Reklama

Odstranění vejcovodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Wait
Nováček 5 příspěvků 04.10.18 23:23
Odstranění vejcovodu

Awoj Holky prosím vás mám dotaz? 1.11 jdu do nemocnice na odstranění vejcovodu :,( je špatný prý musí ven… 7 let nemohu otěhotnět a oni až teď přišly že důvod neplodniosti je právě ten vejcovod.. myslíte že je to ten důvod? manžel má všechna vyšetření ok… moc se bojím zda budu mít děti s jedním vejcovodem.. a jestly vůbec budu mít normální život… děkuji moc za vaše odpovědi

Reklama

Reakce:

Emma9697
Kecalka 198 příspěvků 04.10.18 23:36

Neboj to nejak pujde , mela jsem jine gynekologic. problemy , ale z vlastni zkusenosti a vim , ze to byva caste se vetsinou po operaci rychle otehotneni, rekla bych az doslava , ze tam doktori nachystaji miminku perinku :kytka:

Ennny
Ukecaná baba ;) 1424 příspěvků 04.10.18 23:43

Moje mamka má jeden vajecnik umělý a druhy vejcovod zase operovany a hned po operaci otěhotněla semnou a brácha je o rok a půl mladší neboj to bude dobrý :hug:

Wait
Nováček 5 příspěvků 05.10.18 18:02

@Emma9697 Děkuji moc věřím že to tak bude :,( … Pan doktor mi řekl že mi tam prý udělá dvě dírky prý je to veliká vípomoc a vše mi vyčistí :oops: tak snad se podaří konečně ten můj velký sen být mámou :srdce: :srdce: děkuji moc za povzbuzení :srdce:

Wait
Nováček 5 příspěvků 05.10.18 18:03

@Ennny Děkuji moc za povzbuzení :srdce: :srdce:

karkarka
Ukecaná baba ;) 2460 příspěvků 05.10.18 19:46

@Ennny opravdu má umělý vaječník?a k čemu to slouží?a jak má operovaný vejcovod?

Emma9697
Kecalka 198 příspěvků 05.10.18 20:06

@Wait urcite :kytka: Ja otehotnela treti cyklus po operaci :) S tim , ze teda bylo jeste zkouskove ve skole , takze jsem nemela cas nadtim konecne tolik premyslet :P

Wait
Nováček 5 příspěvků 05.10.18 22:06

@Emma9697 ano .. tak hlavni je ze jste otehotnela uvidime jak dopadnu ja .. achjo .. :srdce:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >