Odstranění vejcovodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Wait
Povídálka 13 příspěvků 04.10.18 23:23
Odstranění vejcovodu

Awoj Holky prosím vás mám dotaz? 1.11 jdu do nemocnice na odstranění vejcovodu :,( je špatný prý musí ven… 7 let nemohu otěhotnět a oni až teď přišly že důvod neplodniosti je právě ten vejcovod.. myslíte že je to ten důvod? manžel má všechna vyšetření ok… moc se bojím zda budu mít děti s jedním vejcovodem.. a jestly vůbec budu mít normální život… děkuji moc za vaše odpovědi

Reakce:
Emma9697
Kecalka 199 příspěvků 04.10.18 23:36

Neboj to nejak pujde , mela jsem jine gynekologic. problemy , ale z vlastni zkusenosti a vim , ze to byva caste se vetsinou po operaci rychle otehotneni, rekla bych az doslava , ze tam doktori nachystaji miminku perinku :kytka:

Ennny
Ukecaná baba ;) 1813 příspěvků 04.10.18 23:43

Moje mamka má jeden vajecnik umělý a druhy vejcovod zase operovany a hned po operaci otěhotněla semnou a brácha je o rok a půl mladší neboj to bude dobrý :hug:

Wait
Povídálka 13 příspěvků 05.10.18 18:02

@Emma9697 Děkuji moc věřím že to tak bude :,( … Pan doktor mi řekl že mi tam prý udělá dvě dírky prý je to veliká vípomoc a vše mi vyčistí :oops: tak snad se podaří konečně ten můj velký sen být mámou :srdce: :srdce: děkuji moc za povzbuzení :srdce:

Wait
Povídálka 13 příspěvků 05.10.18 18:03

@Ennny Děkuji moc za povzbuzení :srdce: :srdce:

karkarka
Závislačka 2839 příspěvků 05.10.18 19:46

@Ennny opravdu má umělý vaječník?a k čemu to slouží?a jak má operovaný vejcovod?

Emma9697
Kecalka 199 příspěvků 05.10.18 20:06

@Wait urcite :kytka: Ja otehotnela treti cyklus po operaci :) S tim , ze teda bylo jeste zkouskove ve skole , takze jsem nemela cas nadtim konecne tolik premyslet :P

Wait
Povídálka 13 příspěvků 05.10.18 22:06

@Emma9697 ano .. tak hlavni je ze jste otehotnela uvidime jak dopadnu ja .. achjo .. :srdce:

Wait
Povídálka 13 příspěvků 24.10.18 09:31
Operace odst: vejcovodu (menstruace)

Dobry den Holky prosim vas mam planovanou operaci na 1.11 2018 nastup do nemocnice mam 31.10 2018 ale necekane mi vcera 23.10 2018 nastala menstruace .. kdyz to pocitam tak konec menstruace by mel nastal pristi tyden utery streda myslite ze to mam tak nechat nebo zavolat do nemocnice bojim ze ze me preobednaji a ja zas budu cekat 2 mesice :,( myslite ze menstruace skonci utery streda? Vetsinou mi konci 7.. 8 ..den budu rada za kazdou radu dekuji moc :* :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >