Reklama

Odsávačka comfort +

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

baruna1
Kecalka 170 příspěvků 22.12.17 21:59
odsávačka comfort +

Maminky jak jste spokojeni s nosní odsávačkou comfort plus? my ji pořidily jako cestovní syn je hodně zahleneny a me teda prijde že absolutně vubec netáhne :think: :nevim: na heurece s ní vyborné zkušenosti,,ale ja jsem teda z ní dost zklamaná,,jdou to vyhozeny penize :(

Reklama

Reakce:

selia
Ukecaná baba ;) 1964 příspěvků 9 inzerátů 22.12.17 22:50

@baruna1 Mám už druhou na druhé dítě a spokojená jsem velmi. U rodičů jsem víckrát použila i odsávačku na vysavač a odsává mi to stejně. Zadní rýmu nevytáhne ta ani ta, ale nos vyčistí obě hezky. Rozdíl je jen ten, že s elektrickou ruční musíš mít trochu lepší techniku odsávání, ale to je zvyk.

mapu
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 23.12.17 18:09

Mne začala dobre odsávat az když jsem spravne zmackla druhou dirku, do té doby akorát k vzteku..

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >