Odstranění kožních výrůstků na krku a hrudníku jablečným octem do

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
077lenka
Kecalka 110 příspěvků 23.01.19 20:11
Odstranění výrůstků octem

Má tady někdo zkušenosti s odstraňováním kožních výrůstků po domácku? Jablečným octem nebo obyč. octem. Četla jsem o tom a chci se zeptat na zkušenosti ???? na větší znaménka si netroufam, s těmi snad jednou zajdu na odstranění. Ale tych menších výrůstků se mi za poslední dobu vyskytlo dost na krku a hrudníku.

Reakce:
chaela
Ukecaná baba ;) 1765 příspěvků 1 inzerát 23.01.19 20:21

Já mívám často bradavice. Zkoušela jsem ocet i česnek. obojí bez úspěchu, stejně jako různé vodičky z lékárny. Pomůže mi vždycky až hlíva (tablety) a k tomu něco z toho předchozího, pokaždé něco jiného, takže vždycky zkouším a zkouším a trvá to hrozně dlouho.
Ale znamínka bych si teda sama odstraňovat nezkoušela. Nepřijde mi to bezpečné.

Keshi
Závislačka 3034 příspěvků 23.01.19 20:27

U znamínka bych do toho nešla. Výrůstky a bradavičky jsem viděla, že někdo ovazuje vlasem a pak na to dává jablečný ocet. Ale nezkoušela jsem. :think:

Anna85
Kecalka 457 příspěvků 23.01.19 20:39

Mama mi vypravela jak babicka resila bradavice a kuri oka :) .
Potrit syrovym masem a to maso hodit psovi dozadu pres rameno. :roll:
Pry to fakt fungovalo :) , babicka byla na takove hokusy expertka :) .
Ja bych radsi zasla na kozni :)

ivašot.
Kelišová 7034 příspěvků 23.01.19 20:41

Není jednodušší zajít na kožní a během pár minut ti to odstraní elektrickou jehlou :nevim:

Ladiabola
Kecalka 312 příspěvků 23.01.19 20:44

Se znaménky nemám zkušenost , ale takové výrústky v barvě kůže ( nevím , jak se to jmenuje) jsem takto odstranila. Jablečným octnem jsem to natírala a po pár dnech to uschlo a dopadlo.

zuzikka
Zasloužilá kecalka 925 příspěvků 12 inzerátů 23.01.19 22:32

Zrovna jsem to řešila minulý týden. Můj známý Dr. mi řekl, že to způsobuje papillomavirus. Odstranění nepomůže, bude se to pořád vracet. Hledám nějakou přírodní léčbu. Asi vezmu nějaké kapky od Podhorné, ty se mi zatím osvědčily i u jiných problémů. :think:

Verun83
Echt Kelišová 9257 příspěvků 33 inzerátů 24.01.19 05:45
@zuzikka píše:
Zrovna jsem to řešila minulý týden. Můj známý Dr. mi řekl, že to způsobuje papillomavirus. Odstranění nepomůže, bude se to pořád vracet. Hledám nějakou přírodní léčbu. Asi vezmu nějaké kapky od Podhorné, ty se mi zatím osvědčily i u jiných problémů. :think:

Muz toho mel spousta na krku a zadech. Laserem mu to odstranili a uz se mu to nikdy nevratilo. Je to pres 10 let.

ivašot.
Kelišová 7034 příspěvků 24.01.19 06:29
@Verun83 píše:
Muz toho mel spousta na krku a zadech. Laserem mu to odstranili a uz se mu to nikdy nevratilo. Je to pres 10 let.

Taky mám už asi 5 let odstraněno několik výrůstků a nevrátily se mi .

077lenka
Kecalka 110 příspěvků 25.01.19 11:15

@Ladiabola to jsem právě četla, že to uschne a odpadne :wink: a v čem je lepší jablečný ocet než obyčejný?

077lenka
Kecalka 110 příspěvků 25.01.19 11:16

@ivašot. To jo. Ale kolik to stojí. Jsem četla 5 znamének (výrůstků) 1000,–

ivašot.
Kelišová 7034 příspěvků 25.01.19 14:17
@077lenka píše:
@ivašot. To jo. Ale kolik to stojí. Jsem četla 5 znamének (výrůstků) 1000,–

Tak tolik jsem určitě neplatila. Ceník mojí doktorky jsem na webu nenašla. Ale třeba tady

077lenka
Kecalka 110 příspěvků 30.01.19 20:30

@ivašot. To je super :blush: škoda , že z Karviné

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Ortel válčí s YouTube: Ohání se ústavou a „demokratickou“ zemí. Proč je úplně vedle?

Populární zpěvák Tomáš Ortel (43) se dostal do sporu s internetovým serverem... číst dále >

Hvězda Mostu! Zdeněk Godla platí za minulost: Topí se ve statisícových dluzích!

Díky seriálu Most! se ze Zdeňka Godly (44) stala hvězda první velikosti. Lidé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >