Odstranění rzi z koberce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.19 11:16
Odstranění rzi

Potřebuji poradit, při výměně topení nám na koberec z topení vytekla rez, jelikož když se to měnilo mi to nikdo neřekl nemohla jsem to hned vyčistit. teď je to zhruba 2 roky, a těch skvrn je tam dost, čím to vyčistit?

Reakce:
Zumpa
Ukecaná baba ;) 1438 příspěvků 02.09.19 11:17

Když to dva roky nevadilo, tak proč to teď vadí?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.19 11:19

@Zumpa protože 2 roky se tam nebydlelo a bylo to zakryté skrz rekontrukci a včera jsem to odkryla a našla jsem ty skvrny, nebudu se dalších několik roku dívat na skvrny na koberci

a12
Hvězda diskuse 38422 příspěvků 02.09.19 11:22
@Anonymní píše:
@Zumpa protože 2 roky se tam nebydlelo a bylo to zakryté skrz rekontrukci a včera jsem to odkryla a našla jsem ty skvrny, nebudu se dalších několik roku dívat na skvrny na koberci

Vymen koberec :lol:

tumpach
Kelišová 6675 příspěvků 02.09.19 11:22
@Anonymní píše:

zkus pohledat na strýčku google :).
https://www.jakcistit.cz/…-rzi-koroze/

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.19 11:25

Zkoušela jsem ale myslela jsem že někdo by měl lepší zkušenost než je nějaký článek… samozřejme jsem tento článek našla… dokonce i nějaký kde se píše o kyselině šťavelové ale tam zase není napsaný poměr roztoku… proto se ptám spíš na zkušenosti…

tumpach
Kelišová 6675 příspěvků 02.09.19 11:29
@Anonymní píše:
Zkoušela jsem ale myslela jsem že někdo by měl lepší zkušenost než je nějaký článek… samozřejme jsem tento článek našla… dokonce i nějaký kde se píše o kyselině šťavelové ale tam zase není napsaný poměr roztoku… proto se ptám spíš na zkušenosti…

na rovinu, pokud do toho nechceš jít, ta kyselina šťavelová bude asi nejrozumnější :think: :think:.
Narovinu, ** pokud chceš mít koberec v kupě, a není ti líto peněz, zavolej si profesionály, kteří se na to specializují a koberec ti vyčistí. :think :think:**

Kriss Tina
Extra třída :D 12148 příspěvků 02.09.19 11:29

Neni lepší vyměnit koberec? Pokud se tam na něj 2 roky nesahlo a je zadelany z rekonstrukce tak to asi nebude zrovna vrchol hygieny :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.19 11:38

@Kriss Tina Tak on ten koberec byl celkem drahý… ale to je jedno zkusím tu kyslinu a když to nepomuže tak hold ho budu muset dát pryč

Zumpa
Ukecaná baba ;) 1438 příspěvků 02.09.19 11:49

2 roky prázdný nečištěný byt, to bych viděl na výměnu koberce.

tumpach
Kelišová 6675 příspěvků 02.09.19 11:49

@Kriss Tina no a možná, to máš pravdu, že hygiena asi taky ta tam, a proto, bych ho nechala profesionálně vyčistit, pak by to mohla být o trošku více hygieničtější :) :think: :think:, co myslíš??

Kriss Tina
Extra třída :D 12148 příspěvků 02.09.19 12:01

@tumpach tak pak záleží co je to za koberec, jestli nebude levnější koupit nový než platit někomu za čištění :D nevím jak se ty ceny pohybují, já koberce nemam a mám klid :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.19 14:17

Dik za prispevky… nejlepsi bude koupit novy koberec

Zumpa
Ukecaná baba ;) 1438 příspěvků 02.09.19 14:35
@Kriss Tina píše:
@tumpach tak pak záleží co je to za koberec, jestli nebude levnější koupit nový než platit někomu za čištění :D nevím jak se ty ceny pohybují, já koberce nemam a mám klid :mrgreen:

Nepředpokládám, že si pod topení dá někdo ručně tkaný koberec z pravého hedvábí :) Takže výměna.

Váš příspěvek
Reklama