Odpustit mu nebo odejít?

Anonymní
7.5.20 08:28

Odpustit mu nebo odejít

Ahoj holky, asi je to takhle hloupé sem psát ale vůbec si nevím rady. Mlátí se to ve mě strašně moc a nemám se komu svěřit.

S manželem jsme 2.roky, vše bylo úžasné, krásné. Staral se o mě a já o něj prostě spřízněné duše a já věděla, že on je moje druhá půlka - ta co mi vždy chyběla.

Za dobu co jsme spolu se toho zažilo a zvládlo snad všechno: 2× jsme přišli o miminko, manžel přišel o práci, stěhování, šílený rodiče a rodinné vztahy, poté moji “údajnou” nevěru - nebyl žádný sex. Ano, byl to můj přešlap a lituji toho. Bylo to krátce po našem seznámeni (cca po 2-3.mesicích) Vše se zvládlo, tehdy přítel mi odpustil, udělal tlustou čáru (nemyslím pořád do mě s tím rýpe) a já vzala za pačesy moji jedinou šanci s nim zůstat.

A co se stalo nyní: Teď o vikednu byl s kámošema pít přišel docela v pohodě jen mu nebylo dobře, já už spala ale vzbudilo mě jak si pořád s někým píše, tak říkám “kdo ti jako píše ve 2ráno” prý brácha a pak nějaký kámoš. Další den mu bylo lip ale vecer zas šel pít (prodávají u nás pivo z okýnka) přišel okolo 20:30 a jak moc mě miluje, jsem pro nej ta jediná a zda se nezlobim zda někam šel. Říkám v pohodě a zda ví něco nového - klasika… V neděli měl pohovor jako, že by u sebe zaměstnal jednoho chlapa (známého - známého) tak odesel a, ze přijde brzy, říkám v pohodě. Přišel zase okolo 20.30 a jak moc mě miluje a jsme pro mě vším na světě. Mám děti z předešlého vztahu a nyní jsem ve 30tt. Již od pátka se mi zdál nějaký divný - ptala jsem se co se děje a prý nic. V pondělí když odesel do práce koukla jsem na jeho fb - (v životě jsem to neudělala, ale cítila jsem, že je něco špatně) Najedou na mě vyskočila zprava od slečny - ahoj zlaticko :* a manžel psal něco v tom smyslu také… koukala jsem dál a bylo tam toho dost. :,( Jak mě už nemiluje, že ji chce jako kamarádku s vyhodama (ona také vdaná), chce s ní trávit víc času a, že bude lepší když si zaplatí hotel. Jak by měl vedle sebe v postely raději jí. Dorazilo mě když si posílali intimní fotky a pak on ji napsal, že zrovna nad nima masturboval (v tu dobu byl po sexu semnou jen šel kouřit na balkon) Zjistila jsem, že se s ni schází od toho pátku jak odesel poprvé. :,(
Okamžitě jsem na něj uhodila co to jako má znamenat a on okamžitě tvrdil, že nic a ať se uklidnim - moje těhotenské nálady :roll: najednou chat se slečnou zmizel 8o řekla jsem mu, ze vše jsem viděla a četla a pokud mě nemiluje, ze klidně odjedu ať je šťastný, že mu nebudu bránit ve štěstí. Brečela jsem jak blbá. On se omlouvá, lituje toho, vše s ni ukončil a slibil, že už se to nebude nikdy v životě opakovat, že mě i děti miluje, jak to byl největší preslap, že je idiot. Nechce zahodit manželství a přijít o mě a nenarozeného syna (také o mé děti z předešlého vztahu, bere je jako vlastní) Od pondělí spím na gauci v obýváku, prostě už mu nevěřím. Když jsem se ptala proč jí to psal, řekl, že neví, že je idiot který kvůli svoji blbosti přišel o všechno. Ptala jsem se i na to co mu chybělo doma, že tohle udělal a prý vůbec nic. Prý já jsem skvělá a úžasná atd atd.

Jsem úplně na dně :,( asi i díky hormonům to se mnou mlátí o 100% víc, nevím co mám dělat, zda odpustit a uvěřit, že se to nebude opakovat nebo odejít? Jak spím na gauči v obýváku pořád koukám když jde s mobilem na wc nebo mám balkon a říkám si zda ji píše a pak to vymaže nebo zda to opravdu ukončil. Zatím jsem spíš k tomu odejít, nějak nemůžu překousnout jak psal, že mě už nemiluje, vedle sebe chce mít raději jí…

Omlouvám se za sloh ale nemám se komu svěřit. Prosím ponechat anonym, jinak smazat. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

711
7.5.20 08:36

To je debil. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13317
7.5.20 08:38

Tak to že ty ses původně do někoho jiného a ještě to zlehčuješ a teď chceš těhotná utíkat kvůlu tomu, že si mu vlezala do soukromí a našla si tam něco, co si najít nechtěla,

On taky takhle hysterčil, kdy si byla emočně zaujatá jinde a měla jsi pocit, že to je v pořádku, protože sis stím druhým ještě nezaššukala? CO je horší - erotické představy a nebo to že byl někdo emočně angažován někde jinde, v začáktu vztahu, kdy měl být bezhlavě zamilován do partnera?

Zvládli jste spolu spoustu věcí, víš že je to chlap co tě v krizi podrží.

Ty teď kvůli jedné chybě, za kteoru se omluvil chceš to všechno rozbít. (kde a za co by si s dětma a miminem žila? Nebo máš pocit, že on se o tebe musí postarat i když utečeš?) Už vyvádíš hodně dlouho, je na čase přestat se v těch emocích rochnit a dořešit to.

Ty jsi v situaci, kdy chceš něco udělat, on je v situaci kdy se cítít provinile - osobně bych hlasovala domluvit si pár návštěv v partenrské poradně a dočistit to co je mezi váma a při té příležitosti se naučit krize řešit konstruktivněji. Protože vás budou čekat ještě horší krize a větší problémy nejrůznějšího druhu a pokud chceš s někým být dokud vás smrt nerozdlěí, tak je holt nezbytné se každou chvíli přes nějakou dostat.

Pokud na poradnu nenajdeš odvahu, tak si pořiď alespoň tuhle knihu.
https://www.kosmas.cz/…e-s-rozumem/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3481
7.5.20 08:40

Jasne ze odejit. Marne no… za 2 roky jste uz nekolikrat cekali decko, sama mas deti z min vztahu, snad z jednoho.. jsi teda střelec

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1423
7.5.20 08:41

Ted jsem to psala do vedlejsi diskuze. Kdyz si porizujete deti s chlapama, se kteryma jste par mesicu… Co radit, ze :nevim: Muzes to brat, ze ted uz jste si, co se tyce nevery, kvit. No, hodne stesti :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
575
7.5.20 08:44

Je mi to líto. Zazila jsem to, jen v našem vztahu nebyli žádné děti. Proto byl pro mě můj odchod od něj mnohem jednoduší a okamžitý. Je to hlupák. Nechápu proč mají toto muži (i některé ženy) za potřebu :( Je to těžké, chápu. Musíš se ale rozhodnout sama.. Já bych ale v takovém vztahu být nechtěla. Víš, život máme jen jeden a proč se trápit s někým, kdo za to nestojí. Nikdo si nezaslouží být nešťastný :nevim: Ale neznám ho, nevím zda lze nebo říká pravdu :think: hodně sil :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17058
7.5.20 08:47

Vždyť si nemáte co vyčítat, jste oba stejní. Nebo ty můžeš a on ne? Na to, že už nějaké děti máš bys mohla mít rozum :roll: no nic no, přinejhorším se s ním rozejdeš a najdeš si dalšího manžela. A nezapomeň si s ním hned pořídit dalšího mimíska, vše bude úžasné a krásné a on bude tvojí kupu dětí brát jako vlastní :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25634
7.5.20 09:06
@Anonymní píše:
Ahoj holky, asi je to takhle hloupé sem psát ale vůbec si nevím rady. Mlátí se to ve mě strašně moc a nemám se komu svěřit.

S manželem jsme 2.roky, vše bylo úžasné, krásné. Staral se o mě a já o něj prostě spřízněné duše a já věděla, že on je moje druhá půlka - ta co mi vždy chyběla.

Za dobu co jsme spolu se toho zažilo a zvládlo snad všechno: 2× jsme přišli o miminko, manžel přišel o práci, stěhování, šílený rodiče a rodinné vztahy, poté moji “údajnou” nevěru - nebyl žádný sex. Ano, byl to můj přešlap a lituji toho. Bylo to krátce po našem seznámeni (cca po 2-3.mesicích) Vše se zvládlo, tehdy přítel mi odpustil, udělal tlustou čáru (nemyslím pořád do mě s tím rýpe) a já vzala za pačesy moji jedinou šanci s nim zůstat.

A co se stalo nyní: Teď o vikednu byl s kámošema pít přišel docela v pohodě jen mu nebylo dobře, já už spala ale vzbudilo mě jak si pořád s někým píše, tak říkám “kdo ti jako píše ve 2ráno” prý brácha a pak nějaký kámoš. Další den mu bylo lip ale vecer zas šel pít (prodávají u nás pivo z okýnka) přišel okolo 20:30 a jak moc mě miluje, jsem pro nej ta jediná a zda se nezlobim zda někam šel. Říkám v pohodě a zda ví něco nového - klasika… V neděli měl pohovor jako, že by u sebe zaměstnal jednoho chlapa (známého - známého) tak odesel a, ze přijde brzy, říkám v pohodě. Přišel zase okolo 20.30 a jak moc mě miluje a jsme pro mě vším na světě. Mám děti z předešlého vztahu a nyní jsem ve 30tt. Již od pátka se mi zdál nějaký divný - ptala jsem se co se děje a prý nic. V pondělí když odesel do práce koukla jsem na jeho fb - (v životě jsem to neudělala, ale cítila jsem, že je něco špatně) Najedou na mě vyskočila zprava od slečny - ahoj zlaticko :* a manžel psal něco v tom smyslu také… koukala jsem dál a bylo tam toho dost. :,( Jak mě už nemiluje, že ji chce jako kamarádku s vyhodama (ona také vdaná), chce s ní trávit víc času a, že bude lepší když si zaplatí hotel. Jak by měl vedle sebe v postely raději jí. Dorazilo mě když si posílali intimní fotky a pak on ji napsal, že zrovna nad nima masturboval (v tu dobu byl po sexu semnou jen šel kouřit na balkon) Zjistila jsem, že se s ni schází od toho pátku jak odesel poprvé. :,(
Okamžitě jsem na něj uhodila co to jako má znamenat a on okamžitě tvrdil, že nic a ať se uklidnim - moje těhotenské nálady :roll: najednou chat se slečnou zmizel 8o řekla jsem mu, ze vše jsem viděla a četla a pokud mě nemiluje, ze klidně odjedu ať je šťastný, že mu nebudu bránit ve štěstí. Brečela jsem jak blbá. On se omlouvá, lituje toho, vše s ni ukončil a slibil, že už se to nebude nikdy v životě opakovat, že mě i děti miluje, jak to byl největší preslap, že je idiot. Nechce zahodit manželství a přijít o mě a nenarozeného syna (také o mé děti z předešlého vztahu, bere je jako vlastní) Od pondělí spím na gauci v obýváku, prostě už mu nevěřím. Když jsem se ptala proč jí to psal, řekl, že neví, že je idiot který kvůli svoji blbosti přišel o všechno. Ptala jsem se i na to co mu chybělo doma, že tohle udělal a prý vůbec nic. Prý já jsem skvělá a úžasná atd atd.

Jsem úplně na dně :,( asi i díky hormonům to se mnou mlátí o 100% víc, nevím co mám dělat, zda odpustit a uvěřit, že se to nebude opakovat nebo odejít? Jak spím na gauči v obýváku pořád koukám když jde s mobilem na wc nebo mám balkon a říkám si zda ji píše a pak to vymaže nebo zda to opravdu ukončil. Zatím jsem spíš k tomu odejít, nějak nemůžu překousnout jak psal, že mě už nemiluje, vedle sebe chce mít raději jí…

Omlouvám se za sloh ale nemám se komu svěřit. Prosím ponechat anonym, jinak smazat. Děkuji

Jste oba stejní. Ty si po začátku vztahu koleduješ o průšvih s nevěrou, ač máš už děti z předchozího vztahu. Uděláš si další dítě skoro vzápětí. Nejspíš se k sobě ani nehodíte. A on je teda prase. Když se neudrží ani v době, kdy čekáš dítě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3152
7.5.20 09:22
@terien píše:
Vždyť si nemáte co vyčítat, jste oba stejní. Nebo ty můžeš a on ne? Na to, že už nějaké děti máš bys mohla mít rozum :roll: no nic no, přinejhorším se s ním rozejdeš a najdeš si dalšího manžela. A nezapomeň si s ním hned pořídit dalšího mimíska, vše bude úžasné a krásné a on bude tvojí kupu dětí brát jako vlastní :srdce:

Také mi to tak přijde, jak příběhy z jiného světa. Jak se říká, vrána k vráně sedá. Ale hlavně, že se stále množí a vytvářejí různě seskládané rodiny. Inteligence asi také nebude vysoká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7138
7.5.20 09:27
@Kaileee píše:
Jasne ze odejit. Marne no… za 2 roky jste uz nekolikrat cekali decko, sama mas deti z min vztahu, snad z jednoho.. jsi teda střelec
:) taky nechápu. Hlavně si rychle udělat další dítě. Znala si ho týden i s cestou. Člověk by řekl že samozivitelka s několika dětmi bude už poučena. no marný.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3152
7.5.20 09:31

Jo, odejdi, a najdi si dalšího a zase mějte do roka další děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14625
7.5.20 09:37

A co že se to vlastně stalo tak hrozného?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3275
7.5.20 10:05

Narušená důvěra. Zřejmě ani jeden nedokážete na tyhle přešlapy zapomenout a udělat tu tlustou čáru, což je jediná cesta ven - odpustit si a už se k tomu ani jeden nevracet. Obnovit důvěru. Pokud to nepůjde, radím odejít - já kdysi takhle neodešla a trápila se další tři roky. Stále jsem si lhala, že to dokážu, ale nešlo to.

Takže záleží na vás obou. Dohodnete se. Snad to zvládnete :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3275
7.5.20 10:06
@zoidberg píše:
A co že se to vlastně stalo tak hrozného?

Hele, plánoval sex s jinou, zatímco má doma těhotnou ženu a ještě byl tak blbej, že se nechal chytit :nevim: za mě by to odpustit nešlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3152
7.5.20 10:16
@Bídžej píše:
Hele, plánoval sex s jinou, zatímco má doma těhotnou ženu a ještě byl tak blbej, že se nechal chytit :nevim: za mě by to odpustit nešlo.

Chtěl asi říct, že paní nebude také zrovna jeptiška :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama