Odsávání v těhotenství

Anonymní
27.5.21 11:15

Odsávání v těhotenství

Ahoj. Mám takový zvláštní dotaz. Je možné ke konci těhotenství odsávat pomocí odsávačky? Jde mi o to zda to třeba může pomoci vyvolat porod. Jsem již u konce a těhotenství dává zabrat tak bych se nezlobila kdybych porodila :lol:
Dnes jsem zkoušela a podařilo se mi trochu odsat, ale jde mi hlavě o to jestli to může pomoci k tomu porodu…
Děkuji :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1727
27.5.21 11:30

Ano, může to vyvolat kontrakce a porod. I v návodech pro odsávačky je to přímo napsáno, že se nedoporučují používat ke konci těhotenství, protože můžou vyvolat kontrakce.
Radši si dej sklenku červeného, pálivé jídlo a sex :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17081
27.5.21 12:01

Může, masáž bradavek se občas ke spuštění porodu doporučuje. Raději bych si dala sex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64469
27.5.21 12:09

Může s nemusí.. Někdo kojí celé těhotenství a rodí v 42 tt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
284
27.5.21 12:11

Dej si pálivé jídlo a sex. Vyvolala jsem si tak porod taky. Víno bych si já osobně nedávala :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1256
27.5.21 13:01

Já bych to tedy zkusila příjemněji :) než zrovna odsáváním. Jako třeba ten sex, víno.. :) kolikátý jsi týden?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.5.21 13:50

Děkuji všem za rady. Samozřejmě zkouším i ostatní věci (až na víno, k alkoholu v těhotenství mám respekt) ale chci pro to udělat co nejvíc :mrgreen:
@Dara90 jsem 38tt ale už mám takové fyzické obtíže (především silné astma a blokovane záda) že bych to chtěla popohnat a mít za sebou.
Samozřejmě ale vím že když to nebude nachystané tak se můžu stavět na hlavu a neporodim.

• Citovat
  • Nahlásit
1256
27.5.21 13:55
@Anonymní píše:
Děkuji všem za rady. Samozřejmě zkouším i ostatní věci (až na víno, k alkoholu v těhotenství mám respekt) ale chci pro to udělat co nejvíc :mrgreen:
@Dara90 jsem 38tt ale už mám takové fyzické obtíže (především silné astma a blokovane záda) že bych to chtěla popohnat a mít za sebou.
Samozřejmě ale vím že když to nebude nachystané tak se můžu stavět na hlavu a neporodim.

Naprosto tě chápu, já bych byla taky ráda kdyby se prckovi chtělo už teď. Já teda kromě toho odsávání zkouším skoro vše co se doporučuje, ale zatím nic. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1727
27.5.21 14:48

Dodatek: nemyslím stáhni flašku vína, ale max sklenku vína :D Nejlepší je prý nějaký teplý kořeněný svařák. Ale pokud by nebyl domácí a z dobrého vína, tak bych do něj nikdy nešla. V kombinaci s jinýma věcma by to mohlo být účinné i tak :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1256
27.5.21 14:55
@LilyJane píše:
Dodatek: nemyslím stáhni flašku vína, ale max sklenku vína :D Nejlepší je prý nějaký teplý kořeněný svařák. Ale pokud by nebyl domácí a z dobrého vína, tak bych do něj nikdy nešla. V kombinaci s jinýma věcma by to mohlo být účinné i tak :)

Já si dávám deci červenýho 2-3 týdně. Doporučil mi to přímo doktor kvůli nízkému tlaku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K92
977
27.5.21 15:03

Mně pomohla bylinná nápařka 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...