Reklama

Odsávačka na vysavač

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

šóšannáh
Kelišová 5799 příspěvků 09.09.10 08:39
odsávačka na vysavač

ahojky
po dnešní probdělé noci plné slziček a vztekání, že nemůže dýchat, jsem se rozhodla koupit odsávačku na vysavač. Ale potřebuju ji vlastně hned. Dá se koupit třeba v lékárně nebo jen přes internet. Nebydlíme ve městě, tak abych tam nejela zbytečně. Moc děkuji :-D

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Pajule22
Echt Kelišová 9043 příspěvků 09.09.10 08:41

Ahoj,tak snad by ji mohli mit i v lekarne,ale nevim.No nejlepsi by bylo,kdyby sis do lekarny zavolala,at nejedes zbytecne.

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 09.09.10 08:42

koupis v lekarne.

lulushka
Extra třída :D 10178 příspěvků 09.09.10 08:44

V lékárně by ji měli mít, já se ptala a u nás ji mají :wink:

Miry
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 09.09.10 08:45

Ahoj, taky jsme koupila v lékarně a to jsem byla zrovna u našich na vesnici, takže by jí měli mít snad všude. Vřele doporučuji, hned bude líp :-)

šóšannáh
Kelišová 5799 příspěvků 09.09.10 08:45

dobrý nápad zavolat do lékárny :palec: nějak mi to po té noci nemyslí :-? :zed: děkuji

Anteea
Neúnavná pisatelka 16922 příspěvků 09.09.10 09:21

Odsávačka na vysavač je super věc - z počátku jsem se jí bála, ale v roce a půl už prcek pochopil že mu to pomáhá a dokonce si s ní sám (pod dozorem) čistil nos 8-o Hlavně nezapomeň dát vysavač na nejnižší stupeň sání 8-) Držím palce ať ji seženeš, ale zřejmě taky budeš muset z počátku s dítětem trochu zápasit :wink:

Januliiik
Vesmírná mluvilka 30426 příspěvků 09.09.10 09:50

Já prvně do lékárny volala a pak pro ni poslala tatínka, bez téhle odsávačky bysme se doma neobešli

Sabi.M
Ukecaná baba ;) 1072 příspěvků 09.09.10 09:55

Tady lze i najít, ve kterých lékárnách je skladem:
 http://babyvac.cz/seznam.php

elisbetka
Zasloužilá kecalka 965 příspěvků 09.09.10 09:56

Ta odsávačka je parádní, já se toho taky zezačátku bála,že malýmu něco udělám nebo tak a ono ne . Dřív jsem s malým zápasila a pak už i u odsávání spinkal :D

šóšannáh
Kelišová 5799 příspěvků 09.09.10 13:14

všem moc děkuji, sehnala jsem jí nakonec v druhé lékarně, jsem zvědavá malému je teprve 6 měsíců, tak uvidíme, stačí když mu chci otřít nos a už se snim pomalu peru :think: ještě jednou díky moc za rady :huban: :kytka: :mavam:

magdicka
Extra třída :D 11574 příspěvků 09.09.10 16:28

jak ja lituju ze ji jeste nemam!! :zed: uz jsem to hlasila mame at posle! :mrgreen:

šóšannáh
Kelišová 5799 příspěvků 10.09.10 08:42

tak udržet ho je teda nadlidský výkon, ale funguje to skvěle, šup šup a je hotovo :dance: všem nerozhodnutým vřele doporučuji :palec: :mavam:

magdicka
Extra třída :D 11574 příspěvků 10.09.10 15:37

dobre data narozeni! 8-o :palec:

ALISHI
Kecalka 350 příspěvků 11.09.10 13:56

..já ji teda koupila teprve včera, ale řeknu vám, že lepší věcičku na snoplíky neznám :palec: . Jen k ní nepoužívám vysavač, ale odsávám jednoduše pusou :oops: (jako když se vysává na Moravě víno ze sudů). Normálně vezmu ten konec, který patří na vysavač do pusy a z hluboka natáhnu. Možná vám to příjde hloupé, ale u nás to funguje skvěle, maličký se toho vůbec nebojí a hlavně není věčný rachot z vysavače :pankac: , který nemusím ani já natož ten nemocný prcek :wink: !!!Vřele tento způsob doporučuji všem mamčám co nesnáší vysavač a přeji minimální nutnost tuto odsávačku používat:mrgreen: !!!! :mavam: :mavam: :mavam:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >