje její soukromí s dítětem děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
5.1.20 10:59
@Sonča 12 píše:
@admin prosím o smazání diskuse, jedná se o mojí kamarádku a je mi nepříjemné že její sestra takhle zveřejňuje její soukromí s dítětem děkuju

Tak me pripada, ze se kamaradce zadna velka krivda neudala, naopak sestra dostala kour za lezeni do veci, do kterych ji nic neni. Ja bych tu sestrinu ostudu nemazala :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama