Ohřívačka lahví - ano či ne?

4039
5.6.08 13:16

Ohřívačka lahví - ano či ne?

ahoj holky,
zaujala mě ohřívačka lahví AVENT
(př. http://www.eshopbaby.cz/…avent-p1437/ )
no ale cena je dost vysoká.
Zajímalo by mě, jestli jste si ohřívačku pořídili a jestli jste ji opravdu využili tak, jak jste si představovali. Tedy, je to pomocník nebo zbytečnost a lákadlo na peníze.
Přijde mi fajn mít za 2 minuty v noci hotovo, ale i přes den samozřejmě.
NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

286
5.6.08 13:20

No ja som tiez v minulosti nad takym niecim premyslala. Chcela som kupit cez net a pani co to predavala mi napisala, ze na zohratie treba asi 6minut. Tak som to nechala tak a proste flasku vzdy supla do mikrovlnky. Ale bolo to takmer rok a pol do zadu, je mozne, ze sú ohrievačky modernejšie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
618
5.6.08 13:30

Ahoj, mám obdobnou zkušenost jako teeerinka. Ohřívačku jsem zdědila - žádný zázrak, na můj vkus to trvá moc dlouho, a tak u nás jede mikrovlnka :oops: Ovšem s kvalitní ohřívačkou zkušenost nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
159
5.6.08 13:39

Ahoj, já jsem ohřívačku neměla. Kojila jsem, tak na co :wink: ?

Myslím, že je zbytečné kupovat ji předem, když nevíš, jestli ji vůbec budeš potřebovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3011
5.6.08 13:46

Ahoj,

NiKi , já jsem si jí pořídila před narozením syna, a neměla jsem jí k ničemu :roll: , dlouho jsem kojila, tak jsem jí brzy prodala.

Myslím, že je to jak píšeš, lákadlo na penízky :wink:
Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4039
5.6.08 13:50

Řekněme, že rada, že budu kojit a tudíž ji nevyužiju, je trochu mimo. Promiňte kojící maminky…
Ptám se na konkrétní zkušenosti, jestli je to rychlejší než klasické šmrdlání UM nebo ne…
NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
5.6.08 13:53

Nikino,

no pro mne bylo pohodlne mit horkou vodu v termosce a studenou v petce

Svagrova ma ohrivacku- myslim ze zadna znacka a ohrati trva ta 2-3 minuty, mozna i mene......

Avent by mela byt dostatecne siroka, vim ze dalsi kamoska ji ma a ohrivala v ni i sklenicky s jidlem

ta svagrove tak siroka neni.....

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
5.6.08 13:55

no a jeste pokud budes zadelavat mliko jeste vecer a strcis do lednice, a pak do ohrivacky, nebo bude ohrivat vodu v ohrivacce a pak zadelas prasek, tak to uz ta metoda s termoskou je rychlejsi :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6927
5.6.08 14:09

Ahoj,

ja jsem ji vyuzila maximalne. Mela jsem taky od Aventu, ale ten jiny typ a je perfektni. Porad drzi stejnou teplotu mleka, jidla, jen to tam das. :lol: Casem jsem presla taky na mikrovlnku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2301
5.6.08 15:41

Přes den jsem dělala mlíko vždy čerstvé, ale na noc jsem si vyrobila do ledničky a těšila jsem se, jak flašku v noci kosmickou rychlostí ohřeju. No byla jsem dost zklamaná, ohřev trval pět minut, což je v noci opravdu hodně. Tak jsem brzo přešla na mikrovlnku. I když se to prý v mikrovlně ohřívat nemá, jsem slyšela, ale holt na tu noc jsem neměla žádné jiné přijatelnější řešení. Na druhé dítko si ohřívačku rozhodně pořizovat nebudu, jsou to vyhozené peníze, pokud je v domácnosti mikrovlna. A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
215
5.6.08 20:15

Mám starší typ ohřívačky od aventu a byla jsem hrozně zklamaná, podobně jak píše anik. Trvá to 5 minut a stejně než jsem to vychytala aby mléko nebylo moc teplý nebo studený tak to trvalo. Kamoška má ohřívačku od Tefalu a ty mi přišla super protože se ohřívá párou ( jdou tam flašky i od aventu) a udržuje to aspoň půl hodiny teplotu navíc se tam dají ohřívat i příkrmy na talířku. Já si ji tehdy nekoupila pač jsem měla strach že tam aventové flašky nevejdou. Teď mám doma krám a mléko z 75% ohřívám v mikrovlnce i když se to nemá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andela
6.6.08 00:10

Já si myslím že je to zbytečnost,

ohřeju vodu v mikrovlnce a pak teprv přidám prášek, zavřu a po cestě k dítku promíchám. Zabere to celé 2-3 minutky max.

• Nahlásit
  • Citovat
4039
6.6.08 11:19

Tak děkuji za odezvy…
Jelikož nám mikrovlnka odešla do věčných lovišť, přemýšlím, že možná stejně rychlá je i rychlovarná konvice, smíchat vody, mlíko…asi to vážně nemá význam…Dík
NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2301
6.6.08 12:31

Tak to radši investujte do nové mikrovlny, bude se hodit pak na ohřev příkrmů a vůbec,,,,,, bez mikrovlny je ten život nějakej těžší :)))))
A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
450
22.6.08 23:13

Ahoj,

ja mam tu novou ohrivacku od aventu a naprosta spokojenost. Pouzivam ji porad. Netrva to tak dlouho,cca 2min, taky podle toho kolik toho ohrivas. Me to prijde lepsi nez mikrovlnka, ale mozna je to vec zvyku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama