Odpočívadla pro děti na D1

8809
28.5.15 22:41

Odpočívadla pro děti na D1

Pěkný večer,

za týden jedeme na prodloužený víkend na Moravu a čeká nás 400km cesta. Částečně po D1 a pak přes Slavkov na Uherský Brod a dál do Bílých Karpat. Na téhle silnici moc odpočívadel nečekáme, ale na D1 budeme dělat taky přestávky a hodil by se nám nějaký tip na dobrou restauraci, Mekáč nebo hřiště pro dvouleté dítě, kde by si trochu mohla pohrát. Kdyby šlo i o nějakou dobrou benzinu, tak taky dobrý :-)

Díky všem :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3737
28.5.15 22:54

Tak mě teda napadá jenom Rohlenka za Brnem. Je tam mekáč a k tomu to jejich hřišťátko :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
TehotnaTerezka
28.5.15 23:02

Zrovna nedavno jsem jela z Prahy do Beskyd a v tom Mekaci za Brnem jsem detem stavela, najedli se a parkrat se sklouzli a byli spokojeny a cestu v pohode vydrzeli
detem je 7 a 4

• Nahlásit
  • Citovat
8809
28.5.15 23:06

Díky za první tip :-) potřebujeme něco alespoň trochu kulturního, aby si malá protáhla nohy, nebyl tam moc bordel, šrumec a taky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
81609
28.5.15 23:39

Také mě napadla Rohlenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
81609
28.5.15 23:48

@Ariadne a ještě v Buchlovských horách motorest Samota, tam je to vhodné pro děti, trampolína, prolézačky, prostě různé atrakce pro děti. Ovšem to už není na D1.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
29.5.15 00:04

@Ariadne Jihlava :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6902
29.5.15 00:07

… tak hlavně ne poslední benzínka před Brnem (Agip), tam nám vloni vykradli auto…
Za bílého dne, stačilo jim k tomu 20 minut, tj. jedno kafe a dítěti jogurt a rychle dál…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20074
29.5.15 06:16

Ve směru z Prahy na Brno stavíme na Měříně (McDonald + Shell) - je to cca 60 km před Brnem. Rohlenka bývá strašlivě plná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.5.15 07:01

Nechci tady šířit poplašné zprávy, ale mám pocit, že na Rohlenku se teď z dálnice nedá sjet. Jinak ve Slavkově jsou zrovna tenhle víkend Svatourbanské hody a pouť, tak tam by se děti povozily až až :lol:
Edit: uteklo mi velké R :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8809
29.5.15 08:25
@RadkaCh píše:
@Ariadne Jihlava :mrgreen:

v Jihlavě jsme vždy stavěli, když jsme jeli sami, ale tam je jen benzinka a možná v ní restaurace. Hele tak my přijedeme k vám na odpočívadlo :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8809
29.5.15 08:26

@neumisa super díky :-)

@kopretina11 hmm tak to by mělo být nějaké aktuální dopravní info, abychom se před cestou mrkli, jestli někde něco není

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
29.5.15 08:38
@Ariadne píše:
v Jihlavě jsme vždy stavěli, když jsme jeli sami, ale tam je jen benzinka a možná v ní restaurace. Hele tak my přijedeme k vám na odpočívadlo :-D

No vždyť, jak myslíš, že jsem to myslela :mrgreen: Náhodou jsme od dálnice kousek :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.5.15 09:52

@Ariadne Omlouvám se, teď jsem schválně koukala na dopravní info a na Rohlenku už by to mělo být otevřené. :oops: Minulý víkend, to bylo ještě zavřené

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8809
29.5.15 13:27

@RadkaCh jak se jmenuje ta vaše vesnička?

Ještě mi doporučili známý nějaký mekáč před sjezdem na Havlíčkův Brod? Je to ten Měřín?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama