Odstranění mandlí koblací - plazmou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

quera
Ukecaná baba ;) 1164 příspěvků 10.01.18 01:08
Odstranění mandlí koblací - plazmou

Dobrý den, nebyl jste prosím někdo na odstranění krčních mandlí tzv. koblací - plazmou? Našla jsem tu diskuze pouze o nosní mandli. Mně jde ale o ty krční mandle, je to prý placené, ale nehrozí tolik to krvácení, je to snad i v lokální anestezii… Děkuji případně ;) :oops:

Reakce:

quera
Ukecaná baba ;) 1164 příspěvků 26.03.18 15:36

Ahoj, koukám, že nikdo neodpověděl, tak to asi moc lidí za sebou nemá. Asi na to fakt půjdu, i když to bude asi drahé. Kdyby někdo přece jen zkušenosti, určitě napište ;)

Stensa
Ukecaná baba ;) 1659 příspěvků 19.07.18 12:19

Taky hledám informace.Nakonec jsi na to šla?

quera
Ukecaná baba ;) 1164 příspěvků 25.09.18 00:32
@Stensa píše:
Taky hledám informace.Nakonec jsi na to šla?

Ahoj, jdu sem až po několika měsících koukám… Šla jsem na odstranění mandlí, bohužel neposkytovali tuto metodu, takže klasickou. Jako bolelo to, nejvíc až doma nějaký ten 7.-8.den, pak už lepší. Asi 13.den teda myslím poprvé noc, kdy se dalo vyspat bez buzení bolestí, a pak už jen lepší a lepší. Po měsíci jsem už byla zcela zahojená :) jako od té doby teda v tomto směru klid. Záleží ale na organismu samozřejmě, někomu to pomůže, někdo si to moc nechválí, asi se to moc nedá takhle říci. Já jsem teda ráda, že to mám za sebou ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >